Jump to content

Moto Zajednica

MAXI iznenađenje :)

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Nisam ni ja bio pozvan, bio u Krusevcu cuo od Fankija za skup i da ne bih isao sam do Beograda cuo se sa Pantom da idem sa njima. Posle 150km njiva Krusevac - Mladenovac (Neci Garmin) konacno sam ih nasao :-D i nastavio do Zablja.

 

Nego ne treba bas sve licno da se shvata, nije moto klub vec slobodna druzina. Voznji ima svaki vikend ako neko nije sad pozvan, bio sprecen itd bice vikenda za druzenje i voznju ihhaa. Strom 299 :-D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Strom 299 :-D

Sta je ovo, jel to broj njive Krusevac - Mladenovac

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

A pre svega toga smo se čuli Xanto i ja, kada mi je rekao da od susreta u Žablju ove godine nema ništa.

Video sam se sa Bracom nevezano za ovu temu, pa smo još tada pričali kako ćemo da osmislimo neko iznenadjenje...nekih nedelju dana kasnije su započeti dogovori, i desetak dana kasnije i realizacija.

 

Niko se na forumu nije zapitao zašto ove godine skupa nema, nas 20ak jeste, i nismo želeli da prekidamo tradiciju, a pošto nismo u stanju da napravimo skup kao što je to do sada Xanto radio, dogovor je pao medjusobno, izmedju ljudi koji se druže van foruma, medju kojima ima i kumova, drugova i prijatelja.

Dao sam ti plus za prvi deo posta.

Što se tiče drugog dela kad smo bili na vožnji 11. juna, Borsko jezero, sa nekim sam pričao o ovoj temi. Sad da me ubijete ne znam s kim.

Pitao sam šta će biti sa skupom u Žablju i kad sam čuo razlog rekao sam pa nije frka možemo i sami da odemo, okupimo se kod Antonića, provozamo i odemo negde na klopu i podelimo troškove kao i na svakoj vožnji do sada.

Zato me je ovo i iznenadilo i to moram priznati malo neprijatno.

Ja lično nisam navikao na ovakve "igre" u mom okruženju. Kod mene je ili smo ekipa ili nismo. Volim da znam kako sa kim.

Kod mene ljudi padaju na sitnicama, nemam vremena da čekam krupnije greške jer sam to par puta debelooo platio u životu.

Kod mene ko se proda na sitno i ne zaslužuje moje vreme i druženje. Možda deluje malo grubo ali pre nekog vremena dajući nekim meni dragim ljudima drugu, treću, četvrtu šansu kod n-te šanse sam debelo platio i to baš baš. Od te 2-3 životne škole sam se okrenuo za 180 stepeni i gledam malo drugačije.

Vozimo se četvrtu sezonu zajedno i prešli smo ko zna koliko km zajedno. Sa nekim više a sa nekim manje.

Po meni ovakve stvari se ne rade selektivno ali ko sam ja a i ostali da o tome odlučuju a nismo u kumovskim i prijateljskim vezama sa Vama koji to jesu.

Ne volim nepravdu i ovo po meni jeste neka vrsta iste prema nekim ljudima koji su trebali biti uključeni u ovo ali ...

Idemo dalje ja ću Vam se bar javiti kad se sretnemo negde na putu i platiti piće.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Strom 299 :-D

Sta je ovo, jel to broj njive Krusevac - Mladenovac

Fanki 299 Strom pokazuje na satu kada rucicu gasa drzis na pola :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Po meni ovakve stvari se ne rade selektivno ali ko sam ja a i ostali da o tome odlučuju a nismo u kumovskim i prijateljskim vezama sa Vama koji to jesu.

 

Ovo ti je baš suvišno bilo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Pop odmara a Arsa se opija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Divno iznenađenje - bravo momci ... Alexanto da sam znao da ga momci spremaju verovatno bih i ja došao ;(  mada sam u zadnje vreme dosta vožnji propustio ( nema veze sa žalopojkama - ne ljutim se što me niko nije obavestio ;) ).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja