Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko kupovine

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

E ovako, za mesec dana sticem pravo da polazem za punu A kategoriju, pa bih zeleo da uzmem drugi motor, planirao sam da kupi R6 2006/2007, ali posto skoro nemam iskustva u voznji sportaka, mislim da je pametnije da uzmem za pocetak nesto malo starije dok se naviknem. Zanima me konkretno R6 stariji model 2000-2002, ili ZX7R, ili neki treci, hteo bih da dam u zamenu moj XT, ili ako ga prodam da kupim drugi, hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ne znam druže, motor koji voziš je sasvim korektna mašina, tako da prelaazk na 2006/7 R6 ne bi trebalo da bude strasno..Pogotovu jer su šestice pri nižim okretajima sasvim pitome..tek kad da zavrnes do kraja vileni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Planiram nju da uzmem svakako, to mi je zelja vec duzi niz godina, nego mi danas pade na pamet da je mozda bolje da uzmem stariju ili neki stariji posto sigurno necu biti u mogunosti do kraja godine da uzmem novije godiste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5755 postova

Jedino ako imas nesto bas povoljno inace iskustvo me naucilo da je bolje sto manje transakcija obavljati jer em sto na svakoj gubis em zarobljavas pare ako iskrsne ono sto trazis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Jedino ako imas nesto bas povoljno inace iskustvo me naucilo da je bolje sto manje transakcija obavljati jer em sto na svakoj gubis em zarobljavas pare ako iskrsne ono sto trazis.

Upravo..A svakako je i sezona na izmaku..Ostavi keš, neće ona nigdje pobjeći, može samo jeftinija biti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Bajmok
  • Motocikl: Honda Cbr600f3

Možda ću malo da skrenem sa teme vidim napisao si ices da polazes za punu A kategoriju? Takav je zakon sad? Nije dovoljno otici posle 2 godine A2 do supa i zamenuti naravno uz neke troskove za A kategoriju?
Srećno u kupovini željenog modela :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Temerin

Tako je.Naravno imas i finanskijsku olaksicu i olaksicu u vidu manje obaveznih casova prakticne i teorijske obuke ako vec imas dozvolu neke kategorije.Najbolje da popricas sa nekim iz autoskole.Ako vec imas A2 ne verujem da ce te izaci sa sve ispitima,lekarskim i casovima preko 20.000 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja