Jump to content

Moto Zajednica

o5 ja

Recommended Posts

  • Stay safe and keep riding hard, 123 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: ZX12R

sad ovako , mali problem sa prednjom kocnicom  ,  cini mi se da  nekako mekacka kad pritisnem ,promenio sam plocice,ali  isto ,,mogu da pritisnem rucicu kocnice skroz do kraja  ,mislim do rucuce gasa ,,pa me zanima  sta to moz da bude ,,ili  kako da resim ,,mozda otisla i ona pumpa  tj cilindar i ako neko zna  gde ima set za reparaciju  ako  je  do  toga 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Zamenis kociono ulje, i po mogucnosti i kociona creva. Mozda su pocela da rade kao baloni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ma za pocetak ja bi zamenio ulje i to tako sto bi spricem gurao ulje dole na sisicu na kocionim klestima, tako sam menjao sebi ma mopedu i nikad nisam imao problem sa vazduhom i slicno.. Otvoris gore poklopac i odozdo guras ulje u sistem a gore ga neko drugim spricem izvlaci i tako dok ne sobijes lepo zlatno cisto ulje u rezervoaru gore..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stay safe and keep riding hard, 123 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: ZX12R

citao  ovde  na  forumu  o  bardhal uljima  za motor , pa sad me zanima ,dal i koje bardhal  ulje  da  sipam u  motor  ,,  moja procena  neka  sintetika , ali  koja  ,,vidim da bardhal  ima  neke  cudne oznake ,,i  izanimaju  me  iskustva  sa  tim  uljima  ,,, do sad sam  koristio  iskljucivo motul  ,, 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja