Jump to content

Moto Zajednica

Novogodišnja žurka 2015.

Recommended Posts

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Te "nanogice" su TOLIKO od goreteksa da se materijal na pojedinim mestima providi, to bre diše za medalju   :lol:

Vidimo se večeras   :zdravo:  :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Drugari,

 

molim sve koji su se prijavili kao darodavci nagrada da me nađu večeras između 20 i 21h u klubu Just Vanilla, i predaju mi nagrade (ili vaučere)za tombolu .

 

Trebaće mi malo vremena da razvrstam stvari i pripremim ih za dodelu.

Hvala na razumevanju,

 

Pozdrav,

Nesha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Thja... nikada zacetnici nove mode nisu bili priznati kao geniji. Kad ovo postane standardna odevna kombinacija - setite se ko je to prvi lansirao   :nanana:   :lol:

 

Sto se zurke tice: standardno dobra, imao sam priliku da se malo druzim sa meni dragim osobama, pogotovu sto neke nisam video prilicno dugo   :jee1: . Bukvalno je bilo "malo". jer sam zbog "onog Svabe sto mi krije stvari po kuci" morao da jurim nazad do radnje.  :grr:  pa sam na zurku stigao de fakto tek u 10,15h   <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Meni bilo super (iako sam pio samo sokiće :)), video baš drage ljude, jedva čekam kad će 26. da se opet vidimo :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Bilo mi je drago da budem deo cele ove akcije prvi put i na neki nacin pomoci domu u Sremcici, sto je uz tombolu bilo i dodatno zanimljivije. Najbitnije je da se prikupilo dovoljno sredstava i da, verujem, moze da se obezbedi za 26. sve sto treba.

Par utisaka, ako dozvolite: Sreca, imao sam dragu osobu uz mene sinoc, no, ne znam kako bi se snasla osoba koja prvi put dolazi na ovakav vid zurke, a da dodje sama, jer iskreno sam zamisljao da to izgleda drugacije, u smislu upoznavanja i bleje, no, grupe ljudi koje se znaju se izdvoje i to je to, a novi ljudi na forumu tesko nalaze drustvo jer ih niko ne zna i prosto, izgleda kao bilo koje drugo mesto za izlazak.  I, samo jos jedan utisak, sto se tice muzike, opet, malo je falilo rocka, neke "bajkerskije" muzike, umesto tuc-muc udri-me-do-zore.

Sve u svemu, lepo je videti snagu BJBikers zajednice kada se moze okupiti masa ljudi za cas, narocito, kada su humane akcije u pitanju. Vidimo se 26.12. na drumu!

Pozdrav i hvala :)

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Bilo mi je drago da budem deo cele ove akcije prvi put i na neki nacin pomoci domu u Sremcici, sto je uz tombolu bilo i dodatno zanimljivije. Najbitnije je da se prikupilo dovoljno sredstava i da, verujem, moze da se obezbedi za 26. sve sto treba.

 

Par utisaka, ako dozvolite: Sreca, imao sam dragu osobu uz mene sinoc, no, ne znam kako bi se snasla osoba koja prvi put dolazi na ovakav vid zurke, a da dodje sama, jer iskreno sam zamisljao da to izgleda drugacije, u smislu upoznavanja i bleje, no, grupe ljudi koje se znaju se izdvoje i to je to, a novi ljudi na forumu tesko nalaze drustvo jer ih niko ne zna i prosto, izgleda kao bilo koje drugo mesto za izlazak.  I, samo jos jedan utisak, sto se tice muzike, opet, malo je falilo rocka, neke "bajkerskije" muzike, umesto tuc-muc udri-me-do-zore.

 

Sve u svemu, lepo je videti snagu BJBikers zajednice kada se moze okupiti masa ljudi za cas, narocito, kada su humane akcije u pitanju. Vidimo se 26.12. na drumu!

 

Pozdrav i hvala :)

Zato sto cesce sa nama na voznje,i da vis kako ces sve da znas...:)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja popih 5 pivaca od po litrice,i taman.Cene nisu bile spustene,samo da se zna,Te grupe su neminovne na ovakvim dogadjajima,i  ne znam kako bi se to resilo,sem da svi idemo od jednih do drugih.Tombola je kao i svake godine bila namestena :P  :P  :P ,ali dooobro navikli smo. :sampion: Nadam se da smo skupili dovoljno novaca,za nase drugare...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Bilo mi je drago da budem deo cele ove akcije prvi put i na neki nacin pomoci domu u Sremcici, sto je uz tombolu bilo i dodatno zanimljivije. Najbitnije je da se prikupilo dovoljno sredstava i da, verujem, moze da se obezbedi za 26. sve sto treba.

 

Par utisaka, ako dozvolite: Sreca, imao sam dragu osobu uz mene sinoc, no, ne znam kako bi se snasla osoba koja prvi put dolazi na ovakav vid zurke, a da dodje sama, jer iskreno sam zamisljao da to izgleda drugacije, u smislu upoznavanja i bleje, no, grupe ljudi koje se znaju se izdvoje i to je to, a novi ljudi na forumu tesko nalaze drustvo jer ih niko ne zna i prosto, izgleda kao bilo koje drugo mesto za izlazak.  I, samo jos jedan utisak, sto se tice muzike, opet, malo je falilo rocka, neke "bajkerskije" muzike, umesto tuc-muc udri-me-do-zore.

 

Sve u svemu, lepo je videti snagu BJBikers zajednice kada se moze okupiti masa ljudi za cas, narocito, kada su humane akcije u pitanju. Vidimo se 26.12. na drumu!

 

Pozdrav i hvala :)

Ja sam napravio nalepnicu sa svojim nik-om i zalepio na motor ne bi li neko prišao i možda upoznao nekog kao npr. tebe da ne blejim k'o som u masi. Ne znaš ko je ko a dopisiovao si se sa njim preko foruma. Vidimo se 26.12 :aha:  :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Bilo mi je drago da budem deo cele ove akcije prvi put i na neki nacin pomoci domu u Sremcici, sto je uz tombolu bilo i dodatno zanimljivije. Najbitnije je da se prikupilo dovoljno sredstava i da, verujem, moze da se obezbedi za 26. sve sto treba.

 

Par utisaka, ako dozvolite: Sreca, imao sam dragu osobu uz mene sinoc, no, ne znam kako bi se snasla osoba koja prvi put dolazi na ovakav vid zurke, a da dodje sama, jer iskreno sam zamisljao da to izgleda drugacije, u smislu upoznavanja i bleje, no, grupe ljudi koje se znaju se izdvoje i to je to, a novi ljudi na forumu tesko nalaze drustvo jer ih niko ne zna i prosto, izgleda kao bilo koje drugo mesto za izlazak.  I, samo jos jedan utisak, sto se tice muzike, opet, malo je falilo rocka, neke "bajkerskije" muzike, umesto tuc-muc udri-me-do-zore.

 

Sve u svemu, lepo je videti snagu BJBikers zajednice kada se moze okupiti masa ljudi za cas, narocito, kada su humane akcije u pitanju. Vidimo se 26.12. na drumu!

 

Pozdrav i hvala :)

Takojde sam bio prisutan..Po prvi put sam prisustvovao BJB zurci...Osecao sam se kao da sam pao sa druge planete...Osim Nese XX koji mi je prisao i i Vladana kojeg znam vise od dvadeset godina nikoga vise ne poznajem niti sam upoznao.Vidim da se i vi nesto ne trudite za nova poznanstva..Svako je sedeo sa svojim prijateljima,Muzika katastrofa...Pice???Hrana,sta je to???Nemoj te mi zameriti ali sam revoltiran...Presao sam vise od trista kilometara da bih se druzio sa vama i makar malo pomogao vas humanitarni rad...Mislim da mnogi od vas nemaju pojma sta znaci rec Bajker a kamoli Bajkerska zurka...Ovo sve mi je licilo na obican izlazak u kafic...

Jos jednom vas molim da mi ne zamerite,ali je ovo moje licno misljenje...Uostalom pozivam vas sve na Zimsku zurku u organizaciji mog kluba MK.Stiski Orlovi,,,Negde u Januaru...Datum cu objaviti naknadno...Pice po simbolicnim cenama,vecera do iznemoglosti, free,ulaz,naravno,free...

Dodjite da se DRUZIMO...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

Bilo mi je drago da budem deo cele ove akcije prvi put i na neki nacin pomoci domu u Sremcici, sto je uz tombolu bilo i dodatno zanimljivije. Najbitnije je da se prikupilo dovoljno sredstava i da, verujem, moze da se obezbedi za 26. sve sto treba.

 

Par utisaka, ako dozvolite: Sreca, imao sam dragu osobu uz mene sinoc, no, ne znam kako bi se snasla osoba koja prvi put dolazi na ovakav vid zurke, a da dodje sama, jer iskreno sam zamisljao da to izgleda drugacije, u smislu upoznavanja i bleje, no, grupe ljudi koje se znaju se izdvoje i to je to, a novi ljudi na forumu tesko nalaze drustvo jer ih niko ne zna i prosto, izgleda kao bilo koje drugo mesto za izlazak.  I, samo jos jedan utisak, sto se tice muzike, opet, malo je falilo rocka, neke "bajkerskije" muzike, umesto tuc-muc udri-me-do-zore.

 

Sve u svemu, lepo je videti snagu BJBikers zajednice kada se moze okupiti masa ljudi za cas, narocito, kada su humane akcije u pitanju. Vidimo se 26.12. na drumu!

 

Pozdrav i hvala :)

Takojde sam bio prisutan..Po prvi put sam prisustvovao BJB zurci...Osecao sam se kao da sam pao sa druge planete...Osim Nese XX koji mi je prisao i i Vladana kojeg znam vise od dvadeset godina nikoga vise ne poznajem niti sam upoznao.Vidim da se i vi nesto ne trudite za nova poznanstva..Svako je sedeo sa svojim prijateljima,Muzika katastrofa...Pice???Hrana,sta je to???Nemoj te mi zameriti ali sam revoltiran...Presao sam vise od trista kilometara da bih se druzio sa vama i makar malo pomogao vas humanitarni rad...Mislim da mnogi od vas nemaju pojma sta znaci rec Bajker a kamoli Bajkerska zurka...Ovo sve mi je licilo na obican izlazak u kafic...

Jos jednom vas molim da mi ne zamerite,ali je ovo moje licno misljenje...Uostalom pozivam vas sve na Zimsku zurku u organizaciji mog kluba MK.Stiski Orlovi,,,Negde u Januaru...Datum cu objaviti naknadno...Pice po simbolicnim cenama,vecera do iznemoglosti, free,ulaz,naravno,free...

Dodjite da se DRUZIMO...

 

Gledaj bez da se ljutimo,bio sam na mnostvo moto skupova i niko mi nikad nije prisao,a kamoli razgovarao.Mnogo puta i neprijatne situacije i ruzno ponasanje koje mi smeta.Tebi je super jer si medju svojima i dodju ti poznati ljudi iz bliskih mk.Tako da uvek mozemo da zamerimo.Pa pridjes,kazes gde ste braco i sve reseno.Da se razumemo ti si u pravu,jeste smor da ti bar organizatori ne pridju,i pozele dobrodoslicu,i po meni nije u redu da svi daju poklone i priloge a da od BJB-a samo nalepnice(kamo majice,prsluci...itd)I zao mi je sto ste nam dosli u goste,i otisli smoreni.Pohvala za predjen put da bi deci Sremcice bila makar malo srecnija Nova Godina.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Sticajem okolnosti sinoć sam bio prvi put na ovom tradicionalnom okupljanju. Bilo mi je zadovoljstvo da doprinesem boljitku naših starih drugara u Sremčici. Nadam se da smo skupili pristojnu svoticu. Hvala i sponzorima koji su bili zaista široke ruke (da me neko ne shvati pogrešno, ja nisam izvukao ništa sinoć... :)  ) .

 

Što se tiče žurke, to je slika i prilika katastrofalne i bezvezne atmosfere i teške smaračine. Ovo nije samo moje mišljenje već i mišljenje mnogih sa kojima sam stigao da razmenim koju reč sinoć. Preglasna muzika (čitaj: drndanje po mozgu) koja ne omogućava da se, ionako otuđeni, malo ispričamo oči u oči. Izbor muzike onog deteta koje je bilo zaduženo za štimung tek ne bih komentarisao ali ako mogu da ga nazovem nekako onda je to bilo najobičnije ispiranje mozga uz koje teško da može da se napravi dobar štimung. Naravno, ni 'b' od bajkerske atmosfere u tom izboru muzike nije bilo i ne znam ni sam kako sam uspeo da tamo skrpim 3 sata. Kao da sam izašao u najobičniji kafić gde srednješkolci slave drugaru 18-ti rođendan. Dobro je da bar po turbo folku nije krenuo da udara. 

 

Potpuno podržavam ovo što je napisao Peca 'Orlovi' i, kao Beograđanin, izjavljujem da mi je žao što je dočekan tako kako je napisao.

 

Cene pića u klubu su bile ne samo nepopularne nego se, uz to, vlasnicima kluba 'Just Vanilla' očito ne mili ni da državi daju svoj deo pa su nam račune donosili na nekakvim odštampanim parafiskalnim papirićima. Ako već 'zavrću' državu za 20% poreza, onda makar neka nama naprave pristojnije cene kad se već tu okupljamo u humanitarne svrhe ili neka deo profita i oni daju za pomoć deci. Mislim da bi to bilo fer. 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Sticajem okolnosti sinoć sam bio prvi put na ovom tradicionalnom okupljanju. Bilo mi je zadovoljstvo da doprinesem boljitku naših starih drugara u Sremčici. Nadam se da smo skupili pristojnu svoticu. Hvala i sponzorima koji su bili zaista široke ruke (da me neko ne shvati pogrešno, ja nisam izvukao ništa sinoć... :)  ) .

 

Što se tiče žurke, to je slika i prilika katastrofalne i bezvezne atmosfere i teške smaračine. Ovo nije samo moje mišljenje već i mišljenje mnogih sa kojima sam stigao da razmenim koju reč sinoć. Preglasna muzika (čitaj: drndanje po mozgu) koja ne omogućava da se, ionako otuđeni, malo ispričamo oči u oči. Izbor muzike onog deteta koje je bilo zaduženo za štimung tek ne bih komentarisao ali ako mogu da ga nazovem nekako onda je to bilo najobičnije ispiranje mozga uz koje teško da može da se napravi dobar štimung. Naravno, ni 'b' od bajkerske atmosfere u tom izboru muzike nije bilo i ne znam ni sam kako sam uspeo da tamo skrpim 3 sata. Kao da sam izašao u najobičniji kafić gde srednješkolci slave drugaru 18-ti rođendan. Dobro je da bar po turbo folku nije krenuo da udara. 

 

Potpuno podržavam ovo što je napisao Peca 'Orlovi' i, kao Beograđanin, izjavljujem da mi je žao što je dočekan tako kako je napisao.

 

Cene pića u klubu su bile ne samo nepopularne nego se, uz to, vlasnicima kluba 'Just Vanilla' očito ne mili ni da državi daju svoj deo pa su nam račune donosili na nekakvim odštampanim parafiskalnim papirićima. Ako već 'zavrću' državu za 20% poreza, onda makar neka nama naprave pristojnije cene kad se već tu okupljamo u humanitarne svrhe ili neka deo profita i oni daju za pomoć deci. Mislim da bi to bilo fer. 

Svaka ti je na mestu...Sto se tice doceka,nisam ocekivao crven tepih ali su barem oganizatori mogli da odvoje par minuta jer sam dosao ispred svog Moto-Kluba,svog servisa i kao predstavnik Moto Asocijacije Srbije ciji sam clan.Bilo kako bilo,proslo je...Uglavnom da je zurka,nadam se,posluzila svrsi i da su prikupljena sredstva za Sremcicu...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

I meni je žao što je muzika bila onakva. Probao sam nekoliko puta da urgiram na izbor muzike ali bez nekog uspeha. Kad je dečko promenio muziku većina je već bila na vratima...

 

Ipak nije sve bilo crno. Uspeli smo (svi zajedno) da skupimo nešto novca za poklone:

- od preuzetih odela  16.700 din

- od tiketa za tombolu 65.200 din

 

To je, uprkos hroničnoj besparici :) , više skupljenog novca nego prošle godine. Hvala vam svima što ćemo moći da bogatije napunimo paketiće.

 

Nesha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

 

Sticajem okolnosti sinoć sam bio prvi put na ovom tradicionalnom okupljanju. Bilo mi je zadovoljstvo da doprinesem boljitku naših starih drugara u Sremčici. Nadam se da smo skupili pristojnu svoticu. Hvala i sponzorima koji su bili zaista široke ruke (da me neko ne shvati pogrešno, ja nisam izvukao ništa sinoć... :)  ) .

 

Što se tiče žurke, to je slika i prilika katastrofalne i bezvezne atmosfere i teške smaračine. Ovo nije samo moje mišljenje već i mišljenje mnogih sa kojima sam stigao da razmenim koju reč sinoć. Preglasna muzika (čitaj: drndanje po mozgu) koja ne omogućava da se, ionako otuđeni, malo ispričamo oči u oči. Izbor muzike onog deteta koje je bilo zaduženo za štimung tek ne bih komentarisao ali ako mogu da ga nazovem nekako onda je to bilo najobičnije ispiranje mozga uz koje teško da može da se napravi dobar štimung. Naravno, ni 'b' od bajkerske atmosfere u tom izboru muzike nije bilo i ne znam ni sam kako sam uspeo da tamo skrpim 3 sata. Kao da sam izašao u najobičniji kafić gde srednješkolci slave drugaru 18-ti rođendan. Dobro je da bar po turbo folku nije krenuo da udara. 

 

Potpuno podržavam ovo što je napisao Peca 'Orlovi' i, kao Beograđanin, izjavljujem da mi je žao što je dočekan tako kako je napisao.

 

Cene pića u klubu su bile ne samo nepopularne nego se, uz to, vlasnicima kluba 'Just Vanilla' očito ne mili ni da državi daju svoj deo pa su nam račune donosili na nekakvim odštampanim parafiskalnim papirićima. Ako već 'zavrću' državu za 20% poreza, onda makar neka nama naprave pristojnije cene kad se već tu okupljamo u humanitarne svrhe ili neka deo profita i oni daju za pomoć deci. Mislim da bi to bilo fer. 

Svaka ti je na mestu...Sto se tice doceka,nisam ocekivao crven tepih ali su barem oganizatori mogli da odvoje par minuta jer sam dosao ispred svog Moto-Kluba,svog servisa i kao predstavnik Moto Asocijacije Srbije ciji sam clan.Bilo kako bilo,proslo je...Uglavnom da je zurka,nadam se,posluzila svrsi i da su prikupljena sredstva za Sremcicu...

 

Kao što rekoše ovi naši drugovi sa kojima sam i ja bio u društvu(još je tu bio i Lucky Vladanom i njegovom lepšom polovinom)mogu apsolutno da se složim sa njihovim komentarom na ovu cirkusijadu od žurke,jer lično sam se osetio kao kreten kad sam video da sam jedini(druge nisam video)došao mojim motorom,bez obzira na hladnoću koja nije mogla da me spreči da na Bajkersi .Postavljam samo jedno ?Pa gde su oni koji voze po kiši.blatu,vetru,kad padaju cigle i još što šta,gde su bili sinoć da nam se pridruže?

Volim te koji ovde pišu kako voze po svim vremenskim i nevremenskim uslovima a kad je trebalo,eto baš je bilo malo hladnjikavo.

Potvrdjujem da sam se osećao kao cigla na gradilištu i da slučajno nisam naišao na ovih gore par pomenutih mojih kolega(pomenu ću još i mog druga Arakisa koji mi je jedini prišao ispred zajednice i poželeo dobrodošlicu)slučajno izašao jer je izlazio da se slika za uspomenu.Nije on kriv i da me nije video,već oni koji su sve ovo organizovali treba da se zapitaju ŠTA će biti sledeće g.Koliko će njih doći.Ja sigurno neću,a naći ću drugi način da doniram za tu divnu decu iz Sremčice.Sve što bi više rekao o ovoj žurci,ponavljao bi se.Valjda će neki izvući pouku za ubuduće. :BMW2:  :BMW2:  :BMW2: 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А није ми јасно зашто се не изнајми неки простор за ту прилику, где може да се набави пиће и да се продаје по неким промотивним ценама, која би свима одговарала, покрила трошкове изнајмљивања локала, и остатак отишао у фонд за Сремчицу.

Вероватно би се нашао и неки бенд који би тандрљао хуманитарно. Сигурно би била боља атмосфера и већи промет, него власнику правити пазар по вишим ценама.

Не верујем да је у толиком Београду проблем наћи простор.

 

Ово је само неко моје размишљање, интересује ме само јел се може знати колики је одзив био?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Svi ovde ipak iskazuju nezadovoljstvo ispunjenjem sopstvenih potreba,ali to je vec druga prica.Mozes misliti dosao neko motorom...auuu jeee...pravi heroji a mi svi ostali majmuni.Ima nas koji smo se super proveli,ali to ipak iziskuje celogodisnje angazovanje na bjb voznjama i druzenjima.Video sam mnogo dragih prijatelja,i sa svima sam se ispricao.A i dosli smo u drustvu kolega.I svi smo se vozili cele godine zajedno.Neko koga nikad nisam video ni na jednom druzenju,jednostavno ne poznajem.Muzika,jeste bila bezveze,ali ja je se ni ne secam-secam se da je bila preglasna.Ali secam se svega o cemu sam razgovarao sa prijateljima,tako da ona nije ni bitna.Nije poenta u nasem ugodjaju,vec da skupimo novac.Tacno je da nisu spustili cene,a bogami ni izdavali fiskale,i to je sramota za njih,a ne za nas.Tako da sve u svemu,koliko vidim skupili smo dovoljno novca za sve aktivnosti.A to je i bila poenta.Koliko god bilo nespretno(meni je to profesija)ipak je organizator imao sjajnu ideju.Pa postujmo to drugari.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Drugari....ne zelim da ulazim u neku raspravu i polemiku kako je bilo ......uvek, ali uvek ima ljudi kojima se ne svidja zurka, i uvek neko ima nekakvih zamerki, tipa sto je ovo bilo ovako, a ne onako.

Svi koji su i prethodnih godina dolazili na BJB zurke mogu da potvrde da je svake godine posle zurke bilo manje vise ovakvih reci. Nekome se svidelo, a nekome ne.

U sustini oni ljudi koji hoce da podrze ovu akciju dodju da se vidimo, popiju koje pice, malo se zabave sa lutrijom i to je to.....

Svako je mogao da povede drugara, devojku ili bilo koga da ne bi bio sam na zurci.......

A i ako je i dosao sam, svako ko je i malo komunikativan je mogao da pridje za bilo koji sto i da zapocne konverzaciju. Siguran sam da ga niko ne bi gledao popreko i odbacio.

Kao sto je Sashac rekao i ja ovu zurku i ovakve manifestacije BJB-a dozivljavam kao jedno porodicno okupljanje, gde ne treba da se sekiram da li cu se sa nekim zakaciti ili pobiti i na koju slobodno mogu da dovedem celu svoju porodicu.

Da je lako organizovati zurku to bi svi radili. Probalo se na mnogo nacina i uvek nesto nije idealno....nekada prostor, nekada muzika itd.

Iskreno muzika je bila losa, ali to je bio izbor vlasnika kluba, a ne BJB organizacije.

Cene....uh...ni na njih nije moglo mnogo da se utice. Da skratim pricu i dam neki zakljucak.....

Ove godine sakupljeno je vise para za decu iz Sremcice, a to je bio i cilj.

Hvala svima koji su dosli i pomogli da se sakupi neophodan novac za paketice.

Sledece godine slobodno predlozite ako imate odgovarajuce mesto, muziku i plan zurke pa da probamo da napravimo bolju od ove.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja