Jump to content

Moto Zajednica

Honda SH 150i

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Nedavno sam, pri prodaji mog TDM 900, u račun uzeo navedeni skuter.  Mislio sam da će on zadovoljiti moje projektovane potrebe, ali posle probe i brojnih ubedjivanja okoline da on nije za dvoje krupnijih koji bi se vozili po gradu, ali i na izletima po okolini, prihvatio sam sugestije. Zbog toga prodajem ovaj simpatični skuter, bestseler u Evropi.

Honda je 2008. god, ima oko 37000km, originalni kofer koji se otvara istim ključem kao i ostale brave, dve nove Michelin gume, visoki Kappa Vizir i registrovan je do 09.2017. god. Naravno da imam dva ključa

Motor  ima 153ccm, radi kao satić, ima ubrizgavanje goriva PGM-FI i kažu da troši kao upaljač, nema nikakvih čudnih zvukova ili nepravilnosti. Prethodni vlasnik ga je ukrašavao "carbon look" folijom, što je već stvar ukusa.

Obzirom kako sam skuter dobio, u mogućnosti sam da ga ponudim po, mislim, konkurentnoj ceni od 1250 Eur za forumaše.

Da napomenem da sam danas kupio drugi skuter u skladu sa mojim potrebama, pa nažalost nisam zainteresovan za zamene.

Evo i par slika, a više će biti čim stignem da ga slikam po danu. Da ne zaboravim, tel je 063/363940 Sale.

post-6854-0-66243700-1480613368.jpg

post-6854-0-04185900-1480613419.jpg

post-6854-0-10811100-1480613516.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Sad trenutno imam 2. U zameni za TDM sam dobio Hondu SH 150i koju prodajem jer mi je premala iako je savršena za grad. Kupio sam Piaggio Xevo 400 koji planiram duže da vozim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Kolega naci ce se kupac ne brini, skuterce je babaroga! Gotova je sezona tako da i interesovanje opada, ali sa ranim prolecem ode to skuterce dalje ☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Prosledio sam drugu broj, nadam se da cete zavrsiti posao! pozz

 

(treba neki pikap da proda, ali nikad se ne zna)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Sale je moj drug !!!  :takoje:  :takoje:  :takoje:

Samo mi je jako, jako zao sto je odustao od odlicnog motora...  :'(

 

Zato ću sada moći da se vozim u papučama, sandalama, brodaricama, šimikama :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Hondica je odlicna za grad, ali ne potcenjujte taj maxi skuter od 400cc, na njemu je osecaj brzine skroz drugaciji, nema vetra i nema menjaca da se motor razdere malo da se oseti brzina, ja i ne primetim kad stignem  do 120/130, oprema je itekako pozeljna, izvinite za offf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja dok sam bio u Italiji video sam da se vise voze honde sh nego piaggio ili aprilia. Pratio sam tamo njihove oglase i mogu ti reci da si stvarno konkurentan sa cenom. Ovaj tvoj trosi kao upaljac !

Da sam trenutno u potrazi za skuterom imao bi sigurno ozbiljnog kupca. U svakom slucaju puno srece u prodaji.

Ja sam beverly 2 meseca prodavao i samo najednom se javio covek i kupljeno.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Ja dok sam bio u Italiji video sam da se vise voze honde sh nego piaggio ili aprilia. Pratio sam tamo njihove oglase i mogu ti reci da si stvarno konkurentan sa cenom. Ovaj tvoj trosi kao upaljac !

Da sam trenutno u potrazi za skuterom imao bi sigurno ozbiljnog kupca. U svakom slucaju puno srece u prodaji.

Ja sam beverly 2 meseca prodavao i samo najednom se javio covek i kupljeno.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

 

Koliko sam ja video, od prva 4 najprodavanija motora (svih vrsta) u Italiji, 3 su bile Honda: SH 150i, SH 300i i SH 125i :staa2:

Ovde su na oglasima bila 2 komada 2007 po traženim cenama 1400 i 1450 i oba su otišla, tako da ja i nemam prevelikih dilema. Pošto sam u medjuvremenu rešio i problem smeštaja, mogu mirno da čekam kupca do proleća i da se povremeno, kad vreme dozvoli, provozam. Možda stignem i da proverim koliko stvarno troši :jee1: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Taj od 1400e je bio moj. Jedino sto je presao 12000km i kupljen 2013 sa 0km... Otisao iste nedelje. Moj je trosio od 2,5 do 3,2L.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Taj od 1400e je bio moj. Jedino sto je presao 12000km i kupljen 2013 sa 0km... Otisao iste nedelje. Moj je trosio od 2,5 do 3,2L.

Njega sam i primetio zbog neobične "istorije", ali si ga brzo prodao. Ali drugi je bio sa sličnom kilometražom mojoj, jedino što je imao 3 kofera koji mi nekako ne idu na ovaj skuter, tražio je 1450 i otišao je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Ode i Honda. Stvarno mi je krivo što se niko sa foruma nije ni raspitivao za ovaj stvarno odličan skuter.

Može lock.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja