Jump to content

Moto Zajednica

Akumulatori za motor

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Sasa jeste ljubazan ali nema aku za BMW. <_<

 

Saša jeste ljubazan ali nema aku ni za Transalpa :neznam:

 

Sad mi ostaje da čekam da Torex dobije tu isporuku, valjda to neće mnogo da se otegne ...

Mada, moram da ih pohvalim za poslovnost - odgovorili mi na mail u roku od 15 minuta ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Hteo sam Vartin akumulator, ali ne mogu da čekam na tu isporuku ... pa sam malopre zvao Gevaru i naručio Landport YTZ12S, imaju ga na lageru i poslaće mi sutra ... nemam pojma kakvi su ti Landport akumulatori, nadam se da će biti dobar ... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Taj planiram i ja da uzmem samo ne znam jel tacna cena sa sajta? Nekako mi jeftino izadje. :neznam:

 

 

Ја данас звао. Наведени модел кошта 3300 РСД, немају на стању, јавиће ми сутра кад могу да га добију.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Exide nikada vise. Uzeo sam ga u junu 2010 godine vozio 2 (DVA) leta i evo sad probao da upalim motor,a on mrtav. Napominjem da je motor uvek u zatvorenom i da je aku bio raskacen kad god se nije vozio duze od nedelju dana. I uvek sam ga po malo dopunjavao na mesec dana cisto bzvz. Motor lepo puni i nema ama bas nikakav problem.

Poslao sam mail njihovom zastupniku u Temerinu da vidim sta ce da mi kaze, posto mi je potpuno nebulozno da akumulator koji kosta 4000 dinara i uz prailno odrzavanje i ispravan motor traje manje od dve godine.

Ah da punio sam ga 20 sati pre nego sto sam probao sad da ga upalim i mrtav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

U KIT COMMERCE vartin aku 12 v 3170 din. Cena je od 23.01. 2012. Nisam ništa ni formirao 1neznam.gif pali normalno svaki put...

Promenio član roar
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Информација за UNIBAT је стигла. Акумулатор стиже у уторак, цена 3300 РСД. :moto3:

 

Поздрав,

 

Румба

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Ostarela tema ..... ali cu je ja malo osveziti.

 

Pa da se pohvalim da sam danas kupio ovo 

post-3086-0-22358900-1452041784.jpg 

bilo je neko snizenje (oko 35 evrica).

Ima li neko da poznaje "spravu"?

utisci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: GSXR K5

Koliko bi trebalo da traju gelski, ja sam mislio da je 3 godine normalno? Stalno korisitm exide i nekad izdrzi 3 sezone nekad 2 tj pali on i posle 3 al sporo vergla nema onu eksplozivnost, unibat mi se losije pokazao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Темишвар
  • Motocikl: Yamaha XJ600 S 1998 г.

Пошто је реч о румунским стварима, рекох да се укључим. Лично користим у главном Caranda акумулаторе било за ауто или мотор. Са ауто акумулаторума имам доста оскуства и ова марка ме је трајала у просеку 4-5 година. Имао сам један акумулатор који ме је трајао неко 7 година али, имајући у виду да коштају у пола цене наспрам Bosch silver које исто Caranda прави и у суштини им се разликују етикете, ја сам задовољан. Имајући у виду да баш не возим пуно ауто, узео сам Rombat акумулатор, најјефтинији што сам нашао за Logan и ето ради. Имајући у виду да сваки акумулатор има гаранцију 2 год. лично тражим најјефтинији румунски акумулатор. Caranda то није али није ни много скупљи.

 

За мотор сам из Lidl-a купио пуњач за неко 10 евра на снижењу и ево служи већ годину дана без проблема.

0b9a20856c4ab1aa3e3be9611c3da7e1.jpg

Ако се било шта из Lidl-a поквари у року од 3 године можете вратити у оригиналној амбалажи и са рачуном а они ће вам вратити паре у целости без икаквих проблема. Дакле вреди куповати од њих.

Христос се роди!

 

И још да додам, купио сам за своју диверзију акумулатор из представништва Caranda из Темишвара за 30 евра. Једном месечно (у ствари кад се сетим) га прикључујем на пуњач (радим комплетан ремонт диверзије) а стање акумулатора писле годину дана видите на горњој слици. Ако вам треба помоћ или информације по Темишвару, слободно се обратите на ПМ.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Темишвар
  • Motocikl: Yamaha XJ600 S 1998 г.

Баш сам се вратио из Лидла и видео да ће ови интелигентни пуњачи акумулатора бити у понуди почевши од 18.01.2016. Свакако чувајте 3 године рачун пошто вам је то гаранција и добићете паре назад ако пуњач закаже. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

VAMAL GRUPA 

066-88-18-064

Kod njih je akumulator YTX 12-BS 10Ah 4090dinara a na ostalim mestima od 4700-5200

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja