Jump to content

Moto Zajednica

Gde servisirati Scarabeo 250ie u Beogradu

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ako hoćeš da se solidno olakšaš u novčaniku - PGS a ako hoćeš da ti motor prede kao mače, onda se zna - Dare Satelis

 

Meni nije daleko da doterujem svoje sokoćalo stotinak km do Dareta pa ti vidi. Tek sam na nepunih 90 K ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Izvinjavam se na off-u ali ukoliko ne menjas radilicu ili fazni lanac zar mislis da ti je neko potreban za servis u ovo vreme dostupnosti svih informacija i video upustava...

To sto bi dao za "ruke" utrosi na alat, ventile kontrolisi spiunima od 300 din, zasto za isto dati 30eura? Kolicinu i tip ulja saznaj na forumu... WD-isi el.kontakte uz put :D

 

E sada, ukoliko zelis ciste ruke ili zbog nekog drugog razloga ne mozes izdvojiti dva sata verujem da ce te kolege motorasi/skuterasi uputiti na nekog pouzdanog.

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Posle Enesa,koji je iz Prijepolja slao motorce na servis kod Dareta,ja mislim da sam sledeci najudaljeniji. Znaci, "komsije" ste,nemas puno brige. Jednostavno kod Darenceta i sto kaze Sale,ima da prede. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ako Bog da mislim da cu ja biti najudaljeniji...sa Kosova kod dareta na intervenciju :aha:   :)

Ако радиш генералну и ја би долазио ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Hvala dečkonje na poverenju, za sada rekord po udaljenosti je Metropolis iz CG tačnije mesto Plav, blizu jezera koje je prelepo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Forza 350

Čisto da prijavim:

 

Kod Darka sve dogovoreno je i izvršeno, vrlo profesionalno i na vreme, i što je najjače nije ni skupo bilo.

Znači svaka preporuka ! :jee1:  :sampion:  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Izvinjavam se na off-u ali ukoliko ne menjas radilicu ili fazni lanac zar mislis da ti je neko potreban za servis u ovo vreme dostupnosti svih informacija i video upustava...

To sto bi dao za "ruke" utrosi na alat, ventile kontrolisi spiunima od 300 din, zasto za isto dati 30eura? Kolicinu i tip ulja saznaj na forumu... WD-isi el.kontakte uz put :D

 

E sada, ukoliko zelis ciste ruke ili zbog nekog drugog razloga ne mozes izdvojiti dva sata verujem da ce te kolege motorasi/skuterasi uputiti na nekog pouzdanog.

 

Pozdrav Nenad.

Nemaju ljudi cesto ni osnovni alat, ne umeju, ne zanima ih, nemaju vremena, garazu razloga koliko volis. Uzgred, vec kada je na osnovnom servisu majstor moze da baci oko na neke specificne-moguce probleme za odredjeni model. Ja sam radim servis i jos po nesto koliko umem...ono sto mislim da ne mogu-ne umem  pravac servis.  Uzgred, preporuka za Darka i sa moje strane!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Forza 350

Još jedna u nizu pohvala za Dr. Darka Satelisa ! :jee1:

Kad preuzmeš skuter posle servisa, kao da si dobio podmlađenu mašinu, sve utegnuto, prede, ma milina. Tačno se oseti da je neko uložio trud, znanje i ljubav u ono što radi !

Alal vera, majstore !

:takoje::sampion:

  • Sviđa mi se 3
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja