Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha tmax diskovi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Pozz kolege,zna li neko gde da nadjem diskove za tmax 2003god,ustvari treba mi samo zadnji,unapred se izvinjavam na otvaranju nove teme,nisam nasao neku temu u tmax-u posebno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Uzmi "Braking" jeftiniji su i bolji od originala, u HR ih uzimam u "Auto Krešo"

 

using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Sve ok sa diskovima,nasao sam u barelu,srecom nisam ih kupio odmah,nakon detaljnog pregleda majstor je utvrdio da su i diskovi i paknovi ok,a da je uzrok slabom kocenju najverovatnije to sto su paknovi zamasceni onim sredstvom iz perionice za mazanje guma,iako su gume bile nove kad sam ga kupovao prodavac ih je usijao ko pasja muda,rekao mi je majstor da malo vozim da se ociste pa ako se situacija ne popravi da menjam samo paknove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Пакнови ако се умасте,само нови,ништа не помаже,из искуства ти кажем,мени је процурела виљушка и умастила плочице,није им било спаса,само нове,немој се са тиме играти,издаће те кад ти највише буду требале(недај Боже)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Пакнови ако се умасте,само нови,ништа не помаже,из искуства ти кажем,мени је процурела виљушка и умастила плочице,није им било спаса,само нове,немој се са тиме играти,издаће те кад ти највише буду требале(недај Боже)

Jesi li provao taj sprej za čiščenje?

 

using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Тај спреј је за чишћење дискова а не плочоца

Пробао све,веруј ми,оног тренутка кад се плочица загреје креће да испушта из себе све што је упила,до тада изгледа све супер,а веруј ми нове плочице су најјефтинија варијанта.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Тај спреј је за чишћење дискова а не плочоца

Пробао све,веруј ми,оног тренутка кад се плочица загреје креће да испушта из себе све што је упила,до тада изгледа све супер,а веруј ми нове плочице су најјефтинија варијанта.

Dobro.

 

using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Onda zamena,oko 2000 dinara u barelu brembo zadnji paknovi-zvao sam danas,imate li preporuku za neke druge,nisu mi ove skupe nego da se raspitam o vasim iskustvima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Brembo ne pravi pločice,Lucas radi za njih.

Npr kao što Schubert pravi kacige za BMW ili Held kacige su u stvari LS2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5684 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Verujem ali ako takav brend kao Brembo stavi svoj logo na neki proizvod onda je to garancija kvaliteta. Cenim da ne bi stavili "Brembo" na RMS pločice  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ma daleko od toga da su loše,nego sam samo podelio info.

Pečat Bremba stoji na svim klještima koja imaju veze sa auto-moto sportom,kvalitet je neosporan.

A Lucas je firma koja se isto neigra sa svojim imenom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Po brendu mi je odmah bilo jasno da su kvalitetne,al sam listajuci po forumu nailazio na postove vezane za paknove-tipa ove su pretvrde,one su dobre al unistavaju disk...,pa reko bolje da pitam.pogotovo sto su svi proizvodjaci srozali kvalitet a nekima je ostala samo stara slava-mislim uopsteno.

Inace dok sam bio u potrazi za motorom naisao sam samo na 2 koja mi se svidjaju i oba prodavca su odustala od prodaje,jedan je vratio bajk na oglase pre neki dan-crni bandit S,vozio ortakov tdm 4tx skoro mesec dana i dopao mi se al ipak nije za ovako mali grad kao moj,tako da iako sam bio cvrsto resen da uzmem tdm ili bandit probam opet tmax i bas se odusevim,pogotovo sto je to bio jedini motor u ok stanju na koji sam naisao ,ne racunajuci ovu dvojicu koji su me otkacili.Zaista ne kapiram likove koji stave motor u oglase,pozoves ih ko covek,dogovorite cenu,i  dok sednes u auto oni ti jave -pa brate ipak necu da prodajem,sta da kupim posle za te pare,pa dodaj pa kupi novije,bolje ili uzmi nesto jeftinije pa da ti ostanu pare.nije mi jasno da u danasnje vreme kad je sve stalo neko otkaci kupca a posle mesec dana vraca motor na oglase,jedino sto mi pada na pamet je da kad cuju da si stariji,ozbiljan covek uhvati ih frka jer prodaju lom pa cekaju nekog klinca da zajebu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Kolege znate li koliko realno vredi odlicno ocuvan yamaha kofer sa nosacem i odvojenim original naslonom pride za tmax,imam neku ponudu pa kupim pa pregovaramo oko cene,znaci od do ako moye makar orijentaciona cena,ne znam koliko da ponudim coveku a i on nece da kaze cenu jer smo drugari,meni kofer i nije potreban al kad se kupuje na dodjem ti ko da daju dzabe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Kolege znate li koliko realno vredi odlicno ocuvan yamaha kofer sa nosacem i odvojenim original naslonom pride za tmax,imam neku ponudu pa kupim pa pregovaramo oko cene,znaci od do ako moye makar orijentaciona cena,ne znam koliko da ponudim coveku a i on nece da kaze cenu jer smo drugari,meni kofer i nije potreban al kad se kupuje na dodjem ti ko da daju dzabe

 

 

100-130 eura, tako je bar kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Otprilike sam i ja tako mislio,kakav je kvalitet tih kofera,ne verujem da bi yamaha stavljala znak na neki krs ali ko to vise zna,Zog posto vidim da vozis tmax-a znas li nekog da je prerađivao sediste i kako je zadovoljan,sve mi je potaman ali boli guzica na dalje kad idem,jos nesto sam primetio da su price po netu o neverovatno velikoj potrosnji bajka,motor uopste nije veliki potrosac cak i kad se pegla po krivinama 9,10 litara nisam uspeo da dostignem i to ja imam karbove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Otprilike sam i ja tako mislio,kakav je kvalitet tih kofera,ne verujem da bi yamaha stavljala znak na neki krs ali ko to vise zna,Zog posto vidim da vozis tmax-a znas li nekog da je prerađivao sediste i kako je zadovoljan,sve mi je potaman ali boli guzica na dalje kad idem,jos nesto sam primetio da su price po netu o neverovatno velikoj potrosnji bajka,motor uopste nije veliki potrosac cak i kad se pegla po krivinama 9,10 litara nisam uspeo da dostignem i to ja imam karbove

 

 

Podatci o potrošnji i ostale stvari najbolje je čut iz prve ruke, a ne reka mi je od rođakovog prijatelja poznanik....

 

Baš  na takvom modelu je jedan iz moje ekipe prerađiva sic kod nekog meštra u Splitu i to ti neće puno pomoć.

Stavija je protuklizni skaj, poboljša spužvu i zadovoljan je( trošak je bija oko 50 eura).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 336 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Mene su i price o potrosnji najvise odbijale od kupovine inace bi ga ja jos ranije kupio,sutra idem da vidim za kofer a i za vetrobran,drugar nesto preradjuje a ima givijev poviseni vetrobran mozda i to pazarim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja