Jump to content

Moto Zajednica

Kako prepraviti postavu na jakni? ( izbušiti istu zbog ventilacije)

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Najbolje resenje bi bilo da uzmes drugu jaknu, al steta, bas je lepa ta Oxford Melbourne, i ja sam je uzeo u obzir kad sam kupovao, ali sam ipak na kraju uzeo Hein Gericke Mugello, ona ima mrezastu tkaninu na ledjima i to mnogo znaci.

Ali ako si vec resio da kasapis jaknu ja bih ti predlozio da kupis par metara one mrezaste tkanine, i odnese snajderu, da ti kompletnu postavu ofikari i sasije novu od tog mrezastog materijala i resen problem

pokrowiec_szczegol.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Samo ne znam gde moze da se nabavi ta mrezasta tkanina, snajder valjda zna, mada, vidjao sam dosta u zadnje vreme furaju taj materijal na

koncelarijskim-kompjuterskim stolicama, i super je, nema znojenja ledja leti 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Video sam da je jedan covek isekao deo ledja sa jakne na njihovo mesto ubacio mes materijal. Zasio ciak traku oko prozracnog dela tako da kad zaladi moze da vrati iseceni deo. 

 

Naravno ovo radi posao do prve kise :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čačak

Nisam hteo da seckam i bušim lice jakne, nego postavu.

Postavu ću da izbušim.

Ako upropastim, onda svejedno idem kod krojača/ce da mi na kritična mesta stavi rupičastu postavu.

Ako se setim ću da slikam i postavu i kinesku lemilicu, samo čekam malo neradnih dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Kad iz Lomine skreces u Mutapovu ulicu, tu na samom cosku sa desne strane je bila jedna krojacica, meni je vise puta resavala neke stvari ( menjala rajfeslus na satoru, malo ga krpila , stavljala neke nitne . . . ) Bas se secam da je birala konac kojim ce da sije jer je rekla da za sator treba jaci. Mozda da svratis do nje - verovatno ce znati i gde ima da se nabavi materijal koji ti treba. 

 Odavno nisam bio kod nje, valjda je jos uvek tamo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Hvala lepo. I ja mislim da će da me grebe ako je istopim, ali moram da probam kad sam već rešio.

 

Ajd poslusaj kolege, idi kod snajdera, to sto ti oces da probusis samo postavu neznaci da ces biti uspesan u kontrolisanju penetracije i onda kad ubodes preduboko, svrsices sa jaknom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja