Jump to content

Moto Zajednica

Nabavka opreme Dainese i Rev'it

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova

Pozdrav svima.

Interesuje me da li neko s foruma zna ( i preporucuje) osobu koja nabavlja Dainese i Rev'it opremu. Treba mi vise stvari jednog i drugog brenda. Uvoznici Dainese-e su stvarno ok, ali trenutno ono sto mi treba nemaju na stanju tj na popustu i samo moze u punoj ceni da se nabavi ( napolju racunam da je nesto jeftinije) a za uvoznike Rev'it-a nemam neke reci pohvale s obzirom da posle vise pokusaja da dodbijem neki info oko porudzbibe, cena, roka za uvoz samo dobijam obecanja da ce se javiti. Naravno nikad se ne jave i svaki put drugom zaposlenom objasnjavam sta mi treba. U svakom slucaju da li ima neko ko radi ove firma iz Lousa, moto fc....a da ga preporucujete? Ako ne moze ovde moze na private....hvala unapred.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ako imas nekog u Sloveniji, a mozes i sam da isplaniras izlet:

http://www.tc-motoshop.si/

 

Na pasos iz ex-Yu zemalja daju dodatnih cini mi se 20% popusta pa na to jos preko 10% poreza kad izneses robu iz SLO.

Jeftiniju i bolju ponudu za Revit neces naci.

U Decembru imaju dodatne popuste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

Slažem se sa Cristoferom, i ja sam isto pokušavao sa tim dvema markama, ali bezuspešno.

Ali ja mislim da nema potrebe za inostranstvom, ima i ovde lepe i više nego korektne opreme, uvek se nađe neki popust, neki dogovor. A i sve što sam ja gledaoo, tj što me interesovalo, ovde je ispalo jeftinije.

Ja nešto nisam pristalica da baš po svaku cenu mora da mi piše Dainese, Revit i sl.... ne kažem, daleko od toga da nisu u vrhu sa kvalitetom, ali brate mili, ima masa drugih proizvođača manje poznatih, sa proizvodima visokog kvaliteta.... I o ceni da ne govorim....

Ja na to gledam tako..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova

Ja sa E mass-om imam dobro iskustvo. Kad su stvari na popustu onda su odlicne kupovine. Nazalost brzo odu, a onda ostaje samo porucivanje u punoj ceni ili cekanje sledece godine. A sto se tice koje firme, naravno ne patim ni ja od toga sta pise, ali kad krenes u karakteristike pojedinih stvari onda se nekako vracas u renomirane proizvodjace s obzirom da nude to sto nude ( CE lev 2, soft protektore, gore tex....). Kod jeftinijih tesko da to sve nadjes u jednom artiklu...a ako nadjes opet se svodi na isto cenovno nazlalost. Za Sloveniju nemam nikoga, tako da ta opcija ispada. Opet, mozda neko s foruma ide pa tako da se organizujemo grupno...ali bi voleo nekog ko se s tim bavi i ko je preporucen ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Nesto sitno Revit-a je bilo u Louis-u, a dosta bolji izbor u FC-Moto-u ali i jedni i drugi po istim ili visim cenama od TC Motoshopa plus provizija posrednika (10%) koji donosi tako da ne moze da se poredi sa SLO.

Iz Louis-a robu donose Bera i Acy sa foruma, postoji i tema negde na forumu, dok takodje iz Louis-a i ponekad iz FC-Moto-a robu donosi LuckyVladano koji ima svoju temu u Moto berzi.

 

Ne znam iz kog ste grada i koju cenovnu kategoriju jurite (npr. meni je Dainese van finansijskih mogucnosti) ali veoma solidnu opremu proizvodi Modeka koju drze 3T iz Kragujevca i Guevara iz BGa. Nije Dainese ali nije ni losa, kosta manje a moze i da se proba sto meni npr. zbog nestandardnih proporcija dosta znaci.

 

Revit bi na nasem trzistu trebalo da prodaje Bella Moto, ali nikad nemaju nista na stanju, sve mora da se naruci po jacim cenama pa da se ceka, pa jos ako na sve to omasis velicinu - veselje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja