Jump to content

Moto Zajednica

Stan u Novom Sadu.

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Potreban mi je stan za moju djecu u NS. Jednosoban ili veća garsonjera sa balkonom, prednost Ćirpanova ulica ili centar, radi škola i posla. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

ti izgleda naviko da zivis u kamenitom klancu pa izabro cirpanovu ,a nama koji volimo tvoren prostor gradjevinska mafija razne vrste odluci da napravi ulice poput te i potpuno unisti grad.Sad treba da cekamo  mafijasa klintona da resi tu situaciju posto on hoce da rusi besplatno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

ti izgleda naviko da zivis u kamenitom klancu pa izabro cirpanovu ,a nama koji volimo tvoren prostor gradjevinska mafija razne vrste odluci da napravi ulice poput te i potpuno unisti grad.Sad treba da cekamo  mafijasa klintona da resi tu situaciju posto on hoce da rusi besplatno

Ako ne možeš pomoći, nemoj odmagati, komentar ti je suvišan u ovoj temi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

pa to i radim hocu da pomognem gradu i ljudima koji zive u njemu.Taj tip urbanizma je bio potreban recimo u starom dubrovniku kad su hteli da se zbiju da ih razne vojske i gusari nebi  pobili.Ali onda je zivelo jako malo ljudi nisu se u ponoc drali po ulici i vozili automobile.Danas sve to imas u toj ulici i sve ono negativno sto donsi ogroman broj ljudi na malom prostoru.U zemlji kao engleska je pre 35 godina nastala serija koja se zove na srpskom Mucke,na na engleskom ,Samo za konje i budale ,,Tamo u Pekamu je slicno kao na limanu u ns ali mnogo bolje nego u cirpanovoj i stanove su del boj i rodni DOBILI OD DRZAVE NA KORISTENJE  a ne jos da plate

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Pogledaj ovde :

  http://www.nekretnine.rs/stambeni-objekti/stanovi/izdavanje-prodaja/izdavanje/grad/novi-sad/lista/po_stranici/10/

 

  Mada mislim da bi i Grbavica odgovarala ( blize je fakultetima ) .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

pa nije daleko od istine.Ima dva krivca za problem jedan su krimosi koji su to pravili a drugi manji krivci koji su kupili tak nesto i to po najvecim cenama u gradu.Znaci nesto najlosije se placalo najskuplje.Verovatno jer je najblize,ali sve ostalo je najgore gledano po svim naukama koje se bave tim.A iz prakse znam jednu zgradu  tu u  blizini kojoj je izbijala kanalizacija do drugog sprata jer se prikopco sa manjim precnikom.Ali to sve nevredi nista pa i da je sve od zlata.Posle par dana to zlato prekrije smog ako uspes da prezivis od smrada i buke i da te neko ne likvidira na kolovozu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

 Pogledaj ovde :

  http://www.nekretnine.rs/stambeni-objekti/stanovi/izdavanje-prodaja/izdavanje/grad/novi-sad/lista/po_stranici/10/

 

  Mada mislim da bi i Grbavica odgovarala ( blize je fakultetima ) .

Hvala, tačno, odgovarali bi i ona, većini...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Што би рек'о Драган Јове Торбица - град који се шири на унутра...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

 

 Pogledaj ovde :

  http://www.nekretnine.rs/stambeni-objekti/stanovi/izdavanje-prodaja/izdavanje/grad/novi-sad/lista/po_stranici/10/

 

  Mada mislim da bi i Grbavica odgovarala ( blize je fakultetima ) .

Hvala, tačno, odgovarali bi i ona, većini...  :)

 

Ako ce jedno od dece ici na posao i planira auto... ni grbavica ni cirpanova. Ako mozes limane, bilo koji, Liman 3 i prelaz na liman 4 imas povoljnih stanova, a to su ok zgrade, dok je jos drzava pravila i manje vise se postovali neki standardi.

 

Ako ti je bitna bas ta lokacija onda bolje Petra Drapsina, isto ima ok stanova, ili Doža Đerđa, Maksima Gorkog, sve imaju problem sa parkingom, ali je bar ulicna rasveta i trotoar resen skoro ljudski...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Mostarac, o novom sadu (namerno malim slovima) odlično funkcioniše gradski prevoz (tokom dana) razmisli i o Petrovardinu dosta je jeftinije a do grada je par minuta busom koji ide na svakih 7-8 minuta. Npr u Petrovaradinu je namešten dvosoban stan oko 80e mesečno dok je po gradu garsonjera minimum 120. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Na limanima je problem sto postoji toplovod pa je informatika skupa. Ja sam u stanu na grbavici i imam ekstra parking u dviristu i uvek ima mesta za goste. Izlazim iz stana 01.11. Ako ti to znaci.

Stan je dvosoban 40 kvadrata, veliko kupatilo, mala spavaca soba (2.10 x 3.8 cini mi se), hodnik, dnevna soba i kuhinja. Sve odvojeno.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Na limanima je problem sto postoji toplovod pa je informatika skupa. Ja sam u stanu na grbavici i imam ekstra parking u dviristu i uvek ima mesta za goste. Izlazim iz stana 01.11. Ako ti to znaci.

Stan je dvosoban 40 kvadrata, veliko kupatilo, mala spavaca soba (2.10 x 3.8 cini mi se), hodnik, dnevna soba i kuhinja. Sve odvojeno.

Odgovor u pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Nemam pojma o kakvim bubama na limanu??? Novi Sad je ravan i dobar deo stari grad, topao grad zimi, nema pravih mrazeva, bubasvaba i mrava ima svuda i ima ih puno, ja sam ziveo u 4 dela Novog Sada, buba ima uvek manje ili vise, ali komunalna sluzba koja radi prskanje je prilicno efikasna i mozete je zvati svaki mesec, pokrivena je racunom infostana/informatike.

 

Komunalije (informatika/infostan)... su problem svuda u NS, ko dolazi iz BG ili nekog drugog grada neprijatno ce se iznenaditi sa 10000 din necega za stan od 50tak kvadrata. Moja zadnja dva stana 55kvm oba, jedan liman 3, drugi Nova detelinara, informatika identicna cena, + posto ovde nema tople vode struja vislja :). Stan u Kisackoj, grejanje 2 zgrade na gas podstanicu sa grejanjem tople vode, racuni smejurija mali. Najbolje za pojedinacan stan pogledati nekoliko racuna pa videti koja je cena.   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Znam ja to, ali meni treba stan...  ;)

Znam, znam, jasno mi, zaista bih zeleo da pomognem, ali od prijatelja koji se time bave imam samo garsonjere na Bulevaru kod Lutrije i u Maksima Gorkog. Ako cujem za dobar stan javicu. 

 

Moje pisanije je vise da ima ovakvih informacija na forumu i internetu in general, a da dolaze od nekog ko je "aktivni" podstanar po NS. Jos sam ja od najgore vrste podstanara, trazim i mesto za kola i za motor, imam veceg pas i malo dete, ja sebi ne bi izdao stan :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

 

Znam ja to, ali meni treba stan...  ;)

Znam, znam, jasno mi, zaista bih zeleo da pomognem, ali od prijatelja koji se time bave imam samo garsonjere na Bulevaru kod Lutrije i u Maksima Gorkog. Ako cujem za dobar stan javicu. 

 

Moje pisanije je vise da ima ovakvih informacija na forumu i internetu in general, a da dolaze od nekog ko je "aktivni" podstanar po NS. Jos sam ja od najgore vrste podstanara, trazim i mesto za kola i za motor, imam veceg pas i malo dete, ja sebi ne bi izdao stan :)

 

Može i veća garsonjera sa balkonom.  :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Мостарац, не видим зашто траже-тражите искључиво центар и то правдате близином факултета?! 

(Немој да мислиш да је ово неки напад на тебе него чисто прича)

Ко није живео у великом граду, не зна шта је мука. НС бициклом пређеш дијагонално град за рецимо 15-20 минута.

Градским превозом....можда за исто време. Разлика у величини, ценама, информатици, комоцији.....је велика у пар километара. 

Ја живим на ободу града, Ново Насеље још мало па Ветерник, до центра имам неких 3-4км до факултета 5.

Рецимо док сам живео у БГД (Миријево) кад кренем код Золтана на кафу у Блокове отелим се :) 

Сад у НС кад ми неко каже јао где ти живиш ја се само слатко насмејем. Оаза мира и тишине, без буке и гужве, прашине и са много простора. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Sve je to tako, ali ko nema nikakvo vozilo, kome je muka gradski prevoz, ko voli da mu je sve blizu, taj bira centar, jest skuplje ali je sve tu, bez ikakvih prevoznih... :takoje:

Ja bih otišao u Petrovaradin, neko ga je ovdje odlično predložio, ali djeca neće...  :na_glavi:

Ne bih u ravnicu, to bi me ubilo, posle ovih naših brda.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sta se podrazumeva pod informatikom?

 

Nekada davno sam i ka jurio stan po NS i nasao sam bio odličan stan izmedju sajma i detelinare. Odlična lokacija, mirno, stan lep a nije skup. Jedino kad su krenule restrikcije 93 i 94 godine pa gradski prevoz vozio jednom ujutru i jednom popodne...sat vremena mi trebalo pesaka do faksa. Par puta sam hodao i posle batalio i faks i novi sad :D tako da ne fali ništa centru i da bude malo bliže, slažem se sa decom! :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Informatika, objedinjena naplata, infostan, kako u kom mestu, evo primer, Novi Sad, Nova Detelinara, za Avgust stan 54m2, 2 clana domacinstva prijavljena

 

OB80Dx0.jpg

 

Sta se podrazumeva pod informatikom?

Nekada davno sam i ka jurio stan po NS i nasao sam bio odličan stan izmedju sajma i detelinare. Odlična lokacija, mirno, stan lep a nije skup. Jedino kad su krenule restrikcije 93 i 94 godine pa gradski prevoz vozio jednom ujutru i jednom popodne...sat vremena mi trebalo pesaka do faksa. Par puta sam hodao i posle batalio i faks i novi sad :D tako da ne fali ništa centru i da bude malo bliže, slažem se sa decom! :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Da se nadovezem na temu. Dakle, trazim kucu sa dvoristem i garazom ili dvosoban stan u prizmlju, eventualno 1. sprat. Potrebno je da u blizini mogu da nadjem garazu u zakup i da ima parkinga koji se na placa. Znam da su visoki kriterijumi, ali ne kosta da pokusam. Za mene, buducu suprugu i ako sve bude kako treba, bebca za koji mesec.:-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja