Jump to content

Moto Zajednica

Čizme Gepard Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova

Bio sam da ih vidim

Koliko para toliko i muzike :(

Ja sam se razočarao

Pre ću dati duplo više za one iz Louis-a

 

A jel može neko obrazloženje, zašto si razočaran?

 

Pa u pravu su oni koji kažu da za te pare ne može bolje.

Kvalitet izrade je blagi užas. Nisam siguran da bi izdržale više od par dužih vožnji. Pod tim ne podrazumevam samu vožnju :)

Imam utisak da će đon otpasti posle 20 koraka. A postava je prilično kilava.

Jednostavno, kao što ne kupujem odeću kod kineza (a ne kupujem ni firmirano da se razumemo), tako ću i ovo da preskočim i da dam malo više za čizme iz Louis-a. Ima ih odličnih za 80-ak EUR-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Ja sam uzeo prošle godine na zimu Magnum stealth i Magnum storm u Army shop i da vam kažem ekstra su kvaliteta i udobne cele sezone ih nosim na vožnjama i na paintballu i super su cene su im bile oko 6000 din

404.jpg

 

404.jpg

 

evo i njihov sajt  http://www.armyshop.co.yu/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Pa u pravu su oni koji kažu da za te pare ne može bolje.

Kvalitet izrade je blagi užas. Nisam siguran da bi izdržale više od par dužih vožnji. Pod tim ne podrazumevam samu vožnju :)

Imam utisak da će đon otpasti posle 20 koraka. A postava je prilično kilava.

Jednostavno, kao što ne kupujem odeću kod kineza (a ne kupujem ni firmirano da se razumemo), tako ću i ovo da preskočim i da dam malo više za čizme iz Louis-a. Ima ih odličnih za 80-ak EUR-a.

Ocigledan je nedostatak standarda u proizvodnji, cim ima dobrih primeraka i tih sugavih. Ja ti tvrdim da je moj par cizama potpuno korektan, bez znakova slabosti, osiim sto se malo froncla onaj rebrasti djon kad mnogo hodas po betonu.... Otkad sam ih kupio, nisam vozio motor u drugoj obuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja ti tvrdim da je moj par cizama potpuno korektan, bez znakova slabosti, osiim sto se malo froncla onaj rebrasti djon kad mnogo hodas po betonu.... Otkad sam ih kupio, nisam vozio motor u drugoj obuci...

potpisujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ja ih više ne čekam :)

Kupio sam RST Vortex VP čizme za smešne pare u jednoj radnji moto opreme na Detelinari.

Ono što sam ja video u Gepardu jeste jeftinije za 3000 din ali nisam razmišljao ni sekundu kada sam video ove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Bio sam da ih vidim

Koliko para toliko i muzike :(

Ja sam se razočarao

Pre ću dati duplo više za one iz Louis-a

 

A jel može neko obrazloženje, zašto si razočaran?

 

Pa u pravu su oni koji kažu da za te pare ne može bolje.

Kvalitet izrade je blagi užas. Nisam siguran da bi izdržale više od par dužih vožnji. Pod tim ne podrazumevam samu vožnju :)

Imam utisak da će đon otpasti posle 20 koraka. A postava je prilično kilava.

Jednostavno, kao što ne kupujem odeću kod kineza (a ne kupujem ni firmirano da se razumemo), tako ću i ovo da preskočim i da dam malo više za čizme iz Louis-a. Ima ih odličnih za 80-ak EUR-a.

 

Pa evo ja da odgovorim za ovih dvadeset koraka. Nosim ih vec tri nedelje po ceo dan na ovoj hladnoci. Nema tragova habanja na djonu i ako se uglavno krecem po trotoaru i prelazim dnevno pesaceci oko 4km. Jako su udobne i pri stajanju jer dnevno stojim na poslu 7 sati. Jedino sto bi im mogla biti mana za leto pretople su i bojim se da ce se noge mnogo znojiti letos u njima na visim temperaturama. Da su lepe, nisu ali to i nije toliko bitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Evo i ja da se zapljunem, malo pre sam ih pazario, ne znam ni dal su mi potrebne al je zena koja radi tamo toliko bila predusetljiva i ljubazna da me ponovo podsetila kako se i u kupovini uziva  :) Nije je mrzelo da nam po sto puta skida, objasnjava i sali se sa nama.....i sve to sa osmehom na licu, da sam ih na kraju uzeo, a i cena od 3300 dinara ili vam 35 evra je smesna za ona ojacanja i kvalitet koji nude....prava je motoristicka, ne manekenska, al je udobna  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=25633.0;attach=34758

crne su u pitanju, imaju ojacanje za menjac, tvrdo ojacanje u prednjem delu za cevanicu, pozadi citavom duzinom imaju fluo traku-identicno izgleda kao ovaj deo napred, uzane su napred.....prave motoristicke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=25633.0;attach=34758

crne su u pitanju, imaju ojacanje za menjac, tvrdo ojacanje u prednjem delu za cevanicu, pozadi citavom duzinom imaju fluo traku-identicno izgleda kao ovaj deo napred, uzane su napred.....prave motoristicke

 

Je l' su sa novijim djonom koji su spominjali da ce biti posle Pravoslavne nove godine ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Idem ja ovo da uslikam, pa ce stvari biti mnogo jasnije  :)

Ineverila me baterija, cim se malo napuni eto i slika, cenim da ce biti oko ponoci  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pravi ste B Gay Bikersi, samo bi da pipkate i stipkate  :D

Mislim da je vredelo truda, dok sam sve fino dao devojci na obradi  ;)

Evo slika, izlozba krece:

post-3350-12879016551323_thumb.jpg

post-3350-12879016551643_thumb.jpg

post-3350-12879016551862_thumb.jpg

post-3350-12879016552115_thumb.jpg

post-3350-12879016552499_thumb.jpg

post-3350-12879016552879_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

A jel pushtaju vodu ove reflektujuce povrshine?

 

Pa ako se sa njima roni odgovor je da, ali ukoliko se koriste za setnju po kisi i voznju motora ne verujem, ali nisam probao, jos su u kutiji, izgledaju kvalitetno uradjene, pokusao sam da nadjem deklaraciju i vidim od kog je materijala cizma napravljena al od nje ni traga ni glasa  ::)

BEST BUY za 35 evra, kvlitetno su odradjene, nisu ubrljane lepkom i fus, znaci sve pasuje ko guza na nosu jedino sto im dizajn nije nesto, al o ukusima ne treba raspravljati  ;)

E da, i hvala Pablu koji nas je iz Beograda navodio na GEPARD, njegova je pomoc bila korisnija od posedovanja GPS-a  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pa trebao si se javiti majku mu,da popijemo cugu.. Ja zhivim ni 2 km od geparda.

 

Ja i ti smo se dogovorili, cim bude lepse vreme eto mene po cizme i da popijemo neko pivce!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pa ti kad bi ispalio morao bi fino da ti lupam reket na poslasticarnicu  :D

 

Pa ne bi bilo lose da i ti malo poteras masinu preko Avale, da vidis malo krivine! A posle tog napora pojedes i neku palacinku ili sendvic ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja