Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZ 750 Genesis

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6811 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Zdravo, 

Prodajem Yamahu FZ750 iz 1991. godine. Na satu ima 58000km.  Primerak je u fabrickom stanju.

 

-Nove plocice
-Nove gume

-Pancirna creva
-Poklopac sedista
-Rizoma rucice
-LSL upravljac i nosac istog

-Full Remus sistem

 

Yamahu smo dovezli iz Austrije. Planirao sam je kao drugi motocikl pored "Kawasakija'' za solo voznju no prosle godine zbog useljenja nisam mogao da je aktiviram dok smo za to vreme vozili aktivno "ER5'' koji smo nedavno prodali jer hocemo i realno je da imamo jedan ozbiljan touring motocikl.
Yamaha je zdrava i prava, bezveze je da propada od stajanja, moze se jako lepo voziti na njoj. Imamo svu dokumentaciju za carinu i nema nikakvog problema za domace tablice.

Cenimo je 900 eur. Kontakt na 0641394251 - ja.
 
DSCN0042.jpg
 
DSCN0043.jpg
 
DSCN0044.jpg
 
DSCN0045.jpg
 
DSCN0046.jpg
 
DSCN0047.jpg
 
DSCN0048.jpg
 
DSCN0049.jpg
 
DSCN0050.jpg
 
DSCN0051.jpg
 
DSCN0052.jpg
 
DSCN0053.jpg
 
DSCN0054.jpg
 
DSCN0055.jpg
 
DSCN0059.jpg
 
DSCN0060.jpg
 
DSCN0061.jpg
Promenio član Alekre
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Lepo motorce  :takoje: 
Samo izbrisi ona dva "R" iz naziva, da se ne zbunjuju ljudi, to je FZ 750 Genesis, inace super motor, buraz je imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6811 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Stize nam drugi motor uskoro.

 

Yamaha moze za 700.

 

Za ove pare nema bolji motor.

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Dosta ljudi nije upuceno u pricu oko carine i ostalog pa zazire da se upusti u ceo proces, pa i ja mogu da kazem da sam medju njima, jednostavno nisam radio to i bojim se jos tog jednog papira ili pecata. To je moje objasnjenje, verujem da je motor carinjen i da je skuplji za taj iznos vec bi bio prodat, mozda gresim ali stekao sam takav utisak. Ne mislim konkretno na ovaj motor nego uopste na motore sa stranim papirima. Mozda je dobar savem ako si upucen u tu pricu da zavrsis carinu i ostalo pa onda ponudis na ime kupca a?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

I ja to mislim.

Jedva se izborim sa gungulama oko prenosa sa Kikinde na Beograd, a kad pomislim na jurnjavu oko sređivanja papira sa stranih tablica na naše .... digne mi se kosa na glavi. :)  Da mi ga pokloniš ja ne bih znao šta ću sa njim.

Mislim da je to jedini razlog što ovako lep primerak FZ-a 750 nije već planuo.

Ako se malo razumeš, izganjaj te papire oko carine i poreza i nastupi kao oni "na ime kupca" i završićeš posao .

Sretno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Dosta ljudi nije upuceno u pricu oko carine i ostalog pa zazire da se upusti u ceo proces, pa i ja mogu da kazem da sam medju njima, jednostavno nisam radio to i bojim se jos tog jednog papira ili pecata. To je moje objasnjenje, verujem da je motor carinjen i da je skuplji za taj iznos vec bi bio prodat, mozda gresim ali stekao sam takav utisak. Ne mislim konkretno na ovaj motor nego uopste na motore sa stranim papirima. Mozda je dobar savem ako si upucen u tu pricu da zavrsis carinu i ostalo pa onda ponudis na ime kupca a?

Čoveka neznam,ali po onome šta sam od njega pročitao stekao sam utisak da nije jajara....na kraju mislim da je ovo cena po kojoj bi neko mogao da ga uzme kao donora.Ako nešto nije u redu,to bi trebalo da se pomene.U suštini sve se rešava,samo je pitanje bremena i vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo otvaram temu vec vekoliko puta....i nekoliko puta sam sebe zaustavljam da nesto napisem iz prostog razloga da ne uvredim prodavca,jer je stvarno ok lik...

 

Ali evo fz je promasen model,em ruzan,vrljave dimenzije tockova,em kvarljim,skoro svaki prolupa....ovaj primerak je stvarno ocuvan na oko al ja fz ne bi uzeo po ovoj ceni ni da je domaci a kamoli sto je stranac....ovo kad se ocarimi izlazi oko 1000 evra,za te pare je 10 puta bolje uzeti cbr f1-f2,gsxr 750-1100,vfr 750 i navozati se kao covek,sa mnogo boljim i kvalitetnijim motorom....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Ako nemaš šta pametnije da kažeš, bar ćuti, nemoj da kvariš pazar čoveku, zaista te nerazumem. Ovo nije deo foruma u kojem se diskutuje o nekom modelu, već ljudi pokušavaju nešto da prodaju.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 292 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

Ovo jos nije otislo, jbt ne mogu da verujem :staa2:  a ljudi kupuju raspale kineze za te pare...

Pa sto ne kupis motor kad vec hoces da budes dobri Samaricanin? ;) a za Kineze nemoj da sudis knjigu po koricama...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6811 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Papiri su tu:

 

Odjavljena saobracajna, ugovor u kupoprodaji, tipisen.

 

RBmQcI7.jpg

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Za one koji se boje papirologije i procesa carinjenja. Ako je sve u redu (a i ako nije), dobar spediter sve sam moze da zavrsi u roku od par dana. Manje je cimanje nego kada se kod nas kupuje i prenosi sa imena na ime. Samo treba da  pozovete speditera i dogovorite cenu. Sa zavrsenim papirima, vama ostaje samo da sami registrujete vozilo, mada i to moze neko da uradi umesto vas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Ja se unapred izvinjavam sto cu da offtopicarim malo, ali sa obzirom da je krenula rasprava u tom pravcu, imam jedno pitanje, gde i kako mogu da dobijem najprecizniju informaciju koliko ce da kosta sve ukupno ta carina za odredjeni model?

 

Послато са 6016X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6811 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Od osobe odnosno agencije koja ce odraditi posao. Ugrubno ne verujem da kosta vise od 350 eur.

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja