Jump to content

Moto Zajednica

ADVpro torbe za BMW R1200 GS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

Pozdrav drugari!

Imam dva seta torbi kao kod mene na motociklu, Tool bagove koji idu na kofere i set torbi za crash bar za R1200GS Adventure.

 

Cena Toolbag torbi koje idu na kofere 140e, cena torbi koje idu na crash bar 70e i njih imam dva para. Potpuno su iste kao na fotografijama

 

DSC_3432.jpg

DSC_3431.jpg

wallpaper_f800gs_1280x1024_05.jpg

8a2c756250cc_800x600.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Kolega, na WWW.ADVRIDER.COM sam nasao da si oglasio da proizvodis dodatnu opremu za BMW i KTM motorcikle. Ako sam dobro shvatio da je ovo ADVpro tvoj brend u Moskvi ("AdventurePro" LLC Moscow), mozes li da mi napises cene i za unutrasnje torbe za bocne kofere (art. br. 2-264824-02 ili 2-264825-02), kao i za kantice sa nosacem (2-264828-02)? I da li postoje u jos nekoj boji osim plave?

Hvala unapred

PS: ove tool bags izgledaju oooodlicno, i da inace ne prebacujem jeeedva nogu preko motora definitivno bi ih uzeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

Zdravo druze! Da tako je, proizvodimo i plasiramo BMW i KTM dodatnu opremu u Moskvi i RF. Napisacu ti sve na pp, verujem da si na ADV rider video proslogodisnji katalog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Laki, sta bi za te torbice i kantice? Ima li kakvog odgovora i koja je cena kantica sa nosacima? Poslao sam Joci poruku pre nekoliko dana ali ne odgovara jos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja