Jump to content

Moto Zajednica

Rothewald alat

Recommended Posts

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Da li je neko imao iskustva sa Rothewald markom alata, koliko vidim sistem je kao premija proizvodi u maxi-u

 

https://www.louis.de/en/katalog/marken/rothewald/432

 

Zelja mi je da opremim garazu nekim polu-profesionalni alatom, za moje potrebe Unior kvalitet je preskup ali opet ne bi ni kineski krs koji ce se pokvariti posle par koriscenja.

Sve pohvale i sugestije su dobrodosle, nisam gadljiv ni na druge marke ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Brat je prosle godine uzeo set gedora iz Louisa i kaze da je kvalitet zadovoljavajuci. Misli da uzeo neki set od tada 100 evra.

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova

Ja sam prosle godine kupio ovaj set u Louis-u

 

https://www.louis.de/en/artikel/rothewald-socket-wrench-set-108-piece/10003240?list=10372003&filter_article_number=10003240

 

i vise sam nego zadovoljan. Kupio sam ga na akciji za upola cene od priikazane tako da i tebi preporucujem da sacekas kada bude na popustu. Ima skoro sve  sto je potrebno za neke sitne popravke i kvalitet je odlican za te pare. Ako zelis ekstra kvalitet onda pogledaj Bahco alat u Vermax-u na Zarkovu.

Pozdrav 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Par godina ima ovaj set od nepunih 100e i besprekorno me služi u amaterskoj upotrebi, do sada smo uspeli da sjebemo samo krstaste vrhove srafcigera i to samo zato što smo ih gurali u električnu bušilicu i tako šrafili koješta >:( .. moja preporuka za jeftin a relativno dobar alat  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Brat je prosle godine uzeo set gedora iz Louisa i kaze da je kvalitet zadovoljavajuci. Misli da uzeo neki set od tada 100 evra.

 

Послато са GT-I9301I

 

Kad je o Louisu rec, moras da budes precizniji, posto od pre nekog vremena prodaju BAS Gedore brend! O kakvoj razlici se vidi po ceni 1:5 (najmanje!) u odnosu na Rothewald.

 

Sto se samog Rothewald-a tice, ja imam set koji je 2007-me kostao oko 80e, ali na akciji kupljen za 50 i do dana danasnjeg radi savrseno, kako kod mene, tako i kod Labanda i jos par ljudi koji su kupili identican set.

 

https://www.louis.de/en/artikel/rothewald-socket-wrench-set-108-piece/10003240?list=140116464&filter_article_number=10003240

 

Sad postoji i Wera alat, koji verovatno klasa iznad Rothewald-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

Idi u Bubanj Potok ima cega hoces od alata i kvalitetno nekvalitetno polovnog uniorovog, rico, novog facom  i itd.Svasta ljudi izvade iz podruma,ili donesu svercovano od preko,ima Bugara i Rusa koji donose kvalitetan alat.Mozes cak i da se cenkas.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Bio sam na Bubanj potoku dosta puta i uzimao alat na komad ima svasta da se nadje ali moras cesto da ides da bi naso nesto da valja ostalo je krs i razvaljen alat.

 

Posle ovoliko pozitivnih iskustva sa Rothewaldom najverovatine da cu uzeti onaj najveci set i biti miran narednih 10god.

 

Elem ima li neko iskustva sa Facom kljucevima kazu da je Engleska firma sa tradicijom ali cena mi je sumnjiva, doduse sta ima da se pokvari kod kljuceva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Imam u prodavnici nekih setova na akciji sutra cu staviti slike set je 94 kom.alata imbusi do 14 toreksi do 55 nasadni do 32 na pola cola i do 14 na 1/4".ako ste zainteresovani.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Темишвар
  • Motocikl: Yamaha XJ600 S 1998 г.

Ja imam nesto Yato alata. Cenovno je sasvim u redu a i kvalitet im nije los. Imam prijatelja koji radi u autoservisu i on isto ima, pored Proxxon kljuceva i Yato kljuceve. On kaze da su ok. Zavisi za sta treba ali eto za moju garazu je taj alat sasvim ok. Konkretno, ja imam Yato YT-1450 set. Planiram da uzmem i Yato YT-3877 set i to bi bilo to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Imam u prodavnici nekih setova na akciji sutra cu staviti slike set je 94 kom.alata imbusi do 14 toreksi do 55 nasadni do 32 na pola cola i do 14 na 1/4".ako ste zainteresovani.

Stavi i cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Mislim da je oko 7000 dinara saljem tacnu cenu posle 13 h nisam u radnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Mislim da je oko 7000 dinara saljem tacnu cenu posle 13 h nisam u radnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

cena 6899.00 racun saljem postom kada primim novac; naravno vi placate kuriru aks-a po preuzimanju. sliku neznam kako sada da postavim posto sam koristio dodaj.rs a to vise nije u funkciji daj te  da nekome posaljem na mail pa uplodujte sliku. pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: suzuki ts 125 erz ('83)

 

 

Elem ima li neko iskustva sa Facom kljucevima kazu da je Engleska firma sa tradicijom ali cena mi je sumnjiva, doduse sta ima da se pokvari kod kljuceva :)

 

Facom bi trebao biti francuski, i da, skup je, dobar ali nekako, svilen... daju doživotnu garanciju... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja