Jump to content

Moto Zajednica

Srdacan pozdrav svim bajkerima

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Belgrade, Serbia
  • Motocikl: Keeway Hurricane

Postovani kolege bajkeri,

 

vec neko vreme "visim" na forumu i mogu vam reci procitah dosta korisnih stvari od iskusnih bajkera, hvala vam na tome. Naime, ja sam Miodrag, studen ETF-a u Beogradu. Trenutno zivim u BGu jer tu studiram, a inace sam iz Raske, male varosice u podnozju Kopaonika. Ukoliko vas put nanese ka Kopaoniku osetite se slobodnim da me kontaktirate za sta god da vam zatrebam, pa bilo to samo ispijanje kafe dobrodoslice i sacica prijateljski nastrojenih reci. Sto se tice ljubimaca na dva tocka, iskreno, i nisam nesto vican, ali ih volim. Vozim Keeway hurricane, korejanski skuter i ma koliko slusao o njihovim nekvalitetima mogu reci da mene jako lepo sluzi, za 8 godina od "kvarova" samo sam jednom prilikom morao da produvam karburator. Vozio sam jos neke motore, ali to nije vredno pomena jer su svi bili od prijatelja, samo da ih probam. Sada planiram da kupim neku "zujalicu" 125ccm, i nadam se da cete mi pomoci u odabiru, jer ne bih da dam neke ogromne pare posto cim skupim malo iskustva, novca i godina za A kategoriju precicu na nesto jace.
Za ljubitelje cross voznje Kopaonik je raj, javite se da se dogovorimo, da vam pokazem planinu, jer sam tu odrastao i necete se pokajati. Takodje ukoliko neko od vas skija, u zimskom periodu, javite se mozemo da skijamo, mogu i da vas uvedem u svet skijanja jer skijam od svoje trece godine.

Sta god da vam zatreba, slobodno pisite pomocicu sve sto je u mojoj moci, a i malo preko toga.

Srdacan pozdrav,
Miodrag

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja