Jump to content

Moto Zajednica

Nosac poluge kvacila i dekompresora za XR/KLX/RMZ

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pozdrav,

potreban mi je nosac rucke kvacila i dekompresora.... konkretno, potrebno mi je za XR-a, ali je
prethodni vlasnik zbog acerbis stitnika stavio kraci nosac i rucke koje bi fabricki odgovarale RMZ 250 i KLX 250...znaci sve tri opcije su u igri.

Polovno , novo ...nebitno, samo da je funkcionalno...... moze komplet sa polugama ili samo nosac... sve dolazi u obzir 

evo kako izgleda problem:

IMG_2593.JPG

i da...znam da se vari aluminijum, medjutim ispao je polumesec i jos jedan polomljeni deo , tako da ....

 

 

ovo ostalo je reseno....mislim na zupcanik pumpe ...hvala

IMG_2802.JPG

IMG_2803.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Jesi li kontaktirao Gagija iz Balosave (3T racing), ima citav magacin polovnih delova, a moze da ti naruci i nov deo.

 

Nisam Dare, nisam jos nikog kontaktirao...nemam iskustva u nabavci delova za Stroma.....iskreno se nadam da necu morati ni da steknem neko preterano iskustvo  ;)

 

Daj kontakt ako imas...  i hvala na pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

imam za GPZ-a, jbga isto sve to izgleda. Ako neko zna da li su isti zupčanici, imaš od mene na poklon. (samo da se setim gde sam ga metn'o)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd-Banjica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Imam ja od TDMa nosac rucice kvacila, mogu ti slikati pa da vidis da li ti pasuje.

I jedno pitanje, kako se desi da pukne zupcanik uljne pumpe? Pumpa ne bi trebala da ima skoro nikakav otpor, tj na taj zapucanik se vrsi jako mali pritisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Imam ja od TDMa nosac rucice kvacila, mogu ti slikati pa da vidis da li ti pasuje.

I jedno pitanje, kako se desi da pukne zupcanik uljne pumpe? Pumpa ne bi trebala da ima skoro nikakav otpor, tj na taj zapucanik se vrsi jako mali pritisak.

 

Baci fotku, ako ti nije tesko 

 

Mozda nisam najbolje uzubio prilikom zamene korpe kvacila, u stvari to je najverovatnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Imam ja da ti prodam celog Stroma sve orginal.

 

Ti ako nastavis da obaras cenu tom lepotanu, nije iskljuceno.....jbte malo si skuplji od 6 godina starijih Vstromova. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

Imam ja od TDMa nosac rucice kvacila, mogu ti slikati pa da vidis da li ti pasuje.

I jedno pitanje, kako se desi da pukne zupcanik uljne pumpe? Pumpa ne bi trebala da ima skoro nikakav otpor, tj na taj zapucanik se vrsi jako mali pritisak.

 

Baci fotku, ako ti nije tesko 

 

Mozda nisam najbolje uzubio prilikom zamene korpe kvacila, u stvari to je najverovatnije.

 

Menjao si i korpu kvacila...auuuuu bre Vladimire sine Mitre...ja mislio ti's se razumes u motore... :P

Elem moj kum pravi zupcanike svih vrsta,pa ako bude trebalo vichiiiiii...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 

 

Imam ja od TDMa nosac rucice kvacila, mogu ti slikati pa da vidis da li ti pasuje.

I jedno pitanje, kako se desi da pukne zupcanik uljne pumpe? Pumpa ne bi trebala da ima skoro nikakav otpor, tj na taj zapucanik se vrsi jako mali pritisak.

 

Baci fotku, ako ti nije tesko 

 

Mozda nisam najbolje uzubio prilikom zamene korpe kvacila, u stvari to je najverovatnije.

 

Menjao si i korpu kvacila...auuuuu bre Vladimire sine Mitre...ja mislio ti's se razumes u motore... :P

Elem moj kum pravi zupcanike svih vrsta,pa ako bude trebalo vichiiiiii...

 

 

Da se razumem, ne bih udao Super Tenere...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ja ti ponudih gore nosač ručice kvačila sa klx-a 650r, ali kako nisi odgovorio, pretpostavio sam da si se snašao ili da ne odgovara ... I fotku sam bio postavio, ali u međuvremenu ugasiše dodaj.rs, pa i ona nastrada ... E sad, veliki klx ima automatski dekompresor, pa ne znam da l' može da se zbudži nešto sa ovom ...

 

Daj mi svoje podatke na PP i poslaću ti je. Ako ne odgovara, ti mi je vrati ...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Nosac poluge kvacila i dekompresora....

 

drugari..... novo, staro...nije bitno, al postaje HITNO .... ima li ko, zna li ko gde ima da se kupi nosac...bitno je samo da je za 22mm korman i da ima prostor za duple rucke (kvacilo i dekompresor) ...  

 

XR, XL , KLX250, RMZ250.... itd

 

Hvala unapred  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja