Jump to content

Moto Zajednica

LMC Ladies Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo ovako: MC NS Ridersi prave rodjendansku žurku uskoro, ali ne bih u njihovo ime da to bilo gde objavljujem (nije u redu). A moj klub pravi krajem aprila (ima vremena do tada, ali ja ću javiti ovde). Planiramo žurku za vreme moto sajma u NS pa će se lepo poklopiti. To su dve žurke koje su malo veće za koje ja znam da će biti u NS. E sad, za ovako manje žurkice, spontane...svaki četvrtak svirka u mom klubu (da ne ponavljam gde smo, pisala sam ovde i na svakom forumu gde se tačno nalazimo, i kako doći do nas).

Za NG sam čula da u MK Brothers nešto planiraju (do sada je bio maskenbal i bilo je uvek dobro), ali za to nisam sigurna.

eto ovo bi bile informacije iz prve ruke:)

Hvala svima na pozdravima, pa nemojte kuckati nego dodjite kod nas :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Pa drugarice, gospodjice, gospodje ledisice puno pozdrava od Panonskih Vukova, srecna nova godina, mnogo zabave i predjenih KM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Nema nista lepse, nego videti zgodnu devojku na mocnom motoru. Puno srece u Novoj Godini, i vidimo se sa prvim lepim danima  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Već sam par puta objašnjavala gde smo, al ajde još jednom:). Klub naravno radi svakog dana, svakog četvrtka su svirke (u ovim zimskim danima pravi povod za okupljanje, inače leti nema povoda,družimo se svaki dan:). Klub je na tik uz obalu Dunava, gleda na Sr. Kamenicu.

Nalazimo se na Ribarcu (za neupućene Ribarsko ostrvo, prvo skretanje desno posle lakat krivine). Ima ispred kluba tabla sa bojama našeg kluba (Crni Leptir je ovde stavio fotkicu), da se ne zbunite pa ne udjete u susednu kafanu ima još dva kafića, mi smo u sendviču:).

I da ne bude zabune: ljudi kad dodju prvi put, a ne znaju za nas, misle da je to tipičan ženski klub u koji zalaze samo žene (ovo kada sam čula slatko sam se nasmejala:). Moram reći da ima više muških nego ženskih ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Evo da se zapljunem u ime ekipe, da se zna da smo bili i obećavamo da će mo doći opet!  :D

 

Slika je malo mutljikava ali atmosfera je bila odlična, bili u prolazu pa nije bio red da prođemo a da ne svratimo.  ;)

 

lLwOm_07022009145jl8.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E pa je.i ga, ne mogu da verujem, kako ste bili baš kad mene nije bilo...ja sam bila u Zagrebu juče sam stigla. E baš mi je žao. Ne znam jeste li upoznali nekoga iz kluba i ko je uopšte bio, ali molim vas da se najavite sledeći put...da znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Kod nas to ide spontamo, zna se da se okupljamo subotom u 14h u Fashion-u , a posle gde zavrsimo...

 

Jos ja napunio pun rezervoar benza da mozes posteno da isprobas motor da ne moras da guras...  ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Jedva čekam ;D, bilo je divno vreme ali ja nisam bila u NS, biće dana. A gde je taj Fashion? :o. Ja nisam baš rodjena novosadjanka pa ne znam baš sve kafane u gradu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja