Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc nekog iz okoline Vranja

Recommended Posts

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ako ima na forumu neko iz Vranja ili okoline, kolega u maleru 30km od Vranja. Izgleda da mu spao prednji lancanik na Yamahi Genesis, a nema adekvatan alat da resi problem. Bice ice, pice i sve sto ide uz to. Moze na PP ili me cimnite na 062404833 pa Vas ja zovem. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Hvala Nesi iz Vranja! :takoje::care:  a ovi samozvani MAJSTORI iz BG . . . . :rat3:  . . .cast retkim izuzecima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Ma jok. Nego kad izadjes iz radnje - kuci i dotezi i proveravaj sve srafove i sta su uradili, ako znas.Mada, kad bi covek znao sam da radi nebi ni isao kod njih. Ali zato znaju uredno da naplate. Magarac nije osigurao maticu prednjeg zupcanika. sitan propust. Bice zanimljivo kad se kolega vrati sa puta. Srecom nasli se ljudi usput da pomognu.

Promenio član Best

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Mozda okacim sliku majstora posle razovora, ili bolje video zapis celog toka prijateljskog ćaskanja. :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Nisam mislio bas u tom smislu,vec objasnjenje zasto se to desilo.Mozda je losa navrtka,mozda je pukao osigurac itd.Moze se desiti svakome u voznji pa nije lose znati uzrok tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Odvila se navrtka sa prednjeg lancanika. Covek stavio pre nepune 2000 km nove lancanike i lanac. Jos neke radove mu majstor odradio, sto je trebalo kako bi motor bio spreman i bezbedan za sezonu. Takav je bio dogovor. Kolega se smirio malo, proslo ga. Stigao do Grcke i voza se dole. Ali sigurno nece vise ici kod MAJSTORA. Mada . . . . .mozda na kaficu.  :aha:  Ja necu reci koji MAJSTOR je u pitanju, to ostavljam njemu na volju kad se vrate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Dosta njih rade ofrlje kad je sezona. Razumem da od toga zive i da treba iskoristiti priliku. Ali moraju i da imaju na pameti da neciji zivot zavisi od njihove savesti. Naj veci im je problem da im motor ne ostane u dvoristu koji dan duze jer se cekaju delovi. Rade i po tri motora istovremeno, pa posle moras jos xy puta da dolazis da dotegne i odradi ono za sta je vec uzeo pare. Srecom ja nemam taj problem. Jeste da mi nije bas blizu N. Pazova ali ne menjam majstora.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja