Jump to content

Moto Zajednica

Srbija, Makedonija, Grcka, Albanija i Crna Gora 2000 km :)

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Lepo skockano, snimci, muzika  :takoje: 
Samo imam jedan predlog za kolegu, da osim kacige, kupi i ostatak moto opreme, jaknu, pantalone (ili bar protektore za kolena),  cizme , rukavice, jer nikad se ne zna sta moze da te snadje na putu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Gledam, divim se, zavidim ti. Vrh.

I neki kritikuju Halkidiki kao destinaciju. A vidi lepote!

Ti si ovo

dronovo?

A puštaš drona iznad vode, neka nek se čeliči.

Pratim, gledam, uživam.  :takoje:

 

A pad je školski. To se i ne broji.

 

(u čemu radiš video edit? Može li se izjednačiti nivo jačine zvuka muzike i glasa?)

 

Hvala puno na svemu :D Pad je blentam... :D :D :D ali sam morao da stavim akcenat... Halkidiki je predivan :D i nama jako blizu... koliko sam video ima mesta i za kampovanje :D 

 

Nije se dron celicio nego vozac :D:P A softver Sony Vegas... i znam da imam problema sa mikrofonom zato stize RODE :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Lepo skockano, snimci, muzika  :takoje: 

Samo imam jedan predlog za kolegu, da osim kacige, kupi i ostatak moto opreme, jaknu, pantalone (ili bar protektore za kolena),  cizme , rukavice, jer nikad se ne zna sta moze da te snadje na putu.

 

Hvala kolega na POHVALAMA i na SAVETIMA... imam jedan deo opreme ali ovde sam posao bas goloruk... naravno oprema mi je bila u torbi... ali se slazem sa tobom i znam da nisam bas opremljen... fale mi dobre pantalone, cizme, rukavice i po meni bolja kaciga... ali polako... specificno za mene je to posto sad se vracam da vozim CafeRacera... pa mi je potreban retro izgled... pa moram da nabacim farmerke malo deble i sa protektorima i kozne rukavice... treba sad da stigne kaciga... mada predlog je na mestu, za sada me jos nista ne boli... ali je obavezno da se pripazim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Svaka cast, super ti je cela ova prica i zamisao...

Ako moze jedno pojasnjenje, vezano za divlju plazu koju spominjes(ako je to ona sa kraja snimka, napravljeno dronom)... kako se plaza zove, u blizini cega je, neke smernice?..

 

Hvala na pohvalama :D :D :D

 

Plazu sam ja nazvao divljom... ali kad sam snimio na Google, pa i nije bas divlja... ali odlicna za kampere posto nema hotela, kafica... vasarista :P moj predlog za kamp :D do nje se dolazi kada se krene za Pefkohori i nastavi se samo pravo... onda sam naisao na sumu i posle toga skrenuo levo... nema putokaza znakova i slicnih smernica... 

 

https://lh3.googleusercontent.com/zB1GnSgcb9ZGMfmjCnTJCdbz6raXjWMG089iNGRzxKBocr0_tntOptlWqrja5mKTQLj2VT8I3LYumWOyzUppDzaTLqxxFC4GuAG_X2ZuZe8Gp-O2PJ4Ng5wIRDUYbh9nlvy3nMpHay0S5dQiBdz3M53OpKAPb2LM7D3Kj6PDjYLngE4FO2HM-SE0eh5zfEwBR9rcY4jeQngFbghru8quLNY9eYoaWY9HdeeV1PYyRE1CjPf88jqoxb2RBrkymi0Ctfv3RPeJIs-8eWH9imEEEUWa3VnKo_YwwwNHcaXC30gwGh-dkkDp6SFHHPqxvw6TY-4A7u0tD0F2Fu1rl91M_xRgX_78i4mtWFmBn1pPdua7XEwvDP01OgEVyvPGwrcQ05wqMBr-PxU3N5Uc1TZ9ssbjj-Yf8r6I3_jT3yi1DZaw9y_Q0o-jdDbdK0enhqoOaOzP9v7l1_RCWH2k8bC189WSVOMTPHv8FmnwxS82TewOFJJn1Wc9MSm-LgMl2OP6lq4A_eERiUFhDwUJiRSJWy_s5qmxZZGR8UodQADSOwLgWW0JlMDJqauMUcxPEe398rtiA8Jq8yYFHukY4vkmfco6N9Xp57OUPSbMqfH2azXSHuR5=w1125-h703-no

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Jako lepo izbalansirano. Malo ljudi, malo mora, nešto puta, kap ovog, skoro ništa onog, ... Malo fali "onog" ;) al valjda ćeš umontirati :D

 

Evo još user experience s moje strane: Kao što je kolega nešto višlje gore već pomenuo, probaj malo sa skockaš volume muzike i govora. Naime sad me napala žena ... Gledam video, slušam tebe, pojačam, ... kad ono opali muzika. Smanjm, gledam, eto tebe, pojačam, ... kad eto muzika... Napala me šta mi je da budim decu tako rano i šta sam toliko raspalio i (ništa onog). Taj efekat kao kad gledaš naveče film pa između opizd* reklame i onda alarm :)

Znači samo malo ušteluj da može da se gleda bez pojačavanja i smanjenja. Rešićeš po koji brak :)

 

Inače, jako mi se sviđa tvoj putopis i samo dalje.

 

I naravno, ... malo "onog" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Jako lepo izbalansirano. Malo ljudi, malo mora, nešto puta, kap ovog, skoro ništa onog, ... Malo fali "onog" ;) al valjda ćeš umontirati :D

 

Evo još user experience s moje strane: Kao što je kolega nešto višlje gore već pomenuo, probaj malo sa skockaš volume muzike i govora. Naime sad me napala žena ... Gledam video, slušam tebe, pojačam, ... kad ono opali muzika. Smanjm, gledam, eto tebe, pojačam, ... kad eto muzika... Napala me šta mi je da budim decu tako rano i šta sam toliko raspalio i (ništa onog). Taj efekat kao kad gledaš naveče film pa između opizd* reklame i onda alarm :)

Znači samo malo ušteluj da može da se gleda bez pojačavanja i smanjenja. Rešićeš po koji brak :)

 

Inače, jako mi se sviđa tvoj putopis i samo dalje.

 

I naravno, ... malo "onog" ;)

 

Hahahahaha :D :D :D Hvala ti na savetima :D trudicu se da ubacim malo "onog", i naravno sredjujem volumen... jos puno ljudi su mi se zalili na jacinu... ali i na jasnocu zvuka "mog pricanja", kazu da se ponekad nejasno cujem (mumlam)... ali u buducnosti taj problem obavezno resavam... narucio sam RODE mikrofon tako da mumlanje sredjujem... a zvuk u klipu... rece mi drugar da to mugu srediti u SONY programu... tako da sledecu klip pustam kroz SONY :D

 

Jos jednom hvala na korisnim savetima... i na razumevanju... posto su ovo prvi klipovi gde ja kao nesto govorim i veruj mi nije mi lako :D josuvek se navikavam da hodam ulicom i pricam sam sa kamerom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Niš, Brzi Brod
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Pratim sada od početka. Napravio si pauzu u Bujanovcu a ne u Preševu, i na kraju prvog dana kažeš da stižeš u Pefkohori a ideš u Polihrono. Mislim nije zbog mene nego ako ovo MIrko gleda, strah me da se ne izgubi sledeći put  :)​ 

 

A za ostalo sve pohvale. I koji je ovo dron, gledam na Aliju duže vreme ali ne mogu da budem siguran koji će moći da nosi kameru, a prvenstveno ga zbog toga kupujem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Pratim sada od početka. Napravio si pauzu u Bujanovcu a ne u Preševu, i na kraju prvog dana kažeš da stižeš u Pefkohori a ideš u Polihrono. Mislim nije zbog mene nego ako ovo MIrko gleda, strah me da se ne izgubi sledeći put  :)​ 

 

A za ostalo sve pohvale. I koji je ovo dron, gledam na Aliju duže vreme ali ne mogu da budem siguran koji će moći da nosi kameru, a prvenstveno ga zbog toga kupujem?

 

Hvala na pohvalama i kritikama, koje su na mestu :D U mojim greskama i jeste fora koju sam mozda mogao da znimim i izbacim... Drugar (Lekic) mi je rekao da ima apartman u Pefkohori... a bio je u Polihronu... tako da sam ja i krenuo za Pefkohori... ali srecom on je izasao na magistralni put i zaustavio me u Polihrono... Cccccc :D u Trecem danu sam naucio gde sam prosao :D :D :D

 

A dron je DJI Phantom 3... ima i po KP jeftini pravljeni dronovi... ali ja sam ipak za DJI sto se tice dronova a GoPro sto se tice kamera... jesu skupi... ali ako zelis kvalitet... jbg mora da se plati :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Al što me iznervirala ona mreža na Olimpu. Umalo da nisam polupao laptop. Mogu da zamislim, kako ti je bilo kad si stigao do tamo.

 

 

 

Ah, da ... a gde je "ono"? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Al što me iznervirala ona mreža na Olimpu. Umalo da nisam polupao laptop. Mogu da zamislim, kako ti je bilo kad si stigao do tamo.

 

 

 

Ah, da ... a gde je "ono"? :)

 

Hahaha :D ja sam popizdeo... jer sam morao da se vratim na magistralni pa da idem okolo... ali sam rekao kad sam dovde dosao idem do gore... Vrh nisam mogao da dotaknem jer sam imao jos 180km do gradica gde sam nasao smestaj za jednu noc i za male pare :D tako da sam mora da silazim sa planine :D Plus vidis da mi je oprema svedena na minimum :P tako da sam se SMRZAO kao.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Koliko vidim isao si rutom Korce_ Elrbasan_Tirane_ Skodre (autoput kao).

Steta sto se nisi spustio do Saranda pa uz obali do Vlore. Po meni najlepsi I najatraktivniji deo puta kroz Albaniju.

Uvek postoji drugi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Jovan Dašić, 108 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda VF750 CafeRacer

Koliko vidim isao si rutom Korce_ Elrbasan_Tirane_ Skodre (autoput kao).

Steta sto se nisi spustio do Saranda pa uz obali do Vlore. Po meni najlepsi I najatraktivniji deo puta kroz Albaniju.

Uvek postoji drugi put.

 

Slazem se, ta ruta je savrsena... ali, plan mi je bio takav... sto zbog vremena, sto zbog smestaja (koji nisam placao, osim u Kastoriji)... nadam se da cu imati vremena sledece sezone i za to... mozda :D posto mi je zanimljiv KRF... pa onda opet Primorije Albanije preko CG pa nazad... :D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja