Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vitez 2015

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mnogo je primera, nama znanih i neznanih u kojima je bajkerska humanost i solidarnost potvrđena na delu, tačnije na drumu.

Među hiljadama naših poruka, komentara, putopisa i vesti postavljenih na ovom našem Internet Forumu, mnogo je i onih u kojima se neposredno pominju upravo humana dela i dela solidarnosti koje su negde na drumovima učinili naši drugari.

Zbog toga nastavljamo tradiciju dodele;
 

Priznanja za najplemenitija dela godine


BJBikers Vitez 2015.

 

Cilj akcije je da, kroz javno priznanje i počast koju odamo zaslužnim pojedincima, afirmišemo, negujemo i odajemo počast upravo humanosti i solidarnosti kao osnovnim etičkim principima na kojima se temelji i BJBikers moto-zajednica.

Pozivamo vas da u ovoj temi iznesete svoje predloge o tome ko po vašem mišljenju treba da ponese ovu zaista časnu titulu BJBikers Viteza za 2015. godinu. Svoj predlog treba da obrazložite ili da jednostavno date link na temu unutar BJBiker Foruma za koju smatrate da sadrži obrazloženje.

Svečano proglašenje i promocija BJBikers Vitezova biće obavljena na zajedničkom ručku učesnika ovogodišnje Moto-Deda Mraz akcije.

Izvolite :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5604 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Čovek velikog srca što pokazuje i njegov životni poziv - vatrogasac-spasilac  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nećemo izabrati samo jednog BJB Viteza, dajte još obrazloženih predloga :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Buduci da je kolega Fanky vec postao vitez predlazem jos jednog kolegu.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/110832-poklanjam-nalepnice-krvnih-grupa-za-kacigu-za-vizir-za-kofer-za-gde-god/

Valjda se kolega Darko nece ljutiti:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Priznanja za najplemenitija dela godine

BJBikers Vitez 2015.

 

Cilj akcije je da, kroz javno priznanje i počast koju odamo zaslužnim pojedincima, afirmišemo, negujemo i odajemo počast upravo humanosti i solidarnosti kao osnovnim etičkim principima na kojima se temelji i BJBikers moto-zajednica.

Fanky je apsolutno zaslužio da se okiti ovim priznanjem i moj glas ide njemu.

Ako postoji mogućnost, jer sam već dao glas, predložio bih i Štampara, jer smatram da i on uveliko zaslužuje ovo priznanje (titulu)! Koliko sam razumeo Arakisa, nagrada se dodeljuje zaslužnim pojedincima, koji su iskazali, (osim humanosti), i solidarnost. Većini forumaša je poznato da je Štampar, u skladu sa iskustvom koje evidentno poseduje, svima izlazio u susret, dajući potrebne savete, objašnjavajući do detalja načine razrešenja problema oko motocikala, a svi se, verovatno,  sećamo i njegovih nezaboravnih tema. Jedna od njih je i http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/106153-devojka-za-jedan-dan/?hl=%2Bdevojka+%2Bza+%2Bjedan+%2Bdan. Ako ni zbog čega drugog, na ovom našem forumu će biti upamćen kao pripovedač, čije smo postove željno iščekivali i sa uživanjem čitali!      

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Поред Фанкија и Дарка који су својом хуманошћу апсолутно заслужили ово признање, такође гласам за Штампара и његову "девојку за један дан", заиста сјајан и несвакидашњи путопис/времеплов, који сам са уживањем читао два пута.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Наравно Фанки!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

 

 

 

 

Priznanja za najplemenitija dela godine

BJBikers Vitez 2015.

Cilj akcije je da, kroz javno priznanje i počast koju odamo zaslužnim pojedincima, afirmišemo, negujemo i odajemo počast upravo humanosti i solidarnosti kao osnovnim etičkim principima na kojima se temelji i BJBikers moto-zajednica.

Fanky je apsolutno zaslužio da se okiti ovim priznanjem i moj glas ide njemu.

Ako postoji mogućnost, jer sam već dao glas, predložio bih i Štampara, jer smatram da i on uveliko zaslužuje ovo priznanje (titulu)! Koliko sam razumeo Arakisa, nagrada se dodeljuje zaslužnim pojedincima, koji su iskazali, (osim humanosti), i solidarnost. Većini forumaša je poznato da je Štampar, u skladu sa iskustvom koje evidentno poseduje, svima izlazio u susret, dajući potrebne savete, objašnjavajući do detalja načine razrešenja problema oko motocikala, a svi se, verovatno, sećamo i njegovih nezaboravnih tema. Jedna od njih je i http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/106153-devojka-za-jedan-dan/?hl=%2Bdevojka+%2Bza+%2Bjedan+%2Bdan. Ako ni zbog čega drugog, na ovom našem forumu će biti upamćen kao pripovedač, čije smo postove željno isčekivali i sa uživanjem čitali!

Pa Arakis je i rekao da moze biti vise vitezova proglaseno ove godine. Samim tim eto nama trojce. A taj putopis je jedan od najboljih koje sam procitao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 585 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

 

...apsolutno su zaslužili sva trojica  . . . The Fanky, The Darko, The Stampar :)

Podržavam :takoje:

 

 

hahah... sada kada dobiju titulu zvaće se...Ser Fanky, Ser Darko ...I Ser Štampar  . . .  :sampion:  :Sloper:  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ljudi, predlozite..... dajte svoj predlog uz kratko obrazlozenje....ne glasamo, nisu izbori u pitanju, vec trazimo i kolege koje su cinile, a nisu to eksponirale na forumu.....na nama je da ih otkrijemo i obelodanimo njihovo vitestvo.

 

Siguran sam da ih ima dosta u nasoj zajednici.

 

Sto se tice same titule, moj predlog je da ista bude na jednogodisnjem nivou....nije razlog, sto bi se iste ukinule starim vitezovima,

vec da bi se znalo da je Vitez za sezonu 2015-e ...itd.

 

Takodje, moram da napisem, da bih malo poostrio selekciju tj. kriterijume, uz duzno postovanje titularima BJB Viteza.

 

To je moje misljenje, a predlog je takodje Fanky.... trazimo dalje/jos.

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja