Jump to content

Moto Zajednica

majstor milan iz Loznice

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Skoro sam bio u Loznici kod majstor Milana,usluga,znanje i cena je za desetku,koga zanima mogu ostaviti i br.telefona.........a br.mobilnog je:...064/225-9630

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Skoro sam bio u Loznici kod majstor Milana,usluga,znanje i cena je za desetku,koga zanima mogu ostaviti i br.telefona.........a br.mobilnog je:...064/225-9630

 

  Majstor Milana dosta ljudi hvali.Prosle godine bio mi je surak kod njega vozilo gpx kavu na servis prezadovoljan je.

                Ja sam ga zvao juce da mi zakaze servis za zxr kavu treba mi servis karburatora.

                Zakazao mi da se cujemo u sledeci ponedeljak.

                Jedino sto se ceka i nista vise bar po prici ljudi koji su bili.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Nije sala, Valjevo, Sabac i Loznica i drugi gradovi opravljaju i servisiraju kod Milana. Covek nije budala niti nabedjeni majstor. U 90% slucajeva je motor opravio i sredio, ono sto nije uspeo da opravi nije ni pokvario, a takvi slucajevi su retki. Nije skup i brzo radi. Vrh....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

Po preporuci drugara, čije mišljenje uvažavam, odlučim da Versys-a oteram kod Milana na detaljan pregled. Put do Loznice dobar za vožnju ali mokar asfalt od kiše.

 

kaloznici.jpg

 

Znao sam da treba da se zamene kočione pločice prednjeg točka, semerinzi na prednjoj viljušci, filter ulja i ulje u motoru.

 

Pozovem Milana, ispričam mu problematiku i čovek me zove posle dva dana, kada su stigli originalni delovi. Usaglasimo dan kada da dođem, Milan me sačeka ispred Loznice, da ne lutam i sprovede do radionice. Dok sam se ja raspremao, već se osetio miris kafe a motor se stvorio na radnom postolju.

 

radnopostolje.jpg

 

Prijatan razgovor, srknem dva- tri gutljaja kafe, pogledam....nema mi pola motora!

 

polamotora.jpg

 

Ljudi rade kao japanci, nema tenzije, svi znaju šta u kom trenutku treba da se radi, zna se gde je alat, radionica i sve u njoj čisto kao u apoteci. U svakom trenutku dva čoveka rade a jedan odgovara na vaša pitanja (smenjuju se). Sve što se uradi, Milan još jednom prekontroliše.

 

U radionicu dolaze motociklisti, tek da se jave i ispričaju doživljaje sa putovanja ali niko ne zagovara one koji trenutno rade na motoru. Kada je moj motor završen, prvo je probao Milan pa ja (zbog kočnica).

Onda je palo fino podešavanje ogibljenja, guvernale i retrovizora prema mojoj visini i položaju na motoru.

Sada je usledila kafa za srećan put i......ostao sam još sat vremena u prijatnom ćaskanju.

Motor je u radionicu ušao prljav od kiše a izašao kao iz salona!

 

Šta je rađeno i koliko košta?

 

- Ulje u motoru

- Filter ulja

- Pločice prednjeg točka

- Ulje u kočnicama

- Semerinzi prednje viljuške (i još neki delići)

- Ulje prednja viljuška

- Sinhronizacija

- Provera i štelovanje lanca bregaste

- Podešavanje ogibljenja

- Španovanje i podmazivanje pogonskog lanca

- Podmazivanje svega što je trebalo podmazati, provera svakog mogućeg šrafa

Ukupno za rad, sva ulja i delove 150 eura.

 

Ne znam dal´ je ovo po vama mnogo, ja sam prezadovoljan!

 

Versys, posle ovog tretmana prede k´o mače u cegeru. Potpuno drugačiji motor! U povratku rešim da proverim ko može više, on ili ja ali se opet umešala kiša.

 

odloznice.jpg

 

Sve preporuke za Milana i njegov tim ljudi!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Ljudi su prva liga......

 

Jedni od najboljih,i najprijatnijih....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

@Bursac

U to vreme nisam znao ni za jednog majstora u Valjevu kod koga bih ovo mogao da uradim. Ovde nisam pronašao ni jedno iskustvo sa serviserima iz Valjeva. Kad si povratnik, kao ja, održavanje je sasvim nova problematika a tri drugara koja poznajem, su mi preporučila Milana i to je to. Hvala u svakom slučaju! :takoje:

 

U međuvremenu sam upoznao Ivicu Matijaša, koga svi hvale i išli smo i na zajedničku vožnju.

 

U Milana sam stekao ogromno poverenje i nastaviću da održavam motor kod njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jel to Milan sa malo specifičnim nadimkom u pitanju? Ako jeste onda se slažem u potpunosti sa komentarima jer sam još davne 89 90 godine kod njega išao sa MZ na servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jeste, to je on :D

 

Ekstra momak. Tad je jos bio gore u Teslinoj ulici ali ako se ne varam, tetka koja zivi takodje tamo mi je rekla da je se preselio. A mozda sam i ja pogresno razumeo.

 

Mozes mi poslati njegov broj na PP? Ima li ga na forumu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja