Jump to content

Moto Zajednica

Iskrivljena viljuska - da li ispravljati i gde i plastika

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pa kad idemo do Dragana da nam da prve prognoze o restauraciji posrnulog konjica ?

 

Ce da posrnesh ti kad te dovatim mali :)  Ne diraj mi Apriliu, nije ona jos posrnula  hehehe :)

 

Odmah sutra, nema češkanja!

 

A ti deda Rajko, ima da posrnesh i ti kad te dovatim jer si me pustio da 3 dana lemim ko konjina one kineske led diode, a sada vidim da je RS kupio komplet sijalica sa led diodama na buvi za 200 dindzi   >:(  ;D

 

 

Ljudi ja sam malo bio van tokova. Super je sto si ti dobro druze! Ako treba bilo kakava pomoc recite na PP obavezno!

 

Nisi nista znacajno propustio. Samo mi je puna bulja trave i zemlje i iz ushiju mi viri neka poljoprivredna kultura  :)

Mozda budem gost kod Zaharija Trnavchevica  :)

 

 

 

Neka, neka, da nisi probao ne bi znao ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

kad budes posle vratio viljusku i prednji tocak, proveri ram, tako sam i ja mislio za diversion, da nema sanse da povuce, celicni ram, ali je ipak pobegao za 1 cm u stranu i skratio se za 4 cm....cekam sad Dragana da otalja sa guzvom, pa da mi uradi ram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

kad budes posle vratio viljusku i prednji tocak, proveri ram, tako sam i ja mislio za diversion, da nema sanse da povuce, celicni ram, ali je ipak pobegao za 1 cm u stranu i skratio se za 4 cm....cekam sad Dragana da otalja sa guzvom, pa da mi uradi ram...

 

  PU PU  :)  Kad budem stavio plastike videcu da li je pobeglo....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Evo prijatelju jedva dodjoh do telefona,imao sam sa mobilnim peh

al da ne duzim.... ;D ;D ;D.

Dragan 063/80-70-891

 

Da , da Andrey, mnogo ti hvala i mnogo mi znaci da si prezadovoljan kako je tebi uradio, dobio sam telefon i viljuske sam odneo vec u utorak.

 

A kako ce da izgleda skuter posle svega , planiram da izgleda ovako, bar pozadi  ::)

 

boPsJ_sirazadnjagumaisirivolatu3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

     

        Reci, brate reci !!!!    hehehe    ;D

 

A usput, hteo sam danas da odem do livadU das pronadjem ono parche ali pade ovaj usrani sneg....uzas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

       

         Reci, brate reci !!!!    hehehe    ;D

 

A usput, hteo sam danas da odem do livadU das pronadjem ono parche ali pade ovaj usrani sneg....uzas

 

Koje parce ti je ispalo, cime si hteo da ides do livade, kad su gotove vile i koliko ti je uzeo???

 

Ovo bi mi licilo na nekog copera kad se gleda od nazad ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

 

Choper , nego sta  ;D    Ne bi bilo loshe da mu nadjem neku odgovarajucu felnu , recimo 17 cola i turim neku gumetinu i napravim scoot-choper kombinaciju. Ma , samo da mi je para, napravio bi custom chudo

 

Nisu mi jos gotove viljuske...Bice valjda sutra.Polako. Rekao mi je 60 jura. A hteo sam da odem autom po parche plastike koje dolazi ispod fara napred u duzini od nekih 15ak cm ali ade ovaj shugavi sneg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Choper , nego sta   ;D    Ne bi bilo loshe da mu nadjem neku odgovarajucu felnu , recimo 17 cola i turim neku gumetinu i napravim scoot-choper kombinaciju. Ma , samo da mi je para, napravio bi custom chudo

 

Nisu mi jos gotove viljuske...Bice valjda sutra.Polako. Rekao mi je 60 jura. A hteo sam da odem autom po parche plastike koje dolazi ispod fara napred u duzini od nekih 15ak cm ali ade ovaj shugavi sneg...

 

Sad je pokrio sneg sve, ne bi imalo sanse da ga nadjes. A za viljusku ti nije uzeo mnogo. Sta si uradio sa onim trouglom sto drzi viljuske, je l' si njega ispravio jer sam video da stoji krivo u odnosu na volan.

Ostaje nam samo da se nadamo da je sa ramom sve u redu (verujem da jeste) pa da sklopis motorce i da idemo u voznju ponovo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Za ispravljanje viljuski pozovi i Pecu Motoline, nije iz BG ali nije i ni daleko.

Ispravljanje oko 100e, meni je radio i ja sam prezadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

ma ovo je photoshop vidi se iz aviona

 

 

hehe  tako je komsho, to sam ja na brzaka nesto imashtao kako bi bilo kad bi bilo i odradio u PS

 

Za ispravljanje viljuski pozovi i Pecu Motoline, nije iz BG ali nije i ni daleko.

Ispravljanje oko 100e, meni je radio i ja sam prezadovoljan

 

Hvala majstore, viljuske vec od utorka kod izvesnog Dragana :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Jedva cekam da vidim sta je bilo sa tim viljuskama i ostalim escajgom, hoce li na tom motoru da se vozi il ce da se rane prasici  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posle sredjivanja Aprilie i alu kofera Dimcevih nadam se da cemo ostvariti nove kontakte u Apriliji i BMW-u kad njih dvojicu pozovu kao pocasne dizajnere :) Ponosim se inventivnoscu i kretaivnoscu obojice, kao i svih clanova na vise nego drugarskoj pomoci u oporavku skuter deke i njegove mazgice  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Kakav dan D bre more  :)  Sta vam je , ko zna kada ce biti gotovo, a drugo, nece mi Brrka raditi plastike jer sam odlucio da to uradim sam. Danas sam skoro zavrsio prednji blatobran koji je imao ni manje ni vise nego 15ak parcica  i jos mi fale nekoliko od vrha i to je bilo sastavljanje poput puzzle. Uzas, ali polako. Sutra cu da ga dovrsim verovatno, a trebalo bi da pocnem sa lepljenjem novih zabica na veliku prednju plastiku pa prekosutra ili od ponedeljka krpljenje ostatka velike plastike. Do tada , imacu vremena i za ostale stvari poput smestanja na bolje mesto balast za xenon i jos neke stvarcice koje su mi sada dostupne kada je sve skinuto. Danas sam probao da sastavim veliku plastiku (ka sedistu) i veliku prednju plastiku i mislim da ram nije otisao nikuda sto je veoma dobra vest. Izgleda da je viljuska primila  zajedno sa kormanom celu silu udarca. Nadam se da sam u pravu, jer ni kad sam ga kupio onako raspalog nisam bas mogao plastike da smestim kako treba. A i sredio sam donje plastike(sajtne) onoim bliskim susretom sa korpom u parku u Cupriji  :)  Uh ta rutina, doci ce mi glave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

Au Tome tek sada videh ove slike ... Razleteo se kao dinja  :D

Posto znam da si dobro dao sam sebi oduska da te malo zezam ... Hocu i ja na te Divcibare da se vidimo i da provozam novu makinu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Zvao sam majstor Dragana i odoh da preuzmem escajg  ;)

Inace kad sam upisao telefon doticnog "viljuskara" i okrenuo coveka izasao mi je vec zabelezen broj iz izmenika, al je pisalo Kymco limar Mladenovac jer mi je tako onomad rekao covek dak sam trazio da dodjem da vidim gde mi je skuter  ::)

U lazi su kratke noge  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja