Jump to content

Moto Zajednica

Zanime me

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

Znaci imam kros Hondu CR 125,2000 godiste bez papira,nemam ni dozvolu,ni nista...Pre 3 nedelje sam sedeo na motoru,naisli panduri,stali...i belaj...trazili tablicu-NEMAM,trazili dozvolu-NEMAM,trazili papire od krosa-NEMAM....Posle 10 minuta naterivanja,kaze papan krivicna prijava,i vamo tamo,ja reko dobro,i bila je ispisana,al uspeo sam preko veze da sredim da je storniraju...Malopre sam dosao sa voznje,oprao motor i parkirao ga,i otisao od kuce,vratio se kaze burazer bili panduri i pitali da li je brat video da neko divlja sa motorom,posto im je bilo prijavljeno da neko divlja..kaze brat otisao je tamo levo...e sad me zanima da li pandur moze da me zaustavi van saobracaja? SUMA I LETNJI PUTEVI??? kakvo pravo ima pandur tada,moze li sta pisati,posto kontam da ne ucestvujem u saobracaju,nema za sta da me kazni?????? POMOC!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

Pa rekao je da ce mi sledeci put oduzeti motor...fazon je to sto kad su mi trazili sve redom uzeli mi ime i prezime,adresu,broj motora i jos ga slikali...znaci truba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ako su te zaustavili na kategorisanom putu, sto znaci asfaltiranom putu mogu da ti rade sta hoce i kriv si i tu se zavrsava sve, medjutim koliko sam upucen ako je put nekategorisan, tj. ne sadrzo nikakvu saobracajnu signalizaciju, asfalt, i sl. nemaju pravo da te zaustave iako su poslednje vreme to poceli da rade po selim i slicno cisto punjenja budzeta i neinformisanosti gradjana radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

A ovaj moj CR je zverina,em sto je glasan do jaja,em sto puca asfalt pod njim od jacine :) Kako sve po redu,kad nemam ni papire,ja mislim da je to najveci problem,bice da sam ukrao motor...a da dajem 400 eura na polaganje,to necu,kad vec mogu da pobegnem i kraj :D Pa vec me izgleda vrebaju,pa od kuce do prvog letnjeg puta imam oko 500 m,tako da taj deo moram preci do letnjaka,drugacije nemogu...vozam se oko i u krugu Backotopolskog jezera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

Stvarno umesto da nama "domacima" iz istog mesta progledaju kroz prste,i ne kenjaju,oni nasli mene da jebu,a inspektor vozi zenu i 2 dece na skuteru,i to ni jedan nema kacigu,zasto njega ne kaznjavaju,meni nasli da jedu zivce,a ni ne prilazim centru,i ne ugrozavam saobracaj....neznam sta hoce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: TDR 125

Iskren savet:

Polozi sto pre i Uzivaj u voznji.

Sve je to lepo-murija, bezanje, nemas dozvolu....ALI to je kratkog daha.

Bices srecan kad polozis i vozis se gde god i kad pozelis.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Iskren savet:

Polozi sto pre i Uzivaj u voznji.

Sve je to lepo-murija, bezanje, nemas dozvolu....ALI to je kratkog daha.

Bices srecan kad polozis i vozis se gde god i kad pozelis.

Slazem se sa kolegom ako si u fazonu da vozis motor polozi, ako mozes da uzmes klubske papire i imas polozeno, ne mogu ti nista, prilicno ti je odgovoreno na sva pitanja, sto se tice toga da li da se lokalcima progledava kroz prste uopste nisam za to, svi ucesnici saobracaja trebaju biti jednaki, zasto neko da polaze voznju daje silne pare, registruje motor svake godine, a "domaci" bez dozvole, registracacije i ispadne pametan jer je "domaci" pa mu milicija progleda kroz prste. Sto se tice inspektora jbg, ljudi u malim mestima koji rade u policiji ce uvek biti povlasceni sto se toga tice, evo ja imam komsiju doselio se pre par godina, policajac ove godine pazario novog punta parkirava se na pocetak parkinga na zutu putacu, niko od njega ne moze da prodje sa druge strane zgrade, zalile se komsije, zvao se pauk ali avaj, pre par dana mu auto na istom tom mestu osvanuo na klocnama :D tako da sve to dodje na svoje, poslusaj savete kolega, polazi, uzmi legalan motor i tek ces onda shvatiti koliko zapravo 2 tocka pruzaju uzivanja :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

Nazalost 2009 mi je poginuo najbolji drug,tad sam vozio CBR...tako da od njegove pogibije matori mi strepe i boje se za mene,i bla,bla,bla...nemozes da uzmes veliki motor,iselices se iz kuce,zapalicemo ga i te fore...sad sam ih nekako jedva,ali jedva nagovorio da uzmem kros,posto se on vozi po njivama i letnjacima i nema saobracaja,tako da je u tome fazon,zato sam uzeo kros,da bi bar nesto vozio,a naprosto obozavam 2 tocka...nadam se da ce me neko razumeti...kazes nisi za to da se lokalcima progledava kroz prste,pa i inspektor je lokalac,zasto da on bude izuzetak,ako zakon vazi za mene,tebi i druge,tako treba da vazi i za njega,nema veze sto je neko jaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

E meni muka od ove teme ,mi smo budale sto smo polagali za A kategoriju ,sto redovno registrujemo nasa vozila i sto nemamo veze u supu da nam storniraju prekrsaje ,druze pljunuo si u lice velikom delu ljudi sa foruma!

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

mislim da roditelji gledaju to sa pogresne strane... evo znao sam dosta ljudi koji su poginuli kolima... znao sam neke koje su udarila kola na pesackom... naravno jedan od mojih najboljih prijatelja je poginuo sa motora...ima mnogo nacina da se strada... najlakse 'zapaliti' motor

p.s

a cbr si vozio bez dozvole?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: TDR 125

Ponasaj se odgovorno prema, pre svega, sebi. Pusti komsije, inspektore, policajce... Ako volis a tvrdis da volis dvotockase, polozi. Ispostovaces i bice mirniji tvoji roditelji i ti.

Strpljivo, zaradi koji dinar i polozi a onda polako i sigurno na asvalt medj komsije, inspektore, policajce a pre svega medju odgovorne ljude koji voze na dva tocka. Zbog toga smo svi i ovde pa, valjda, i ti sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Ispasce ti skupa na kraju  sva ta zajebancija.I nemoj da se cudis sto ti se roditelji bune kad pravis sve te prekrsaje.Juri te policija,prijavljuju te komsije stalno si u problemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Nisi moj pa da ti drzim moralne pridike za GOMILU pogreshnih stvari koje si izneo...to cju ostaviti za mene kao roditelja i moju decu kad i ako im padne na pamet neka ovako pametna ideja...ako ti sam sa svojih 27 godina ne kontash shto treba da imash polozeno, legalan motor, osuguranje i registraciju, ili resheno sve preko kluba, niko ovde ti ne moze pomocji...

Tako da suma sumarum, svi ti govorimo isto...i potpuno dobronamerno naravno :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: Honda CBR 600rr

U jebote al ste me nagrdili svi braco draga...Pa planirao sam sad da prodam kros,i da uplatim to polaganje vise,bas me ubise...Da i CBR-a sam vozio bez dozvole,i to gotovo celu sezonu,i naplacao se oko 40 000 novcanih kazni ukupno....Legalan motor?!Registraciju?? Pa 90 % kroseva ni nema papire,a kamoli registraciju...Ja da imam veliku platu,polagao bi za spejs satl,a ne za motor...zlig0r druze i ja sam roditelj,i to 2 dece  :)  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Tip se sa nama ovde ili sali ili ima neki veci problem,nisam siguran sta je u pitanju ali verujem da ce se saznati uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja