Jump to content

Photo
- - - - -

skuter lupa dok se gura unazad

• Please log in to reply
22 odgovora u ovoj temi

#21 sasa ns 1

sasa ns 1

Svrati ponekad

• Members
  • Pip
  • Broj Postova: 404
  • Član od: 09 Jan 2008

Napisao 28 December 2016 - 16:14 PM

realnost je ta da ako nesto primetis a da bas nije OTPO TOČAK majstori pod garancijom te ubedjuju da nije nista nego da to samo ti cujes i niko drugi,Kreno sam u salonu pre nego sto sam istero motor sa vilama skripe ko djavo i prasinari ispucali-to je normalno,zadnji amortizer lupa-to kao samo ja cujem,sve je pola sata ubedjivanja,ponekaad je kocio prednji tocak-isao pet puta kod njih u industrijsku zonu u ns-sprint,jbt jedva dodjes a da se vratis nemozes osim taksijem autobusi idu samo u 6 ujutru i u tri poslepodne.A nikad nemogu odma da rese.Vilei zadnji amort promenjeni.Resenje nije pronadjeno za tocak ni posle nekoliko odlazaka u temerin sky koji je glavni uvoznik.Stalno neko čačkanje-preteguti lezajevi ,obaranje uglova na plocicama  razradjivanje klipova ,menjaje ulja i nista sve dok ja nisam kupio u radnji prednji disk  doneo da mi ga promene a zauzvrat dobio dva besplatna servisa u garantnom roku i to jedva .Kao glavni gazda mi nije reko da kupim disk a njegov brat koji je majstor mi je reko da ga uzmem,pa je ovaj glavni hteo da se izvuce od obveze garancije.Sve vreme je treslo kvacilo prilikom polaska i to sam dobio ali posle 6 meseci.A SVE VREME MOZE DA SE DESI DA KAZU ,,OSTAVI MOTOR JAVICEMO SE,,Rok je 45 dana pa ti vidi da li se isplati njakati ovlastene servisere.Mogu da ti uniste sezonu.Sobzirom sta m sve nje valjalo ili jos uvek nevalja zadnje plocice sa silikonom 100 % sam siguran da oni sve delove sto nisu valjali sa nekih ranijih skutera su stavili na moj a te skinute sa mog naravno idu na neki drugi pa sta prodje prodje -neko nece primetiti neispravnost pa ce se tako osloboditimalo po malo tih delova.A PAZI OVO -STA DA MI JE IZGOREO POTPUNO NOV MOTOR U SPRINTU.

• 0

#22 SlobodanR1

SlobodanR1

Svrati ponekad

• Members
  • Pip
  • Broj Postova: 263
  • Član od: 06 Dec 2015
  • LokacijaBijeljina
  • Motor:YZF R1

Napisao 28 December 2016 - 18:35 PM

Zato je uvijek bolje polovna Yamaha, nego nov Yenhonghui...

• 2

#23 bigbad86

bigbad86

Ne silazi

• Members
  • PipPipPipPip
  • Broj Postova: 5103
  • Član od: 19 Jun 2008
  • LokacijaKragujevac
  • Motor:Honda Sevenfifty

Napisao 11 January 2017 - 03:06 AM

Po zakonu je sada 30 dana za tehnicku robu, imaj to u vidu. Nije vise 45.

• 0
Faster than a bullet
Terrifying scream
Enraged and full of anger
He's half man and half machine

Rides the Metal Monster
Breathing smoke and fire
Closing in with vengeance soaring high!!!

https://scontent-a.x...867425315_o.jpg

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih članova