Jump to content

Moto Zajednica

Novosti iz Honde

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Sedim tako zaludan, gledam kako vetar sklanja sneg sa grana golog drveca. Nije mu bas nesto tezak posao. Od silne 'ladovine sneg kao pesak, za cas ga otrese...

i tako, dok se slika ispred mojih ociju malo po malo, skoro pa neprimetno, menja svakog trenutka, trefi me providjenje iz dubina sive mase.

Koje je ovo sranje.

Mislim, tehnicki je prilicno interesantno, ali covek (kao bice, najumnije od svih zivotinjskih vrsta) je definitivno zastranio. Razumem da se tehnika i tehnologija podredjuju coveku i tu su da bi mu sluzile, ali praviti proizvode koji od coveka prave majmuna...to mi je bas ono, bljak. Sve je vise uredjaja koji tu nesto kao rade za mene, dovoljan je samo klik, mig, mah i dah.

Ko nije sposoban da odrzava ravnotezu dok stoji i vozi malim brzinama, neka parkira...ili koristi neko drugo prevozno sredstvo.

Idiot proof tech je napredni korak nazad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Ma da, baš glupo. Prvo se Honda glupira sa onim DCT na novoj Trafiki u 2016-oj. Ma to sve zbog onih Amera, tamo svi teraju automatike, pa hajde da prebace i na ADV-e. To uopšte nije mačo i nema nikakvu funkciju.

Ovo balansiranje je verovatno neka glupoštija za 2020-u. Bzvz totalno. Kako kad bi izmislili mangalo koje se samo okreće - mož' misliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

Znači nešto od ovog će sigurno naći primjenu i treba. Meni je lično veoma drago da na motoru imam dual brake, ABS i slične naprave koje su nekad bile isto "svemirske" kao i ovo. Eto da sam imao motor koji sam balansira ne bi se sve sa ženom i tri puna kofera srušio u mjestu kao prošle godine. Šansa da opet ove naprave zamjene "prave" motore je po meni mala, bar u bliskoj budućnosti.

 

Suština motora, je osjetiti mirise, umoriti se, vjetar, priroda, kontrola ogromne snage....to mi ove igračke nekako nemaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja