Jump to content

Moto Zajednica

Novogodišnja žurka 2015.

Recommended Posts

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Svi ovde ipak iskazuju nezadovoljstvo ispunjenjem sopstvenih potreba,ali to je vec druga prica.Mozes misliti dosao neko motorom...auuu jeee...pravi heroji a mi svi ostali majmuni.Ima nas koji smo se super proveli,ali to ipak iziskuje celogodisnje angazovanje na bjb voznjama i druzenjima.Video sam mnogo dragih prijatelja,i sa svima sam se ispricao.A i dosli smo u drustvu kolega.I svi smo se vozili cele godine zajedno.Neko koga nikad nisam video ni na jednom druzenju,jednostavno ne poznajem.Muzika,jeste bila bezveze,ali ja je se ni ne secam-secam se da je bila preglasna.Ali secam se svega o cemu sam razgovarao sa prijateljima,tako da ona nije ni bitna.Nije poenta u nasem ugodjaju,vec da skupimo novac.Tacno je da nisu spustili cene,a bogami ni izdavali fiskale,i to je sramota za njih,a ne za nas.Tako da sve u svemu,koliko vidim skupili smo dovoljno novca za sve aktivnosti.A to je i bila poenta.Koliko god bilo nespretno(meni je to profesija)ipak je organizator imao sjajnu ideju.Pa postujmo to drugari.

Poštovani kolega.Citiram:

Poštovane koleginice bajkerke i kolege bajkeri

Ulaz ce biti BESPLATAN

Cene pića će biti nešto niže od redovnih.

Tiketi za lutriju moci ce se kupiti za 200 dinara po komadu... a lutriju ce voditi provereno postene kolege koje nemaju nikakvu mogucnost namestanja

Nastavljam.Ne ulazim u tudja razmišljanja ali ako me je neko prozvao BAJKEROM meni ponos ne bi dozvolio da na BAJKERSKI skup dodjem autom ili bilo kako drugačije.Svako misli na svoj način a sad sam video te bajkere koji ovde pišu po forumu da voze po ko zna kakvim lošim vremenskim uslovima a da nisu mogli da dodju na ovu žurku na svojim motorima.Tvoj komentar: Mozes misliti dosao neko motorom...auuu jeee...pravi heroji a mi svi ostali majmuni ,ne bi da komentarišem jer samo JEDNO.Nikog ja nisam nazvao majmunom,a oni koji su se prepoznali,šta im ja mogu.Priznajem,zajebao sam se i došao motorom(možeš misliti,ej,motorom na BAJKERSKU žurku???Koja uvreda za sve koji nisu došli.Nisam ni sumnjao da će biti komentara a pogotovo od tebe koji si ovde redovno ina sve imaš komentar,pa što ne bi i na moj.Ako samnekog uvredio što sam došao motorom IZVINITE,neće se više ponoviti.A tvoje komentare da li sam heroj ili nisam ostavi za neke tvoje kružoke i tvoje društvo ja znam da sam uradio pravu stvar i kao mladd bajker od 60 leta,seo na mog glupi motorić i došao ponosno kao bajker na ovu priredbu da dam svoj prilog koliko sam mogao(a i još ću).Nikome nisam zamerio što nije došao motorom samo mi je bilo KRIVO ,ali sam voleo da nas je bilo više.Sve ostalo je već izkomentarisano pa da ne dužim.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Sashac, odlicno si napisao moje misli, hvala.

Inace, pri dogovaranju prostora (koji NISMO platili) sam imao uvid u redovne cene. Cene koje smo mi imali su spustene za 10-15%, zavisno od artikla. Prostor je odlican ali to vuce "jace" cene pica (inace, pa i sa ovakvim popustom). Ima to veze i sa nasom plateznom moci, ali to je druga tema.

Smisao ove zurke je skupljanje novca za poklone i da se vidimo.

Probajte to da stavite mnoogo ispred zamerki o nedolasku motorom, izboru muzike, itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2005 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

...meni bilo extra...a i mojoj lepsoj polovini...video drage ljude...dao donaciju...uzeo odelo...kupio tikete za lutriju i dobio neke nagradice...a muzika?koga to briga ...nebitno skroz...slusaj kuci sta god hoces,ko ti brani...najbitnije od svega je sto cujem da su sakupljena sredstva za Dom sto znaci-AKCIJA USPELA...i drago mi je sto sam deo te lepe price....a da...i ja sam dosao autom pa?...neka me to cini manje bajkerom od nekih kolega koji su dosli istim,boli me bas uvo...ionako i nisam Bajker i ne patim od toga da me drugi ljudi tako dozivljavaju...ja vozim motor samo za svoju dusu...zivi bili i vidimo se 26-tog... ;)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Nazalost nisam uspeo da se iskombinujem i dodjem na zurku. Najvaznije da je glavni cilj ispunjen tako da je sve ostalo manje bitno. Za buduce mislim da je bedz sa forumaskim nickom prava stvar, tako covek zna koga bi zeleo da upozna a koga da zaobidje u sirokom luku... verujem da bi moj sto u tom slucaju ostao prazan  ;)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Nazalost nisam uspeo da se iskombinujem i dodjem na zurku. Najvaznije da je glavni cilj ispunjen tako da je sve ostalo manje bitno. Za buduce mislim da je bedz sa forumaskim nickom prava stvar, tako covek zna koga bi zeleo da upozna a koga da zaobidje u sirokom luku... verujem da bi moj sto u tom slucaju ostao prazan ;)

Ne bi, Mikula :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Drugari bitno da smo sakupili dosta parica za drugare iz sremcice a za one nezadovolje evo sl godine od mene imaju zavijene sarme i pecenje ko bude gladan a muziku na uvce po zelji ;-) A sto se tice dolaska motorom svaka cast kolegi ali izgleda da nas ima dosta zimogrozljivih ;-)

Vidimo se 26- tog da usrecimo tu decicu.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

.. lično sam se osetio kao kreten kad sam video da sam jedini(druge nisam video)došao mojim motorom,bez obzira na hladnoću koja nije mogla da me spreči da na Bajkersi .Postavljam samo jedno ?Pa gde su oni koji voze po kiši.blatu,vetru,kad padaju cigle i još što šta,gde su bili sinoć da nam se pridruže?

 

 

 

nisi dobro zagledao ... nisi bio jedini a osim mene sam video još dva komaTa ... pretpostavljam da si jedan bio ti ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Cestitam svima na uspehu, koliko citam sakupljeno je prilicno novca za decu iz Sremcice.

 

 

Neso, bilo je OK sve..... svaka cast videli smo svi koliko si energije ulozio, cilj je postignut,

na zalost ne moze svima da se udovolji......ali za toliko smo svi mi iskusni.

 

 

Ima li ko fotke, da vidimo kako ste se smarali  ;) .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

izvinjavam se organizatorima jer sam rekao da nisu dali prsluke,a dali su 3(nadam se ona lepa elasticna)a drzac tablice dobio sam i ja...,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja