Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT600e '97

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Motor registrovan do 21.12.2016. Drugi vlasnik u Srbiji, uvezen iz Engleske, 1997 godiste, presao malo manje od 36,000km. Vozi se svakodnevno. Pocetkom sezone odradjen servis, sipano MOTUL (5100 10w40) ulje, zamenjeni filter vazduha i filter ulja, stavljena nova zadnja guma, stavljenje nove gumice na usisnoj grani, pre 1000km stavljen nov lanac i lancanici. Motor ima Laser Produro auspuh. Pocetkom meseca stavljene nove zadnje plocice. Stavljeni drugi retrovizori, novi zmigavci Carbon Look, ukrasno stop svetlo, dajem i fabricko sa nosacem tablice. Uz motor dajem zadnju gumu sa siljcima za sneg, kacigu sa naocarama koja se vidi na slici kao i jaknu za motor. Od ulaganja lamele, jer proklizavaju, potrebno promeniti gumice u prednjim kocionim klestima jer su dotrajale (imam nove prednje plocice ali nisu jos stavljene), fali plastika sa leve strane rezervoara i malo oko estetike jer ima ogrebotina. Prodaje se zbog kupovine drugog motora.
Kontakt: 062/336-250

Cena za clanove foruma 1500e.


image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
010.jpg
011.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Jedno pitanje i jedna mala spravka.....do ega su ti ovi siljci i jesi li to ti pravio ili neko drugi......a inace ovo nije bas za sneg,jer siljci su bas mali,za sneg je bolja dobra kros guma...ovo je dobro iskljucivo za led..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

za gumu ili za bajk?

Ni za jedno ni za drugo :D

 

 

 

Jedno pitanje i jedna mala spravka.....do ega su ti ovi siljci i jesi li to ti pravio ili neko drugi......a inace ovo nije bas za sneg,jer siljci su bas mali,za sneg je bolja dobra kros guma...ovo je dobro iskljucivo za led..

Siljke sam kupio preko aliexpress-a, metalni su, nisam znao da su ovolicni, pisalo 10mm, delovalo mi vece kad sam gledao koliko je to, ali posle sam video u opisu proizvoda da su napisali da na slici deluju vece nego sto jesu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Englez!!!sa leve strane korman,pa kome to treba :D bratanš znači 1500 ti fali za drugi moped a???

Nego sta, sve komande naopako, gas na levoj rucici, kvacilo na desnoj, menjac na desnoj strani itd... :D

Treba malo vise, posto planiram da predjem u 'narandzaste', ali to cu da pokrijem preko drugih stvari :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

 

Englez!!!sa leve strane korman,pa kome to treba :D bratanš znači 1500 ti fali za drugi moped a???

Nego sta, sve komande naopako, gas na levoj rucici, kvacilo na desnoj, menjac na desnoj strani itd... :D

Treba malo vise, posto planiram da predjem u 'narandzaste', ali to cu da pokrijem preko drugih stvari :D

 

imam ja ktm al je SM ako te interesuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Imao sam skoro ponudu za jedan LC4 isto SM za zamenu, ali planiram da uzmem EXC450, pa nisam prihvatio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Osvezen izgled, mat hrom plava folija i mat crni plasti dip sprej, jos felne i prednji deo prednje maske ostali, ali i to ce uskoro.
image.jpg
image.jpg
image.jpgimage.jpg
image.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Gde druze ofarba i lanac, sad si ga bas skarabudzio, pre ovih intervencija je po meni bio lepsi samo si felne trebao da uradis.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Nije farban, podmazan je :D

Ovo je bilo nesto na brzinu, nije ispalo kao sto sam zamislio, ali sve je folija, razlepi se cas posla :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Motor ofarban, istekla registracija, odjavljen.
Cena i dalje 1500e

Nove cross gume, uz motor dajem jos 2 seta guma ( enduro i gume sa siljcima )
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja