Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA TDM 850

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

oglas je usluzni,drugar prodaje ovaj motor i svasta nesto radi sinove operacije u Rusiji,sin mu je bajker inace pre 5 godina se zakuco u traktor i sad je u kolicima pa sakupljaju pare prodajom svega i organizacijama humanitarnih koncerata i zurki,ovo govorim samo da se zna zasto prodaje motor da nebi pomislili da nesto nije u redu sa motorom ili nesto slicno,dakle motor u fabrickom stanju,znaci vrh!!! vidi se na slikama,uzivo jos lepsi,agregat perfekcija,kao i gume,lanac,lancanisi,kocnice,menjac itd,sve fabrika,presao oko 40 000 vidi se na slikama km sat,1992.je godiste al je stvarno kao nov u prvoj je boji,(ko ga tako ocuva alal mu k...c)  registrovan do 22. maja,cena 1600 evra,on ga je platio 1500 i ulozio jos skoro 300 na servis prevod i registraciju,ko kupi ovaj motor bice pre prezadovoljan,ja sam mu odradio servis i probao ga,odusevio me je,info ovde ili ko je bas zainteresovan dacu njegov broj pa se dogovarajte

post-8295-0-99414700-1461274178.jpg

post-8295-0-12102800-1461274186.jpg

post-8295-0-37466800-1461274195.jpg

post-8295-0-94923700-1461274200.jpg

post-8295-0-81167800-1461274208.jpg

post-8295-0-54896400-1461274213.jpg

post-8295-0-95023500-1461274220.jpg

post-8295-0-94774600-1461274225.jpg

post-8295-0-19572700-1461274231.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Ajde urednici kontaktirajte ljude da se objavi neki račun da za Saleta uplati koliko ko može. Sinoć gledao emisiju.

http://www.prva.rs/web-tv/info/exploziv/24518/exploziv---20042016.html

tako je druze to je to,drugar moj najebao skroz...a dace Bog da se u Rusiji uradi nesto sto ce mu pomoci

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

 

Ajde urednici kontaktirajte ljude da se objavi neki račun da za Saleta uplati koliko ko može. Sinoć gledao emisiju.

http://www.prva.rs/web-tv/info/exploziv/24518/exploziv---20042016.html

tako je druze to je to,drugar moj najebao skroz...a dace Bog da se u Rusiji uradi nesto sto ce mu pomoci...ma samo da se skupi novac i ode on,papirologija je poslata i odobreno mu je sve

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ljudi,

jeste li vi pogledali prilog iz ove teme?

Ako negde treba da se udruzimo i pokazemo solidarnost onda je to u ovom slucaju. Ja, kao roditelj, ne mogu ni da zamislim sebe u ovoj situaciji, mogu samo da naslutim kroz sta sve prolazi ova porodica.

Dajte da pomognemo kolegama svako sa svojim mogucnostima, urednici dajte ovo kao lepljivu temu, ziro racune, dajte ideje sta i kako...

Ljudi prodaju sve jer veruju da ima nade, meni je to dovoljno, a Vama?

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Ljudi,

jeste li vi pogledali prilog iz ove teme?

Ako negde treba da se udruzimo i pokazemo solidarnost onda je to u ovom slucaju. Ja, kao roditelj, ne mogu ni da zamislim sebe u ovoj situaciji, mogu samo da naslutim kroz sta sve prolazi ova porodica.

Dajte da pomognemo kolegama svako sa svojim mogucnostima, urednici dajte ovo kao lepljivu temu, ziro racune, dajte ideje sta i kako...

Ljudi prodaju sve jer veruju da ima nade, meni je to dovoljno, a Vama?

bravo  :takoje:,ima i audi A4 2003. slikacu ga pa cu postaviti oglas,sto se Z.R. tice nije problem ima devizni i dinarski racun,evo dinarski 325-9300701330885-90  devizni je 325-9341701266719-32 racun otvoren u OTP banci na ime Aleksandar Adamovic ulica Petra Drapsina 72 Gajdobra

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

 

Ljudi,

jeste li vi pogledali prilog iz ove teme?

Ako negde treba da se udruzimo i pokazemo solidarnost onda je to u ovom slucaju. Ja, kao roditelj, ne mogu ni da zamislim sebe u ovoj situaciji, mogu samo da naslutim kroz sta sve prolazi ova porodica.

Dajte da pomognemo kolegama svako sa svojim mogucnostima, urednici dajte ovo kao lepljivu temu, ziro racune, dajte ideje sta i kako...

Ljudi prodaju sve jer veruju da ima nade, meni je to dovoljno, a Vama?

bravo  :takoje:,ima i audi A4 2003. slikacu ga pa cu postaviti oglas,sto se Z.R. tice nije problem ima devizni i dinarski racun,evo dinarski 325-9300701330885-90  devizni je 325-9341701266719-32 racun otvoren u OTP banci na ime Aleksandar Adamovic ulica Petra Drapsina 72 Gajdobra

 

 

Zao mi je sto nemamo podrsku administracije sajta...bilo bi lepo pomoci ljudima..ima nas dosta,svako da uplati 500 din pa bi se skupilo... Vise od te novcane pomoci bi ljudima znacila moralna podrska jedne velike moto grupacije,makar bila i virtuelna.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ja uplacujem cim budem mogao u skladu svojih mogucnosti.

Prijavio sam i urednicima temu, polako, mozda su imali opravdanih razloga da se ne oglase do sada, forum se uglavnom uspesno odazivao na ovakve i slicne pozive, ne sumnjam da ce i sada uraditi isto :care:

Mozda prilika da se ova akcija pridruzi na nekin nacin i tradicionalnoj akciji vaskrsnjoj akciji Kulina ;)

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113501-vaskršnja-akcija-sremčica-kulina-1-maj-2016-g/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nema nikoga na forumu, lep dan pa se razbežali po putevima :) .

I ja sam trenutno na poslu, kući sam tek predveče.

Ajde ako neko ima neku ideju kako da organizujemo pomoć mi ćemo da uradimo sve što je do nas.

Ako mislite da je dovoljno pokrenuti novu lepljivu temu i postaviti ove brojeve računa, postavićemo temu za to.

Iznesite ideju ovde u oglasu a mi ćemo da to prebacimo u novu temu.

Ili ako ima dobrovoljac da se prihvati organizovanja pomoći neka se javi i stupi u kontakt sa njima, mi obezbeđujemo potreban prostor na forumu da što više ljudi sazna i da neki prilog. Svako spram svojih mogućnosti..

 

 

Otvorena je posebna tema u Akcijama motociklista http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113523-bajkersko-veliko-srce/ 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Nema nikoga na forumu, lep dan pa se razbežali po putevima :) .

I ja sam trenutno na poslu, kući sam tek predveče.

Ajde ako neko ima neku ideju kako da organizujemo pomoć mi ćemo da uradimo sve što je do nas.

Ako mislite da je dovoljno pokrenuti novu lepljivu temu i postaviti ove brojeve računa, postavićemo temu za to.

Iznesite ideju ovde u oglasu a mi ćemo da to prebacimo u novu temu.

Ili ako ima dobrovoljac da se prihvati organizovanja pomoći neka se javi i stupi u kontakt sa njima, mi obezbeđujemo potreban prostor na forumu da što više ljudi sazna i da neki prilog. Svako spram svojih mogućnosti..

 

Otvorena je posebna tema u Akcijama motociklista http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113523-bajkersko-veliko-srce/ 

pa ja sam kontao da to objavim negde al ne znam gde,sto se tice stupanja u kontakt sa njima to cu ja uraditi,ili moze neko od admina nije bitno,eno gore broj telefona od oca njegovog pa ko hoce moze ga zvati ili sta god,al nebi bilo lsoe da objavimo u nekoj temi konkretno sta je u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

vazi Jasminko hvala u njihovo ime

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113523-u-deli%C4%87u-sekunde-pomo%C4%87-za-saleta/

 

Dal bi kao najupuceniji u stvar prihvatio da uplacujemo na tvoje ime,guramo tako jedno mesec dana pa da u ime nas predas skromnu pomoc koju prikupimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

 

vazi Jasminko hvala u njihovo ime

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113523-u-deli%C4%87u-sekunde-pomo%C4%87-za-saleta/

 

Dal bi kao najupuceniji u stvar prihvatio da uplacujemo na tvoje ime,guramo tako jedno mesec dana pa da u ime nas predas skromnu pomoc koju prikupimo?

 

pa moze nije problem,kako vecina ljudi odluci,dal na njegov ili na moj,a po meni bolje odma na njegov racun,opet kazem kako odluci vecina tako ce biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

sto se tice humanitarne akcije za Saleta prebacimo se na "akcije motorciklista" a sto se tice prodaje motora jos uvek je aktuelna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja