Jump to content

Moto Zajednica

Spasavanje redova Rajana

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: St-Bg
  • Motocikl: Fzr 1000 3hl
 

Postovanje svima i sretni vam praznici minuli . Vikam se na Boris , rodjen gospodnjeg leta 87-me al to je sve manje bitno....Ukratko bih se predstavio i u ovome svetu ljubavi , brzine i bolesti ili pak bolje receno virusom . Duze vreme sam bio bez motora (mada iskreno i ranijih godina sam uglavnom bio solista i nisam se iskreno druzio niti posecivao skupove ni forum al u planu je da se to malo promeni) kojeg je zamenila druga strast koju gajim prema brendu Alfa Romeo . Medjutim , nije to , to bilo nikako i falilo mi je to parce da pored porodice koja je na prvom mestu budem upotpunjen skroz....Naisla je ona , sasvim slucajno i nenadano al sa namerom prizvana . U pitanju je jamahica 89 godiste 1000 ccm sa sad vec iskreno neznam koliko konja (momak koj je radio je dao nesto sto samo retki mogu i umeju pored vremena i brda novca za nase nam uslove burzujske i bahate ) , ceo motor je iz ciste ljubavi iz fabrickog stanja prepravljen u nesto po svojoj meri i uradjen sto bi rekli od nule . Nazalost momak je bio prinudjen da je uda nesretno , neki od vas ce verovatno i prepoznati motor ali najbitnije je da je sada na sigurnom . Neznam iskreno sta me sve ceka al nekih ideja i planova imam , nije ubijen hvala Bogu i nekih hitnijih intervencija nema , prvi utisak je jednom recju pppffffff.....Stigao sam do vas i nadam se da cu naici na savete , predloge i upoznati dobre ljude kao sto je to bio slucaj sa doticnim autom , ziveli pa se kuckamo ! :cirka1:

 

Evo par slikica masine kako je radjena i izgledala kod prvog vlasnika (nevolim tudjim radom da se hvalim , slike su cisto informativnog tipa)

Nisam siguran dal sam ovo obavio kako treba al naucicu  :Bandolero:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: St-Bg
  • Motocikl: Fzr 1000 3hl

Mnogo ulozeno , a zavrsila je ko dama noci iz ruke u ruku na sve strane mrcvareci se bez ljubavi i paznje , kao i u filmu Rajanu nije nista strasno al zato ja izginu da bi je doveo kuci 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: St-Bg
  • Motocikl: Fzr 1000 3hl

Videcu uskoro da vratim fabricke heble , jes zgodnije za voznju al nije ono sto zelim trenutno (kuca posao 45km pravac malo bzvz da me ubija vetar) sajle da izmenjam pa lagano ostalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: St-Bg
  • Motocikl: Fzr 1000 3hl

Hvala ljudi bolje vas nasao ! Alfista naravno , mi smo cudna sorta posvecena slepo i do maksimuma . Sale izvini na zameni identiteta upoznacemo se vec ako nismo do sad , dosta sam ljudi upoznao nemoj zameriti . Ima par suvisnih stvari koje su i za moj ukus glupave al resice se lagano . Masina pali ko mina , prede lepo ide jos lepse pa lagano za dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Alfista naravno , mi smo cudna sorta posvecena slepo i do maksimuma .

 

Znas onu pitalicu, "zasto alfisti najbolje poznaju svoje masine? zato sto su vise na kanalu i sa otvorenom haubom nego sto se voze :)"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja