BJBikers Forum: Boban-sajla - BJBikers Forum

Jump to content

Sign In »
Novi Član? Registruj Se! Pomoć

Dobrodošli!

U ovom forumu ćete pronaći iskustva drugih forumaša sa servisima u Srbiji i okolnim zemljama. Osim toga, ovde možete da upišete i svoj komentar o tim servisima, pod uslovom da imate lično iskustvo koje želite da podelite sa drugima. Osim iskustava o servisima, zabranjeno je svako drugo reklamiranje servisa.

Ako ste predstavnik servisa na forumu i želite da komunicirate sa forumašima, treba da se obratite IgorXT-u za instrukcije oko otvaranja vaše teme za komercijalnu ponudu.
]
  • 4 strana +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Na žalost, ne možeš da odgovoriš u ovoj temi

Boban-sajla Oceni temu: -----

#21 User is offline   B@ne 

• www.altes.co.rs
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Broj Postova: 1430
  • Učlanio se: 11-September 07
  • LokacijaБачка Паланка
  • Motor:KTM lc4 Adventure-R 640

Napisao 09 April 2009 - 07:18 AM

Za KLE za prednju kočnicu, dužine 120 cm, pancirno crevo sam kod Bobana pre godinu i po dana platio 2.100 dinara sa pocinkovanim krajevima. Originalano crevo mi je vraćeno jer nisu koristili te krajeve. Ove zime sam napravio i za zadnju kočnicu, odprilike 60 cm, i cena je bila 1.500 dinara. Po meni pancirna creva koja izrađuju odličnog su kvaliteta.
0

#22 User is offline   lalajko 

• Teoreticar ...
  • View gallery
  • Grupa: Administratori
  • Broj Postova: 15492
  • Učlanio se: 28-September 06
  • LokacijaLazarevac
  • Motor:BMW R 1100GS

Napisao 09 April 2009 - 07:23 AM

Ja sam crevo za prednu kocnicu Afrike (jedan disk) platio 1400 dinara, sa krajevima sa starog creva. Zadovoljan. Uradili mi za dva sata, istog dana.

#23 User is offline   Luka 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 324
  • Učlanio se: 17-May 06
  • LokacijaBeograd

Napisao 09 April 2009 - 07:43 AM

Sajle za kvačila i gas i nusu problematične. Sa njegovim sajlama je problom što imaju premalo licni u preseku, te nisu savitljive i meke kao originalne. A ako uzmemo u obzir da su originalne oko 15-20 evra (jedini problem je čekanje i nedostatak originalnih sajli za starije motore) cena je adekvatna.

Stevcevic radi sajle sa puno licni, i nalazi se kod Excalibura, na pocetku Visnjicke... Tj slicnije su originalu...
0

#24 User is offline   pantah 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 371
  • Učlanio se: 22-August 07
  • LokacijaKaraburac

Napisao 09 April 2009 - 07:49 AM

Sajle za kvačila i gas i nusu problematične. Sa njegovim sajlama je problom što imaju premalo licni u preseku, te nisu savitljive i meke kao originalne. A ako uzmemo u obzir da su originalne oko 15-20 evra (jedini problem je čekanje i nedostatak originalnih sajli za starije motore) cena je adekvatna.

Stevcevic radi sajle sa puno licni, i nalazi se kod Excalibura, na pocetku Visnjicke... Tj slicnije su originalu...

Preporučujem, ako planiraš da zbog njihove sajle padneš u roku od dva sata. Menjali su mi sajlu kočnice na Jawi, pa se sajla izvukla iz burenceta na prvom semaforu koji je bio uzbrdo. Sreća pa je čovek sa kolima iza mene uklavirio da polećem na njega, pa sa povukao taman dok sam ja okrenuo volan i položio motor na bok.
0

#25 User is offline   Charuga 

• Drug član
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 2076
  • Učlanio se: 23-April 06
  • LokacijaBeograd-Srbija
  • Motor:ZX10-R

Napisao 09 April 2009 - 13:17 PM

Zvao sam telefonom kod Bobana ispadne metar preko 2.500 dinara.....to mi malo  :o
0

#26 User is offline   Luka 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 324
  • Učlanio se: 17-May 06
  • LokacijaBeograd

Napisao 09 April 2009 - 13:31 PM

Preporučujem, ako planiraš da zbog njihove sajle padneš u roku od dva sata. Menjali su mi sajlu kočnice na Jawi, pa se sajla izvukla iz burenceta na prvom semaforu koji je bio uzbrdo. Sreća pa je čovek sa kolima iza mene uklavirio da polećem na njega, pa sa povukao taman dok sam ja okrenuo volan i položio motor na bok.

U valjcicu se napravi konus u kome je raspertlana sajla, a konus je pasent u odnosu na valjcic, to sljaka super...

I meni su se raspertlavale sajle, i kod Bobana i na drugim mestima...

Pravi sa konusom i nemas problema...

0

#27 User is offline   B@ne 

• www.altes.co.rs
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 1430
  • Učlanio se: 11-September 07
  • LokacijaБачка Паланка
  • Motor:KTM lc4 Adventure-R 640

Napisao 09 April 2009 - 13:33 PM

Zvao sam telefonom kod Bobana ispadne metar preko 2.500 dinara.....to mi malo

Vrovatno je poskupelo ali je ipak mnogo jeftinije nego npr. u Luisu, a po kvalitetu ne zaostaje.

0

#28 User is offline   Abi 

• Drug član
  • PipPipPip
  • Broj Postova: 1564
  • Učlanio se: 11-June 08
  • LokacijaSvuda po malo
  • Motor:Honda CBR600 F4

Napisao 16 April 2009 - 17:19 PM

.
0

#29 User is offline   coolair 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 548
  • Učlanio se: 12-December 06
  • LokacijaRipanj
  • Motor:KLE500

Napisao 03 June 2009 - 06:49 AM

Po drugi put za mesec dana, izvukla mi se sajla kvačila iz burenceta, rađeno kod Boban sajle.
Popizdeću!!!
0

#30 User is offline   coolair 

• Zainteresovan
  • PipPip
  • Broj Postova: 548
  • Učlanio se: 12-December 06
  • LokacijaRipanj
  • Motor:KLE500

Napisao 03 June 2009 - 09:50 AM

Malo pre bejah kod Bobana. Bez reči su mi napravili novu sajlu bez naplate.
Voziiiiiii :)
0

#31 User is offline   coi92 

• U prolazu
  • Broj Postova: 24
  • Učlanio se: 25-January 10

Napisao 25 January 2010 - 20:57 PM

e... jer moze tu da se uradi sajla za sprint princ 125... tj da se popravi.. trazio sam u ovlascenom servisu.. ali su mi rekli da nemaju..jer taj motor sto imam je izasla samo jedna serija takvih, pa delova nigde nema.... ako moze neko da mi odg na pitanje bio bih mu zahvalan,,,, i narvno da mi kaze  gde se nalazi... servis??? hvala unapred pozzzzzzzzzz
0

#32 User is offline   lord_oblivion 

• Ne silazi
  • View gallery
  • Grupa: BJB Vitez
  • Broj Postova: 5570
  • Učlanio se: 29-July 08
  • LokacijaOn D Roudz Ov Madrland
  • Motor:CM400 Custom '81, zeleno Magarence A3MS '88, Liberty 125 '06

Napisao 06 April 2010 - 13:27 PM

Naravno da moze. Prave sve moguce i nemoguce sajle, samo donesi tvoju staru. A jos bolje i dovezi se motorom tamo, da majstor po potrebi zvirne kako ide sajla po motoru...
Na slici ti je lokacija,ul. Peke Pavlovica,  Marinkova bara, servis je sa leve strane ulice, kad krenes uzbrdo.

Zakači fajl(ove)

0

#33 User is offline   coi92 

• U prolazu
  • Učlanio se: 25-January 10

Napisao 07 April 2010 - 10:49 AM

hvala, na informaciji..... docicu ovih dana... do vas... ;) :)
0

#34 User is offline   mefisto 

• U prolazu
  • Učlanio se: 10-January 09

Napisao 30 November 2010 - 15:08 PM

Boban Sajle je najjaci:)))

Topla preporuka:))
0

#35 User is offline   lemy 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 394
  • Učlanio se: 22-February 10
  • LokacijaBG-Sa
  • Motor:Honda Transalp 600v

Napisao 27 December 2010 - 21:16 PM

Ja sam radio sajlu kvacila za princa, odneo im staru i oni ubacili novu u moj buzir, ali naravno uvek neko ali , iako sam im dao staru sajlu oni napravili za 1cm duzu novu, jedva sak je zategao. Za sada radi ok.
0

#36 User is offline   lord_oblivion 

• Ne silazi
  • View gallery
  • Grupa: BJB Vitez
  • Broj Postova: 5570
  • Učlanio se: 29-July 08
  • LokacijaOn D Roudz Ov Madrland
  • Motor:CM400 Custom '81, zeleno Magarence A3MS '88, Liberty 125 '06

Napisao 08 January 2011 - 20:54 PM

Visak duzine same sajle unutra je manje bitan. Veci je problem ako je buzir dosta duzi ili ne daj Boze kraci .
država je najveći neprijatelj naroda
Better dead than lose momentum ...

www.jawaklubsrbije.org
0

#37 User is offline   Lug 

• Drug član
  • PipPipPip
  • View gallery
  • Broj Postova: 2303
  • Učlanio se: 31-October 10
  • LokacijaNBG
  • Motor:SUZUKATI SV650N

Napisao 16 January 2011 - 18:37 PM

otkide mi se sajla kvačila na cb500 pre neki dan, e sad, jel on ubacuje novu u moj bužir, pa odredjuje dužinu po staroj?, jer ako bi je i prikrpio,vađenja mere radi, a već je bila istegljena, i doda još taj svoj cm, onda će stvarno biti predugačka. jel oće da urade po meri koju ja kažem?
"Mi zamišljamo društvo jednakih, koji u svojoj sredini ne dozvoljavaju nikakvu prinudu i, iako nema prinude, nimalo se ne bojimo da bi u društvu jednakih postupci pojedinih članova štetni za društvo mogli da dobiju opasne razmere. Društvo slobodnih i jednakih ljudi umeće da se zaštiti od takvih postupaka bolje nego naše moderne države koje nalažu da društvenu moralnost štite policija, špijuni, zatvori (univerziteti kriminala), tamničari, krvnici i sudovi. Ono će prvenstveno moći da predupredi mogućnost protivdruštvenih postupaka."

0

#38 User is offline   Lug 

• Drug član
  • PipPipPip
  • View gallery
  • LokacijaNBG

Napisao 16 January 2011 - 21:14 PM

verovtno se u stvari "sabije" bužir, pa nama izgleda da se sajla isteglila. videću ovih dana da je skinem.
"Mi zamišljamo društvo jednakih, koji u svojoj sredini ne dozvoljavaju nikakvu prinudu i, iako nema prinude, nimalo se ne bojimo da bi u društvu jednakih postupci pojedinih članova štetni za društvo mogli da dobiju opasne razmere. Društvo slobodnih i jednakih ljudi umeće da se zaštiti od takvih postupaka bolje nego naše moderne države koje nalažu da društvenu moralnost štite policija, špijuni, zatvori (univerziteti kriminala), tamničari, krvnici i sudovi. Ono će prvenstveno moći da predupredi mogućnost protivdruštvenih postupaka."

0

#39 User is offline   Lug 

• Drug član
  • PipPipPip
  • View gallery
  • LokacijaNBG

Napisao 17 January 2011 - 17:59 PM

skinuo danas. zvao i odneće je kum sutra. za moj slučaj mislim da nije pametno da se pravi novi bužir, jer nisam siguran da bi dobro napravili onu metalnu krivinu na kraju do poluge.i plus dole do motora onaj deo što ima dva šrafova za podešavanje.

0

#40 User is offline   lemy 

• Svrati ponekad
  • Pip
  • Broj Postova: 394
  • Učlanio se: 22-February 10
  • LokacijaBG-Sa
  • Motor:Honda Transalp 600v

Napisao 17 January 2011 - 18:19 PM

Vodi racuna da ti ne naprave duzu, kao meni pa sam jedva dotegao sajlu kvacila, i sada kada se malo istegne moracu novu. Bolje da bude i malo kraca od postojece znas kada si je dotezao koliko je bila nastelovana na srafu i koliko moze da bude kraca.
0

• 4 strana +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

1 korisnik(a) čita ovu temu
0 members, 1 guests, 0 anonymous users