Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA TDM 850 - 1999-o, 57500km

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

 

 

 

CENA: 

Ovde vec ne znam sta da napisem. Znam da svi, pa i ja, mrze oglase bez cene, ali ja stvarno jedino znam zasigurno cenu sva 3 kofera i Wingrack 2 nosaca. Cena za sva 3 kofera i WINGRACK 2 je 450 eu ukupno, nije mi problem da ih prodam zasebno, pa ako neko hoce da ustedi 450 eu ili mu treba samo nesto od toga uz motor... moze. Postoji i opcija da ga kupite sa E52 MAXIA-om u malo losijem stanju, ali koji ima ugradjena stop/poziciona svetla i migavce, sve u LED tehnologiji.

Za sam motor nisam formirao cenu, pa bi bilo dobro da potencijalni kupac dodje da vidi motor, pa ako mu se svidi da ponudi neku cifru. Ako ponuda po meni bude postena - kupio ga je, ako ne, malo cemo se pogadjati  :)  Nisam zadrt, a sa druge strane, kao Deda Mraz zelje ispunjavam samo deci   :)

 

 

 

Dobro da nas bar ti razumes, u spuprotnom bi mozda i stavio cenu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Samo da pomenem da mi zamena za neki A2 motor ne igra vise. Kupio sam sinu u decembru prelepu Yamahu FZ6S 2006-o, takodje u fabrickom stanju kao i TDM. 

Mora neka Jamahica da bude u porodici!  ;)   :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

jesam, ali sebi rezervni kad se ovaj pokvari    :P  :P  :P

Salim se, kupio sam ga za preprodaju. Ooodlican, 32-33000 km Bice u oglasima na prolece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ја би је радо :)

 

Само што би пре тога морао да продам мог.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Bio sam u iskusenju da pozovem Lucky-a za ovaj TDM pre nego sto sam pazario VFR-a, ali sam znao da sam poprilicno daleko sa parama i nisam hteo da ovako dobar TDM podcenjujem, cak i da sam dodao par stotina evra na budzet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pa OTPRILIKE je 2100, ali bez Wingrack-a i Givi kofera. Ostala oprema (karbonski auspusi, ralica, vizir itd) kao sto rekoh ostaju na motoru. Sve je stvar dogovora, voleo bi da ode kod nekog ko ce, kao i mi prethodni vlasnici, imati novca za redovno odrzavanje. U svakom slucaju, ko ga uzme bez kofera, dobice na poklon od mene jedan od onih kineskih kofera od 42 L koje prodajem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Mislim da sam zaboravio da pomenem da uz motor dajem na poklon i originalnu BAGSTER presvlaku rezervoara sa tank torbom, sve u crvenoj boji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Moj TDM se danas preselio na Karaburmu, kod naseg kolege forumasa. Ja malo tuzan, verno me je sluzio skoro 6 godina. Raduje me sto ce biti i dalje mazen i pazen i vodjen na duga putovanja !

Neka ga sluzi kao i mene! :takoje:  :takoje:  :takoje: 

Kao sto sam i pretpostavio, prvi kupac koji je dosao da ga vidi a ima novac ga je kupio. Javice se ovde za koji dan sa utiscima, pa cu onda zatvoriti temu. Ipak ova tema nece dostici duzinu teme o mojoj kupovini GS-a kao sto su neki mislili  :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 6 sati, LuckyVladano said:

Moj TDM se danas preselio na Karaburmu, kod naseg kolege forumasa. Ja malo tuzan, verno me je sluzio skoro 6 godina. Raduje me sto ce biti i dalje mazen i pazen i vodjen na duga putovanja !

Neka ga sluzi kao i mene! :takoje:  :takoje:  :takoje: 

Kao sto sam i pretpostavio, prvi kupac koji je dosao da ga vidi a ima novac ga je kupio. Javice se ovde za koji dan sa utiscima, pa cu onda zatvoriti temu. Ipak ova tema nece dostici duzinu teme o mojoj kupovini GS-a kao sto su neki mislili  :P

Čestitam budućem vlasniku, neka ga lepo služi...

@Lucky, lako je doći i videti motor, teško je u današnje vreme sakupiti 2000 evra na gomilu...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne ne, ni blizu 2000. Ako bude hteo, novi vlasnik ce napisati kiliko je platio. Uzeo ga je sa 3 siva kofera, ja sam skinuo samo nosac pmr stanice

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja