Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 19-20 jul 2008, Vlasinsko jezero

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Da, pogresih OverLorde, mislio sam naravno na Saxyja  :)  A ovo sa paradajzom, mi se vec dopada kao kombinacija za frushtuck  :)  Malo sira, malo prdajza, malo shunkice i rokaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Da, pogresih OverLorde, mislio sam naravno na Saxyja  :)  A ovo sa paradajzom, mi se vec dopada kao kombinacija za frushtuck  :)  Malo sira, malo prdajza, malo shunkice i rokaj

Jeftina i brza klopa, redukovan broj obroka zbog duge ture.....kad se presaberes jeftinije je nego da sedis u Bg jer tu padas u trosak 3 obroka, 2 uzine,malo picenca....taman ce ovako da ti pretekne para koje fino ulozis u corbu, pa da u najboljem drustvu osvestas ljutu masinu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Nervozni: Joška čujemo sa negde oko srede za dogovor

OK!

Upravo sam stigao sa puta,pa me nije bilo 4 dana na forumu.

Hocemo opet formirati NS ekipu?Vidim da ide i Spectra.

Quasar,bilo bi dobro ako kreces iz Temerina,da idemo zajedno.Sta imas u planu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Odluka pala definitivno...

 

U petak posle posla palim za Uzice, i u subotu ujutro odatle krecem da se nadjem sa ostalima u Knjazevcu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Odluka pala definitivno...

 

U petak posle posla palim za Uzice, i u subotu ujutro odatle krecem da se nadjem sa ostalima u Knjazevcu...

Ok,vidimo se tamo.

Ostali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

@quasaar

 

ja cu da ih presretnem u petrovcu na mlavi, nista dalje od knjazevca, a vise cu se voziti sa BJB grupom...ako si raspolozen mozemo zajedno do tamo

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

 

 

 

 

Odg: Put na Vlasinsko jezero

« Odgovor #23 poslato: 12.07.2008. 16:29 »

Odgovori sa citatomCitat Izmeni porukuIzmeni

Citat: aki  12.07.2008. 16:22

    Ja radim do 14h a onda polazim preko Niske banje, Gadzinog Hana, svracam u Donje Dragovlje kod drugara na kafu, zatim Krastavche, Ravna Dubrava i u mestu Svodje na mostu kod fudbalskog igralista sam oko  17h, gde vas cekam . Odatle do Vlasine ima oko 1 sat voznje , mob . nema dometa nijedna mreza, naseljenih mesta skoro i da nema ali zato shume , divljine, krivine i naravno bube  koliko ti volja. Mrak pocinje ranije da pada i izuzetno je hladno, mozda nocu i oko 2-3 stepena iznad 0 C. Poseban oprez treba zbog odrona stena na putu koji na toj deonici nije redak ( za primer, pre dve godine smo par kilometara posle Svodja naleteli iza jedne krivine na stenu od 1m u precniku i sigurno oko metar visine sto znaci da je tezila barem 1-2 tone i to u prvi sumrak oko 16h  Zelenko (shumetina) i jedva sam izmanevrisao motorom vozeci po suprotnoj traci i to uz samu ivicu suprotne trake), tako da cetvoro ochiju moraju biti otvorene i pun oprez do Vlasine. Na drugoj strani Vlasine ( Vlasina Okruglica) oko 10 km od pocetka Vlasinskog jezera se nalazi hotel i par dragstora , nalazi se jedan prelepi kamp uz samo jezero i iznad puta vikend naselje. Takodje posto na Vlasini nema bas nekih mesta za izlazak predlazem da uvece izadjemo u Surdulicu (oko 20km puta od kocke, ali relativno dobrog, prolazi se pored hidrocentrale Vlasina)  koja je predivan gradic, sa lepim shetalistem i kaficima a cene  pica i jela su popularne.  Namigivanje

Vidimo se  Drugari. Smeško

 

 

 

post-165-12879000936937_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Da ponovim: ovo ce biti izuzetno teska voznja. Planira se da na Vlasinu stignemo izmedju 17-19h. Mislim da ce polovina odmah na spavanje :)

 

Bilo bi dobro da proverite motore kod nekog mehanicara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

ja bih da idem imam i suvozaca,neznam kakav je put ali mogu da kazem da sam prolazio mojim erom gde 50% vozaca nebi prosli ni endurom tako da nije problem za put,ali neznam gde bi se sastali posto nemam nikog iz beograda a neznam kako bi se nasli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Da ponovim: ovo ce biti izuzetno teska voznja. Planira se da na Vlasinu stignemo izmedju 17-19h. Mislim da ce polovina odmah na spavanje :)

 

Bilo bi dobro da proverite motore kod nekog mehanicara.

 

De bre Lalajko ne plasi ljude, prosao sam tu relaciju vise puta vespom piaggio 150 ccm (sa 10 incha fabrickim gumama),jedared  sa saputnikom od 100 kg i plus stvari i tank torba. Samo lagana voznja i opusteno bez zurbe. Za uvece kad stignemo na jezero, ekipa koja hoce do Surdulice sa nama ( tezi deo puta  ali prelepo i divlje 20 min voznje ) moze da sa nama uziva u prelepom setalistu u centru  i kaficima  i naravno lepim Surdulichankama.  ;D

 

Evo malo slika Surdulice:

 

 

post-165-12879000965117_thumb.jpg

post-165-12879000965479_thumb.jpg

post-165-12879000965952_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Razmumem te ja Aki. Put on Nisa do Vlasinskog jezera je lep, nema sta. Svaki deo puta pojedinacno je lep i nije ga tesko preci. Ali ovde se ide od Beograda, bez i jednog metra autoputa, 420km krivina, uzbrdica, serpentina vecinom dobrog puta ali i delova sa losim asfaltom. Posle par stotina km po takvom putu koncentracija popusta, narocito ako bude topao dan (a izgleda da ce vreme biti idealno za put). Sem toga, veliki deo ekipe dolazi van Beograda i pre ovih 420km ce imati vec 50-150km u tockovima od tog jutra. Eto, zato kazem da put nije lak.

 

Ako im jos uvece bude do odlaska u Surdulicu preko onih serpentina... svaka cast! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Razmumem te ja Aki. Put on Nisa do Vlasinskog jezera je lep, nema sta. Svaki deo puta pojedinacno je lep i nije ga tesko preci. Ali ovde se ide od Beograda, bez i jednog metra autoputa, 420km krivina, uzbrdica, serpentina vecinom dobrog puta ali i delova sa losim asfaltom. Posle par stotina km po takvom putu koncentracija popusta, narocito ako bude topao dan (a izgleda da ce vreme biti idealno za put). Sem toga, veliki deo ekipe dolazi van Beograda i pre ovih 420km ce imati vec 50-150km u tockovima od tog jutra. Eto, zato kazem da put nije lak.

 

Ako im jos uvece bude do odlaska u Surdulicu preko onih serpentina... svaka cast! :)

 

Na muci se poznaju junaci.  ;D

 

Salim se, naravno da je put naporan i tezak,posebno za odredjene vrste motora, dogovoricemo se kada stignemo tamo oko detalja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Da li "ne kamperi" treba unapred da rezervišu neki smeštaj ili ćemo to rešiti na licu mesta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Da li "ne kamperi" treba unapred da rezervišu neki smeštaj ili ćemo to rešiti na licu mesta?

 

Gore ima mnogo vikendica za privatni smestaj, ja sam obezbedio za nas dve sa (ukupno) oko 20 lezajeva. U jednoj je prenociste 6e a u drugoj 5e. Domacini su mi rekli da ce se naci jos po neki krevet u okruzenju ako zatreba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja