Jump to content

Moto Zajednica

[[Template core/front/global/follow is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Trka brno 2016

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Neki BMW

Pozdrav ljudi, ovog leta sam se dogovorio sa ortakom da idemo na moto gp trku u brno, prvi put cu pratiti trku uzivo, bilo kakva sugestija iskustvo od nekog ko je vec bio ili slicno je dobro dosla , hteli smo da uzmemo ove silver karte postoje jos junior I gold , ako neko zna blize da opise razliku ? Hvala svima unapred

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Ims nekoliko tema ovde na forumu gde su ljudi pisali o putu u Brno pa procesljaj. I ja dam u istom "problemu" kao i ti. Drugar i ja smo uzeli u predprodaji po 65 evra karte za ceo vikend. To su one travnata brda sa kojih je i najlepsi pogled,ima pet tih sektora. Jos nismo resili smestaj a bilo bi dobro da se nesto vec bukira jer je su kapaciteti skoro popunjeni.

Ajde ko je bio skoro neka podeli svoja iskustva vezana za put do tamo i smestaj. Verujem da ce ici dosta ljudi i ove godine pa bi mozda i grupni odlazak bio moguc....mada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

Smestaj je sada vec uglavnom bukiran. Mislim da sada već nema ništa bliže od 50km, a da je pristojna cena. Karte su u predprodaji bile 55-59e za travu, gold nivo. Sada je skuplje (mislim da je oko 65e silver, tako nešto. Gold podrazumeva i brda unutar kruga i unutrašnji parking). Karte bolje kupovati na sajtu turističke organizacije Brna, za czk (bar po mom iskustvu). Tako je jeftinije oko 10% nego na gp sajtu.

 

Imaš kamp vrlo blizu staze, ne znam da li još ima mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Neki BMW

Hvala puno, smestaj je drug nasao pre nedelju dana odprilike, nznm pojedinosti , ovo za karte mi je bilo bitno sad su 70 silver I oko 90 gold, drugacije je to na mapi drugacije kad je neko bio I video razliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Kamp koji se nalazi u blizini staze je "kamp start". Nije moguće rezervisati prostor u kampu,već ko pre devojci njegova devojka. Ukoliko je moguće valjalo bi stici u kamp do četvrtka uveče, jer se tokom petka neverovatno brzo popuni i nema više mesta, iako je kamp, malo je reći, ogroman. Iz ličnog iskustva tvrdim da je kamp ono pravo što treba da se doživi, jedna konstantna ludnica koja traje od četvrtka uveče do nedelje ujutru, nakon čega ostaju spaljeni motori, slomljeni motori i brdo upaljenih guma kao podsetnik šta se sve dešavalo tokom trkačkog vikenda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200ZE World Traveler

Kamp koji se nalazi u blizini staze je "kamp start". Nije moguće rezervisati prostor u kampu,već ko pre devojci njegova devojka. Ukoliko je moguće valjalo bi stici u kamp do četvrtka uveče, jer se tokom petka neverovatno brzo popuni i nema više mesta, iako je kamp, malo je reći, ogroman. Iz ličnog iskustva tvrdim da je kamp ono pravo što treba da se doživi, jedna konstantna ludnica koja traje od četvrtka uveče do nedelje ujutru, nakon čega ostaju spaljeni motori, slomljeni motori i brdo upaljenih guma kao podsetnik šta se sve dešavalo tokom trkačkog vikenda

A jel znas mozda koja je cena kampa otprilike,jel ima sve sto ima pravi kamp(tusevi,itd.)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Ja sam kupio karte pred same kvalifikacije po normalnoj ceni na blagajni a moji ortaci na dan trke za 50 eura i svi smo bili u sektoru C koji je stvarno vrh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ја сам прошле године био на делу Д,при самом дну,и било ми је врх,виде се две кривине и правац узбрдо,а тај сектор Д,је био полупразан. Карте смо купили дан раније,мада их има и на дан трке колико хоћеш,паркинг је био 6 евра.Смештај сам букирао месец дана раније,50-60км од стазе.

Мислили смо џда је далеко али стиже се за 30мин по прелепим планинским путевима и околином коју је немогуће описати,то је био прави потез.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I ja planirao sa drustvom motorima ali kako stoje stvari izgleda da cu sa sincicem u  auto pa polako za Brno, isto planirali na C sektor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Društvo i ja bismo takodje išli, najverovatnije jedan auto i dva motora sa suvozacicama. :)

 

Ideja da sednemo na piće oko razmene iskustava zvuči kao prava stvar. Ja za.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja bih trebao sledece nedejle da se provozam sa kumom do choveka koji godinama ide u Brno, pa podelim sa vama sve bitne informacije koje saznam..chuli smo se telefonom sa njim, i kad je cuo da mi planiramo u petak da dodjemo, kaze: OBAVEZNO ko namerava u kamp start, mora da je u brnu u cetvrtak, jer posle nema mesta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

 

Kamp koji se nalazi u blizini staze je "kamp start". Nije moguće rezervisati prostor u kampu,već ko pre devojci njegova devojka. Ukoliko je moguće valjalo bi stici u kamp do četvrtka uveče, jer se tokom petka neverovatno brzo popuni i nema više mesta, iako je kamp, malo je reći, ogroman. Iz ličnog iskustva tvrdim da je kamp ono pravo što treba da se doživi, jedna konstantna ludnica koja traje od četvrtka uveče do nedelje ujutru, nakon čega ostaju spaljeni motori, slomljeni motori i brdo upaljenih guma kao podsetnik šta se sve dešavalo tokom trkačkog vikenda

A jel znas mozda koja je cena kampa otprilike,jel ima sve sto ima pravi kamp(tusevi,itd.)?

 

Pa ne mogu sad napamet da ti kazem, ali nazalost kamp nije jeftin, mislim da je cena za motor i sator oko 20 evra po danu, sto znači ako dodjes u cetvrtak plaća se okvirno oko 80 evra za 4 dana, ali opet uštedis na parkingu za motor koji neces placati na stazi, jer se ide peške do staze. U svakom slučaju ako neko smatra da ce se odmoriti ili naspavati u kampu, neka odmah odustane od te ideje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

ja bih trebao sledece nedejle da se provozam sa kumom do choveka koji godinama ide u Brno, pa podelim sa vama sve bitne informacije koje saznam..chuli smo se telefonom sa njim, i kad je cuo da mi planiramo u petak da dodjemo, kaze: OBAVEZNO ko namerava u kamp start, mora da je u brnu u cetvrtak, jer posle nema mesta...

Preporuka je da se karte kupe preko sajta http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/tickets-2016, i da se naručivanje, obračun i plaćanje obavi u krunama a ne u evrima (68 evra), jer je u tom slučaju cena manja za oko 10 evra (povoljniji odnos između krune i dinara). Ova cena važi do 7 avgusta, a nakon toga je 95 evra za ceo vikend. Koliko iznosi na samoj blagajni motodroma, na dan trke, nisam siguran. Sta god mogu da pomognem pitajte, sad trenutno ne mogu ničeg više da se setim. E da, ko god ide u kamp, neka obavezno ima na umu da mu ne pada na pamet da izlazi pijan motorom iz kampa, iz razloga sto policija stoji na samo izlazu iz kampa i kontroliše svakoga ko izlazi (da li je pod uticajem alkohola, da li je to njegov motor ili auto, pasoše i sve ostalo, i nema izuzetaka).  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

 

Kamp koji se nalazi u blizini staze je "kamp start". Nije moguće rezervisati prostor u kampu,već ko pre devojci njegova devojka. Ukoliko je moguće valjalo bi stici u kamp do četvrtka uveče, jer se tokom petka neverovatno brzo popuni i nema više mesta, iako je kamp, malo je reći, ogroman. Iz ličnog iskustva tvrdim da je kamp ono pravo što treba da se doživi, jedna konstantna ludnica koja traje od četvrtka uveče do nedelje ujutru, nakon čega ostaju spaljeni motori, slomljeni motori i brdo upaljenih guma kao podsetnik šta se sve dešavalo tokom trkačkog vikenda

A jel znas mozda koja je cena kampa otprilike,jel ima sve sto ima pravi kamp(tusevi,itd.)?

 

Pa ne mogu sad napamet da ti kazem, ali nazalost kamp nije jeftin, mislim da je cena za motor i sator oko 20 evra po danu, sto znači ako dodjes u cetvrtak plaća se okvirno oko 80 evra za 4 dana, ali opet uštedis na parkingu za motor koji neces placati na stazi, jer se ide peške do staze. U svakom slučaju ako neko smatra da ce se odmoriti ili naspavati u kampu, neka odmah odustane od te ideje :)

 

 

Ne placa se parking za motore kod staze i ne zaboravite saobracajne jer bez njih necete moci izaci sa parkinga, velike su kontrole. Takodje ako sedate na motor nikako alkohol, pun je grad policijskih punktova na kojima sve motore zaustavljaju i redovan je alko test.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8122 postova

E setih se... imam ja dva bukirana mesta viska, ako nekom treba. Oko 25km od staze, lep hotel, dva razl puta do staze ;)

 

Nisam jos otkazao, a promenili smo smestaj, jer se povecala ekipa.

 

Na pp, ako imate ideju kako da resimo, jer je na ime rezervacija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

 

 

Ne placa se parking za motore kod staze i ne zaboravite saobracajne jer bez njih necete moci izaci sa parkinga, velike su kontrole. Takodje ako sedate na motor nikako alkohol, pun je grad policijskih punktova na kojima sve motore zaustavljaju i redovan je alko test.

 

Паркинг поред стазе се плаћа сигурно,бар је прошле године било тако :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Razmisljam i dogovaram sa sa prijateljima da odemo kolima samo u nedelju na dan trke, treba mi savet da li da idemo na nevidjeno i tamo kupimo karte. Ako neko moze da mi kaze mogu li da se nadju tad karte i po kojoj ceni. Unapred hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

evo i Kolega Vuk i ja idemo. kupismo karte krajem februara,a snestaj rezervisali 60km od staze pre neki dan. bice nas dosta :) mogli bi smo uz redare pa kao bjb voznja :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja