Jump to content

Moto Zajednica

Najepsi put do golubca preko deliblatske pescare

Recommended Posts

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Jel moze neka preporuka za put prema d.milanovcu ali preko deliblatske pescare da se izbegne smederevo i pozarevac a cuo sam i da postoji neka skela koja prebacuje kola i motore preko dunava blizu sr.jezera ali nemam oojma de je to. Takodje bih voleo da izbegnem i most kovin-smederevo.

 

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Verovatno misli[ na skelu Bela Crkva -  Ram. Izbegavaš oba navedena grada, a posle je Đerdapska magistrala- predivan put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Skela je na Ramu. Mesto je Ram. Sa druge strane je Bela Crkva, malkice dalje. Put od rama do Srebrnog jezera, tik uz dunav je los i meni jedan od najlepsih!

Kako mislis los jel makadam ili asfalt u savakom slucaju za nase e ndurače sigurno je dobar.

 

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Znaci pre b.crkve kod vracevog gaja se odvajam desno i pravo na skelu ok.

 

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Skela je na Ramu. Mesto je Ram. Sa druge strane je Bela Crkva, malkice dalje. Put od rama do Srebrnog jezera, tik uz dunav je los i meni jedan od najlepsih!

Kako mislis los jel makadam ili asfalt u savakom slucaju za nase e ndurače sigurno je dobar.

 

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

 

Bocca kucka sa telefona, nije video šta voziš, pa je pomislio da voziš "onaj motor što mu puca kardan" :lol3: Posle V. Gradišta je put izmišljen za vožnju. Samo pripazi na moguće odrone posle Golupca, naročito posle kiše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Aaaaaa, nisam video sta vozis, ziva istina! Nemas brige. Meni sa TDM-om bila banja, ali neki su kukali :)

 

Bolje te poznajem od tebe samog :P

Deki, ako planirate neko noćenje, imate u Karatašu (par kilometara pre Kladova), apartmane po niskim cenama, motor ispod prozora. Apartmani su bili sasvim OK, ali sobe, koje pored apartmana imaju u ponudi su za izbegavanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

 

Skela je na Ramu. Mesto je Ram. Sa druge strane je Bela Crkva, malkice dalje. Put od rama do Srebrnog jezera, tik uz dunav je los i meni jedan od najlepsih!

Kako mislis los jel makadam ili asfalt u savakom slucaju za nase e ndurače sigurno je dobar.

 

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

 

Ja sam bio letos, put je loš za R ili neki mekani turing motor ali za STeneru nema problema. Nas dvoje sa tri kiofera bez ikakvih problem. Imaš dve varijante do Rama. Prva je odvajanje kod Bratinca postoji putokaz koji pokazuje skretanje levo, taj put ne znam kakav je. Druga varijanta je preko Srebrnog jezera skretanje levo pre ulaska u Veliko Gradište. Taj put je onaj o koji Boca pominje. Ide preko brane na jezeru i odtle imaš 15 kilometara. Da ti se ne bi desilo kao nama da zakasniš na poslednju skelu za Banatsku Palanku ili Belu Crkvu, budući da odatle do Bele Crkve ima 7 kilometara u septembru skela iz Rama polazi u 7, 9, 12, 15 i poslednja u 17. Koliko se sećam cena je za nas dvoje i motor bila 600 dinara. Ako stigneš ranije odmah na obali je dobra kafana u kojoj služe riblju čorbu poput one kakve se nekada kuvala u Radeckom.

post-21874-0-32432400-1475422431.jpg

post-21874-0-91031700-1475422486.jpg

post-21874-0-89925400-1475422536.jpg

post-21874-0-24114000-1475422593.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Ne s... Da skela na tri sata samo ide. To je bas bezveze ja sam planirao iz beograda da krenem preko panceva kovina i tamo negde da skrenem pa skelom na sr.jezero pa dalje do d.milanovca. tu odmor pa tura kladovo i nazad pa nocenje u milanovcu pa sutra istim putem nazad lagano. Hvala na info.

 

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja