Jump to content

Moto Zajednica

Benelli tornado TRE 900

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Nl
  • Motocikl: Suzuki

Planiram da kupim benelli tornado TRE 900 godiste 2004 presao 18 hiljada

Dali neko moze da napise nesto o ovom modelu

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Uh...pa ovo je sam vrh egzotike.

Pretpostavljam da zivis "preko" i to na severu starog kontinenta, gde nekako po pravilu ima mnogo Guzzista, Ducatista i Benellista. Nekad i mnogo vise nego u postojbini (Italiji).

Strasna sprava. Daleko ispred svog vremena, u trenutku kada se pojavila. Kao i mnoge druge egzoticne sprave odmah je podelila publiku...na zaljubljene i one pune prezira.

Da ne udaram u romantiku, trebace ti puno strpljenja i para, narocito ako nisi neko k'o ume sam oko motocikala.

Da bi se uspesno druzio sa njime trebace ti i "veza" sa zaljubljenicima u ovu marku i model. Poznavaoci japanske tehnike, da ne pominjem bemvejdzije, ce od ovoga zazirati i izbegavati svaku intervenciju. Posto je marku zadesila teska sudbina, sve je postalo komplikovano. Delovi, servis i najvaznije znanje. Retki su pouzdani poznavaoci Benelli tehnike (neracunajuci puske ;)).

 

Pre nego se konacno odlucis za kupovinu, proveri eto i sve te detalje, koji su jednako vazni kao i stanje sprave koju bi da kupis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Nl
  • Motocikl: Suzuki

Uh...pa ovo je sam vrh egzotike.

Pretpostavljam da zivis "preko" i to na severu starog kontinenta, gde nekako po pravilu ima mnogo Guzzista, Ducatista i Benellista. Nekad i mnogo vise nego u postojbini (Italiji).

Strasna sprava. Daleko ispred svog vremena, u trenutku kada se pojavila. Kao i mnoge druge egzoticne sprave odmah je podelila publiku...na zaljubljene i one pune prezira.

Da ne udaram u romantiku, trebace ti puno strpljenja i para, narocito ako nisi neko k'o ume sam oko motocikala.

Da bi se uspesno druzio sa njime trebace ti i "veza" sa zaljubljenicima u ovu marku i model. Poznavaoci japanske tehnike, da ne pominjem bemvejdzije, ce od ovoga zazirati i izbegavati svaku intervenciju. Posto je marku zadesila teska sudbina, sve je postalo komplikovano. Delovi, servis i najvaznije znanje. Retki su pouzdani poznavaoci Benelli tehnike (neracunajuci puske ;)).

 

Pre nego se konacno odlucis za kupovinu, proveri eto i sve te detalje, koji su jednako vazni kao i stanje sprave koju bi da kupis.

Zivim u holandiji tako za servis i delove nije problem samo me intetesuje misljenje nekog ko je imao ovaj model u vlasnistvu znaci u pitanju je tre 900 RS model

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Izvini sto insistiram, ali nemoj da mislis da nece biti problema. Ima ih i sa mnogo novijim modelima, pa i sa skuterima.

Naravno da ti ih ne zelim, ali je situacija sa markom i modelom prilicno komplikovana (vlasnicka struktura, prodajna i servisna mreza) , pa se ipak raspitaj gde to moze kvalitetno i pouzdano da se popravi. Nije bitan ovlasceni servis, vec neko ko se sa strascu posvetio svemu.

Dolazio sam vikendom u jedan servis u Italiji da pomazem i svaki put kada bi se pojavljivala egzotika, vlasnik ili nije primao ili je pozivao "strucnjake" u pomoc.

Meni je potpuno neverovatno bilo da u svojoj kuci (mislim na zemlju) nisu u stanju da rese probleme. Ali to je pomalo vezano i za njih kao narod...no necemo o tome.

Nejdirektnijih mogucih iskustava nemam, pa ti vise necu dosadjivati. Zelim ti svu srecu i puno uzitaka u voznji. Veliki plus za nesvakidasnji izbor.

Pozdrav, Igor-pronto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja