Jump to content

Moto Zajednica

harley davidson iron 883

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

kupcu na poklon i HD mat crna jet kaciga maltene nenosena kupljena kad i motor u trionu cena nove kacige sa popustom je sad oko 190e 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

drugari ispala mi je kupovina dela kuce gde zivim tj. da ne objasnjavam mnogo do kraja meseca moram da resim to stambeno pitanje samim tim i lova je hitna tako da cena ide dole nova cena harlya je 8200 do kraja meseca to je cena samo za ljude ovde na forumu na oglasima necu menjati pa kako bude posle 01.10. moracu da podizem kredit tako da se cena vraca na staro eto sjajne prilike za ljubitelja ovog motorcikla  pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

do kraja nedelje ili pocetkom sledece dolazim kombijem do bg tako da ukoliko se kupac nalazi u tom pravcu dobija besplatan prevoz do kuce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan S 650 2016

ode malisa sad vozimo GOLEME zverke moze lock

Jel se već zna koja zverka, il će gi tražiš?

A btw, tako mi žao što su mi male one Icon El Bajo, nemaš pojma. Ljudi nisu svesni kolko su to dobre čizme.

Inače da pohvalim gosn Bošnjaka, veoma korektan kao trgovac, poslao čizme, meni male, čovek mi vratio pare.

Imao sam potrebu da napišem ovo jer danas se sreću kojekvi prodavci, trgovci, a kolega Bošnjak za svaku pohvalu.

Sretno i tebi sa novim motorom, i kupcu sa HD!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

 

ode malisa sad vozimo GOLEME zverke moze lock

Jel se već zna koja zverka, il će gi tražiš?

A btw, tako mi žao što su mi male one Icon El Bajo, nemaš pojma. Ljudi nisu svesni kolko su to dobre čizme.

Inače da pohvalim gosn Bošnjaka, veoma korektan kao trgovac, poslao čizme, meni male, čovek mi vratio pare.

Imao sam potrebu da napišem ovo jer danas se sreću kojekvi prodavci, trgovci, a kolega Bošnjak za svaku pohvalu.

Sretno i tebi sa novim motorom, i kupcu sa HD!

 

brate hvala na ovakvom komentaru dugujem pice kad se vidimo i dace Bog upoznamo licno inace zverka je HD softail de lux iz 2006 god sa napucanom opremom do 00 :care:

13775558_1387173077966822_63595960607190

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja