Jump to content

Moto Zajednica

Trka brno 2016

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ja idem ali sa maxi skuterom, pa ce mi biti verovatno manja putna brzina od vase, pa ne bi da vas usporavam. Mogli bi tamo negde da se okupimo na stazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: Yamaha fjr 1300 RP08,BMW R 1200 RT

Drugari,najtopliji savet-nema piva i alkohola u Brnu! Policija je na svim izlazima sa staze sa alko testerima, ne verujem da su sankcije prijateljske! Srecan put svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Mrxfon, to svakako...voleo bih da se nadjemo svi negde :)

mi smo pazarili karte za taj kamp na samoj stazi, no znam da ce gomila nase raje biti u onom kampu "start", tako da kontam da ce nam tamo biti baza...

kumov i moj trenutni plan je da krenemo u sredu popodne, dodjemo do budimpeshte, tu kuntamo i u cetvrtak ujutru da krenemo za Brno...

Caponord, vrlo je jednostavno, kad se zdroka - ne vozi se...ni kucji, a kamoli u inostranstvu, tako da shto se mene tiche, nema jeda.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Mi cemo krenuti u petak i smesteni smo u Brnu, ali pretpostavljam da cemo po ceo dan biti na i oko staze. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Mrxfon, to svakako...voleo bih da se nadjemo svi negde :)

mi smo pazarili karte za taj kamp na samoj stazi, no znam da ce gomila nase raje biti u onom kampu "start", tako da kontam da ce nam tamo biti baza...

kumov i moj trenutni plan je da krenemo u sredu popodne, dodjemo do budimpeshte, tu kuntamo i u cetvrtak ujutru da krenemo za Brno...

Caponord, vrlo je jednostavno, kad se zdroka - ne vozi se...ni kucji, a kamoli u inostranstvu, tako da shto se mene tiche, nema jeda.. ;)

Samo jedna mala napomena. Ukoliko niste smešteni u kampu "start", neće vam biti dozvoljen ulaz. Na ulazu se, nakon prijavljivanja u kamp dobijaju narukvice, pa je jedino sa njima moguće ući.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Каква је ситуација сад са ценама карата? И каква је ситуација за смештај?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

 

Mrxfon, to svakako...voleo bih da se nadjemo svi negde :)

mi smo pazarili karte za taj kamp na samoj stazi, no znam da ce gomila nase raje biti u onom kampu "start", tako da kontam da ce nam tamo biti baza...

kumov i moj trenutni plan je da krenemo u sredu popodne, dodjemo do budimpeshte, tu kuntamo i u cetvrtak ujutru da krenemo za Brno...

Caponord, vrlo je jednostavno, kad se zdroka - ne vozi se...ni kucji, a kamoli u inostranstvu, tako da shto se mene tiche, nema jeda.. ;)

Samo jedna mala napomena. Ukoliko niste smešteni u kampu "start", neće vam biti dozvoljen ulaz. Na ulazu se, nakon prijavljivanja u kamp dobijaju narukvice, pa je jedino sa njima moguće ući.

 

znao sam da  moj plan ima neku rupu ;) nesto cemo vec smisliti...

 

VR46 ovo su ti trenutne cene, mada je deo toga vec rasprodat...pod tim mislim tribine...za na travu mislim da ni ne moze da se rasproda :)

http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/tickets-2016

 

sto se tice smestaja, imas gomilu sajtova preko kojih mozesh da vidish cene, no i tu je situacija slica, veci deo toga je vec rezervisano jos pre par meseci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ujutru trezni sednete i idete u komšiluk u Rosice po dnevne potrebštine, naravno trezni, posle pij koliko hoćeš.

Imaju gomilu TOI-TOI hemijskih toaleta, ima wc šolje za bacanje blata, ima pisoari za pišanje, ima 15-ak tuševa, ima cisterne sa vodom, ima česma za umivanje i pranje na brzinu, ima restoran ( osnovna ponuda) supa - čorba - neka pljesa - kobaje - sok - pivo - voda - kafa, imate pljeskarnice i kobasičarnice koje su VRHUNSKE, za uveče ima šator-diskoteka...

Za tuš se redovno čeka po pola sata nekad i duže

Obavezno ALI OBAVEZNO (ako uopšte to može da se zove spavanje) ponesite čepove za uši i molite se bogu da vam kroz šator ne proleti neka kroja ili kvad sa sve pijanim vozačem i suvozačem.

Gladni nećete biti, uvek ima NAŠIH , čuvajte se pirotehničkih naprava, lično sam gledao kako je to kad vatromet i topovski udar ubace u onaj plastični wc.

 

Kamp se naplaćuje po glavi + motor (ili vozilo - kamper , auto...) + po šatoru, izađe kao što je Šponja napomenuo oko 20 evra dan

 

 

Kamp je jedna veeeeelika ludnica, unutar kampa možeš da voziš mrtav pijan i da te niko necima - a napolje JOK. Ako se već može birati mesto za šator idite na periferiju mada ni to nije bezbedno , ludnica pa ludnica , to nemože da se izbegne.

 

 

Ima tu još puno da se priča a ovaj elektronski papir je mali

 

 

post-20170-0-97171800-1466548683.jpg

post-20170-0-56374800-1466548714.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

imam pitanje u vezi odlaska u Brno motorom. kako do sada nisam izlazio motorom u inostranstvo, sem bratske nam Crne Gore, sta mi je sve potrebno za Brno? motor je na mom imenu...sta treba obavezno izvaditi/pribaviti, a sta je opciono i preporucljivo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ништа није обавезно,једино саобраћајна. Опционо,уплатиш 2000дин у АМСС-у и узмеш пакет за помоћ у земљи и иностранству.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

zeleni karton sam skapirao da se uzima samo za bosnu i makedoniju , tako da mi on ne treba, a shta je sa medjunarodnom vozackom? Amss karticu i osiguranje sam planirao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ne treba ništa,ako imaš novu vozačku,plastičnu. Kapiram da onu roze,viš niko nema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Medjunarodna ne treba na putu za Brno. danas sam pitao u AMSS kada sam uzeo pomoc na putu. Ovaj sto radi kaze da je medjunarodna potrebna za Italiju,Spaniju,Francusku,Nemacku i nisam skapirao da li treba za Grcku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja