Jump to content

Moto Zajednica

suzuki GSR 600 problem sa cajgerom

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

Cao ljudi

 

imam problem sa cajgerom na mom suzuki gsr 600 iz 2006god. Sve je normalno radilo i jedno jutro kada sam hteo da ga uplim  ne radi mi ni obrtaljka( ne uradi onaj test kada okrene krug i vrati se na 0 tacku), takodje ne redi ni jedan displej.niti za brzinu, niti za gorivo, ne pokazuje temperaturu( nista sto je digiralno) kao ni lampica za ulje.

 

samo mi pokazuje migavce kada uplaim, svetla ( zelena i plava lampica), zelena lampica za N brzinu i crvena lampica za code.

 

da li ima neko od ljudi ko ima gsr da bi hteo da probamo da li je do sata tako sto cemo prebaciti moj sat kod njega ili njegov kod mene samo da vdim da li je do cajgera da ga ne kupujem za dz... ili da li ima neko za preporuku nekog dobrog elektronicara koji ne dere da mi ustanovi da li je sat ispravan

 

 

svaka pomoc bi bila dobra...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

sve proverio...sve moguce kontakte osigurace...cak sam zvao i nekog drugara da vidimo da li ima obe struje na konektoru koji ulazi u displey...ima satalnu struju na jednoj zici i plus jos jednu struju koja dolazi kada dam kontakt.....

Da napomenem da mi radi pozadinsko led osvetljenje na na displeju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pretpostavljam da ti ipak nedostaje ili zajednički plus ili zajednička masa koja dolazi na displej ;) Otvori displej i pogledaj da nema belih tragova vode na štampi, naročito oko glavnog procesora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

vec otvorio ....cve cisto kao suza ....apoteka.....mgu i slike da stavim..nigde zagorelo il slicno...sto se tice tog zajednixkog plusa ili minisu to mi je rekao jos neko.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

Evo i novina ....malo sam bolje pregledao plocu kao sto mi je dao predlog admin.I jedan kondenzator je iscureo.....zvao sam drugara koji se bavim tom problematikom i kaze mi da kondenyator na mojoj ploci ima ulogu da ispravlja struju ...e sada ne zna da li bi smao zbog njega prestao da mi radi displey.zamenicu ga sutra pa javljam sta je bilo...

 

 

evo i slike

 

http://s1070.photobucket.com/user/Jovan_Vujicic/media/IMG-1461439526536-V_zpspm1nrohc.jpg.html?sort=3&o=0

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

Problem bio do kondenzatora.isti je zamenjen kod drugara u servisu i sve sada radi....punjenje nisam probao jos, ali mi je drugar  rekao da je slican problem radio na dig. instrument tabli na autu koji je imao xenon koji nije fabricki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja