Jump to content

Moto Zajednica

shark evoline 3

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa valjda si "uputstvo za upotrebu" trebao ranije da pročitaš  :)

 

Inače vozila je moja prijateljica. Rekla je da joj je bučna, teška i loše izbalansirana pa se vratila na FF. Inače vozi nejkeda pa možda ipak ove open-face kacige i nisu pravo rešenje.

 

Ali to razmaženo žensko...pusti...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Nosio ja ovu sa donjeg linka i resio posle 6 godina da je menjam. Licno sam prezadovoljan, odgovara mi oblik, sistem zatvaranja , ma gotovo sve. Na pocetku dok se ne naviknes treba biti pazljiv sa zatvaranjem i otvaranjem kljuna jer moze da se desi da zajebavaju neke sajlice ako to ne radis dobro. Sa svim flip up kacigama pre nje (nolan, shubert, bmw) sam imao problema sto se otvaranjem kljun ostaje na vrhu kacige i stvara veliki otpor pri brzoj voznji. Kod ove samo preklopis i on zavrsava na potiljku, vrlo prakticno. Lako se napravi u jet kacigu i odlicno je vidno polje. Mozda je malo bucnija, meni licno ne smeta jer u 80% voznje je vozim otvorenog vizira. Malo je teza oko 1750grama ali realno svaka kaciga tog tipa je tu negde. Ako nisi nosio flip up ovo ce ti biti problem na duzim putovanjima jer moze doci do bolova u vratu. Sve u svemu kaciga koju bi opet kupio. Daj neku sliku tvoje, gde si je kupio i koliko si je platio, moze i na PP. Sa srecom da te sluzi i nikad ti ne zatrebala.

 

http://www.webbikeworld.com/r2/motorcycle-helmet/shark-evoline/dot/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Stiže mi u petak,drugar mi je prodaje ganc novu...Dogovorićemo se za cenu... :takoje: Stavljam slike čim stigne.Nosio sam dugo flipke,naviknut sam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Носио Еволајн 2 две и по године, пре месец дана узех Еволајн 3 карбон. За моје потребе кација је добар компромис фул фејс и џет кациге, пошто једина има хомологацију за обе сврхе. Е сад, сигуран сам да су фул фејс кације у том ценовном рангу нешто тише али ово је просто компромис. Возим је по врућини и на ауто путу и при већим брзинама (140-160 км/х) отворену, нема ковитлања ваздуха нити неких других сметњи. Све у свему, мислим да ниси погрешио. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Stigla mi dvojka,i trojka da biram.Razlika u ceni dupla.Posto nisam nosio ovaj model,ipak sam uzeo dvojku,jer ne primetih neku znacajnu razliku.Cak mi se vise svidela dvojka.,mat crna.Ne svidja mi se sto nema pin lock bogami.Jel magli dvojka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja