Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem BMW r1100s

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Drugari, na prodaju moj BMW r1100s, godina 2000, presao 84000 km, uvezen iz Svajcarske 2013g, prvi vlasnik u Srbiji, servisna knjiga do dolaska u Srbiju, registrovan do 08.04.2017. Na motorciklu je uradjen servis na 80000 km, kod majstor Baneta iz Zemuna, na pocetku sezone stavljen nov akumulator, nove gume Dunlop Roadsmart 3, sav potrosni materijal moze da traje i sledecu sezonu. Stavljen xenon na oboreno svetlo. Motor ima sledece probleme - ne radi abs od kupovine, meni nije smetalo, pa se nisam time ni bavio. Sediste mora da se tapacira, otpala plastika sa zadnjeg desnog migavca. Pravljena je Y cev i izbacen katalizator, pa motor bolje ide na nizim obrtajima, treba je kozmeticki doterati. Motor se vozi svakodnevno, potrosnja je od 5,5l do 8l, zavisno od opterecenja i nacina voznje.

Uz motor idu i original koferi i poklopac zadnjeg sedista.

Cena je 3000 e, moguca je minimalna korekcija, a prenos obavezan.

Sve informacije ovde, na pp, ili na tel 060 666 00 60 Pedja

 

post-6919-0-51086400-1472761599.jpg

 

post-6919-0-64220400-1472761612.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Da dodam da motor ima grejace rucki, uticnicu 12v, a potencijalnom kupcu dajem i gumiranu moto ceradu (nije idealna, ali ce posluziti)

 

post-6919-0-62739100-1472819308.jpg

post-6919-0-63577200-1472819317.jpg

post-6919-0-28104500-1472819322.jpg

post-6919-0-55627700-1472819328.jpg

post-6919-0-48158200-1472819332.jpg

 

post-6919-0-91878200-1472819313.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Isti motor sam prodavao i prosle godine, po vecoj ceni i sa manjom kilometrazom - poziva 0, nadam se da ce ove godine otici, ili cu ga konzervirati i staviti u sobu  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Agregat radi perfektno, jednako dobro motor izgleda, trkalica koja se lako vozi, vršna brzina 225kmh, S model je kultni model  u mnogim zemljama. ABS modul se da servisirati ili vrlo jeftino naći na ebay-u, odgovara od više motorcikala R i K serije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ima potencijala. Da si mozda prodavao pre mozda bi se dogovorili.

 

Pozdrav!

Kao sto ranije napisah, prodavao sam ga i prosle godine za vise novca i sa manjom kilometrazom. Kako neko rece da " najvise voli oglase koji pocinju sa - prodajem zbog odlaska u inostranstvo", a ja ga bas zbog toga i prodajem, mislim da je cena vise nego korektna, a sve mane opisane vrlo posteno i iskreno. Voleo bi da ode kod nekoga, ko ce sa njim stvarno uzivati, kao i ja u ovih 8-9 hiljada km. 

 

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ima potencijala. Da si mozda prodavao pre mozda bi se dogovorili.

 

Pozdrav!

 

Ne da ti BMW, (đavo), mira, ;) nikad nije kasno da se :BMW2: ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Danas preventivno servisirana zadnja kljesta i promenjene plocice. Motor je u svakodnevnoj upotrebi, jednako lako po gradu, na otvorenom ili auto-putu. Moguca korekcija cene za motor bez kofera i poklopca zadnjeg sedista. Javite se da se dogovaramo  :BMW2: Tel 060 666 00 60 Pedja Malo slika od prosle godine

post-6919-0-28016500-1473612558.jpg

post-6919-0-14730600-1473612567.jpg

post-6919-0-26109100-1473612577.jpg

post-6919-0-28864700-1473612602.jpg

post-6919-0-65497000-1473612614.jpg

post-6919-0-70201400-1473612635.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Agregat radi perfektno, jednako dobro motor izgleda, trkalica koja se lako vozi, vršna brzina 225kmh, S model je kultni model u mnogim zemljama. ABS modul se da servisirati ili vrlo jeftino naći na ebay-u, odgovara od više motorcikala R i K serije.

U kom univerzumu se ovo zove trkalica?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

 

Agregat radi perfektno, jednako dobro motor izgleda, trkalica koja se lako vozi, vršna brzina 225kmh, S model je kultni model u mnogim zemljama. ABS modul se da servisirati ili vrlo jeftino naći na ebay-u, odgovara od više motorcikala R i K serije.

U kom univerzumu se ovo zove trkalica?

 

 

BOXER%20CUP_zpsauljrtrk.png

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Pa postoji u U.K. cb 500 kup pa ne mislim da su trkalice ali 'ajde ako postojanje nekog regionalnog prvensva odredjuje sta je trkacka masina a sta ne onda je i Yugo u klasi Porsea i Ferarija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa postoji u U.K. cb 500 kup pa ne mislim da su trkalice ali 'ajde ako postojanje nekog regionalnog prvensva odredjuje sta je trkacka masina a sta ne onda je i Yugo u klasi Porsea i Ferarija :)

 

Nije sve GP, F1, WTC,...

 

boxer%20cup%202_zpsbjvsa6xn.png

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Izvinjavam se sto kvarim oglas ali postojanje takmicenja po meni ne govori da je namena ovog motora trka. Mislim da fabrika nije ovaj motor napravila kao trkacki sto se vidi i po konstrukciji i po tezini i po svemu ostalom ali nema veze.

 

Cak mislim da je i vlasniku bolje za prodaju da se zna da je ovo neki sport turing motor nego da neko misli da je trkalica.

 

Ako dobro vidim ovo je neka amaterska liga ljubitelja boxer motora u kojoj ucestvuje svako ko uplati kotizaciju a organizator zakupljuje razne staze po evropi. To cak nije ni lokalni sampionat ali mozda gresim jer ne znam bas Nemacki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Najradije ne bi, pocinjem da radim u inostranstvu od 01.11. zato sam i stavio ovu cenu, medjutim, ako je ponuda dobra, hajde da probamo i tako. 060 666 00 60 Pedja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

 

Agregat radi perfektno, jednako dobro motor izgleda, trkalica koja se lako vozi, vršna brzina 225kmh, S model je kultni model u mnogim zemljama. ABS modul se da servisirati ili vrlo jeftino naći na ebay-u, odgovara od više motorcikala R i K serije.

U kom univerzumu se ovo zove trkalica?

U odnosu na ostale BMW modele iz tog perioda ovo jeste "trkalica".

Kupio moj drugar pre par meseci ovakav motor, imao sam prilike da ga pre dvadesetak dana provozam pedesetak kilometara i mogu samo da kažem da je vožnja ovakve naprave uživanje.

Nije vrhunski model za stazu, ali ima dovoljno i snage (i obrtnog momenta), da lepo povuče iz svih obrtaja. Menuač izvanredan, udobnost zavidna i za krupnije vozače i duže vožnje. I mesta za suvozača sasvim dovoljno i udobno.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Motor prodat, hvala svima na interesovanju! Moze lock!

 

Sa srećom novom blasniku.

 

Izvinjavam se sto kvarim oglas ali postojanje takmicenja po meni ne govori da je namena ovog motora trka. Mislim da fabrika nije ovaj motor napravila kao trkacki sto se vidi i po konstrukciji i po tezini i po svemu ostalom ali nema veze.

 

Cak mislim da je i vlasniku bolje za prodaju da se zna da je ovo neki sport turing motor nego da neko misli da je trkalica.

 

Ako dobro vidim ovo je neka amaterska liga ljubitelja boxer motora u kojoj ucestvuje svako ko uplati kotizaciju a organizator zakupljuje razne staze po evropi. To cak nije ni lokalni sampionat ali mozda gresim jer ne znam bas Nemacki

 

Nisi pokvario oglas, naprotiv. Ni Zastava 750 i 101 nisu bili pravi trkački  automobili ali su šampionati N klasa u sve tri discipline bili izuzetani, jednako je bilo i sa Puhom, odnosno Poni Ekspresom od 50 kubika i sa mnogim serijskim motorciklima. BMW R1100S je svojevremeno bio uvršten u šampionat Francuske i Belgije, jednako kao  Porše Kup ispred F1, bio je BMW Boxer Cup pred takmičenje GP-ija:

 

http://www.webbikeworld.com/BMW-motorcycles/bmw-boxer-cup/bmw-boxer-cup.htm

 

A što se tiče kotizacije, na svim takmičenjima se uglavnom plaća, počevši od F1:

 

F1_zpsjgdkfrjs.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja