Jump to content

Moto Zajednica

Fazer 1000

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Dok ne vidim sta cu i kako cu,ide na prodaju,2001.godiste,kilometraza oko 29000...Dosta vas zna ovaj motocikl,stavljene nove gume ove sezone Metzeler m5,ganz nov lanac i lancanici,bixenon farovi,pancirna kociona creva,alarm,crash bar Seba,stavljen Joskin regler,Ima kappa originalan nosac kofera za Yamahu fazer.Stavljena je 12 v uticnica.Registrovan je do 8 jula 2016-te god.Ima jedno malecno naprsnuce na plastici kod retrovizora(okinuli ja i moje zence u mestu)smejali mi se ljudi... :) Izduv vrhunski(nov)ima db kiler,ali ja vozim bez istog jerbo je vrhunski zvuk...(svi se krste) :) .Stavljen je i custom podmazivac lanca...(radi extra)Cena je nepromenljiva,pa ko ima 3000 evra,a zeli odlican motor-njegov je.Cenkanje-jok,zamene-jok.Ako neko bude zeleo kofer uz motor Givi E 55 moze ga kupiti uz motor... :) zvuk na linku ispod...:)

 

https://www.facebook.com/dusica.brdar/videos/10205905249142693/

post-13797-0-57108600-1445358757.jpg

post-13797-0-36952800-1445358772.jpg

post-13797-0-75029800-1445358778.jpg

post-13797-0-87722400-1445358788.jpg

post-13797-0-07921500-1445358810.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

I ja potvrdjujem za motor, a vala i za prodavca. Svaka koju kaze mu je bas na mestu. Sto bi rekli nema lazi nema prevare.

Nego kako ti nije zao da prodas ovakvog lepotana? ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma ubise me ove zene,samo bi da se voze,satrse me.A i vi me nikad ne zovete na rostilj,jer sam mnogo brz i ne merem preko livade...Sad kad zveknem neki hard enduro...ima sav rostilj da vam izjedem...:):Bokilic:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ma ubise me ove zene,samo bi da se voze,satrse me.A i vi me nikad ne zovete na rostilj,jer sam mnogo brz i ne merem preko livade...Sad kad zveknem neki hard enduro...ima sav rostilj da vam izjedem... :):Bokilic:

 

Uvek si dobrodošao i ti i tvoje lepse polovine, a i bilo je krajnje vreme da pređeš na enduro, jos kada bi bila honda :P ....hehehehehee., ali da ne započinjem polemiku, svaki je dobar samo da je enduro, pogotovo u našim godinama.

Sve u svemu srećnu prodaju ti želim i do skorog druženja. :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Uh, kako je to dobar model. I dan danas zelim taj motor za sebe. Zbog cega je farban?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa pucale plastike verovatno ranijem vlasniku.Zuljnute su i dekle.Ali sve je ok odradjeno,pre mene naravski...Ali eto ja napravih iz mesta naprsnuce,pa ako ostane sa mnom sledece sezone,ofarbacu prednju masku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Na klipu sa fb-a, sve sto je moglo biti prekrseno od pravila - prekrseno je... Srecom, nisu ozbiljne stvari, neka prekoracenja, uletanja u makaze, preticanja na punoj i pesackom, i tako to... Sto ne znaci da motor nije na svom mestu.  Ovde (u ovom, mom postu) je rec o vozacu, ali on nije u ponudi, jel'te...? :D:lol::jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ajd' to, nego nije ni pozdravio kolegu (na 2:08)! Kuda ide ovaj svet, c,c,c!?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

...motor je stvarno u odličnom stanju, što se ne bi moglo reći za vozača...."momčić" ima spazam u desnoj šaci...ako ste primetili...   ( doduše na kontra stranu) otuda svi ti propusti i takva vožnja...grčččččččč....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Sad ako je sarkasticno zbog cene(mislim da ipak nije),ja sam ga kupio za 2700 evra,odmah stavio nove gume(260 evra,bixenoni 70 evra,crash bar 60 evra,alarm 65 evra,joskin regler 60 evra,nosac sa slike nije bio pa je ponovo kupljen 65 evra,stavljeni novi lanac i lancanik 160 evra.)To je 740 evra na cenu od 2700.Sad ko zeli motor bez svega ovoga,on ce kupiti neki drugi jeftiniji.Ko zeli da se ne bakce vec samo vozi,on ce kupiti ovaj...i tako to ide u zivotu.Bolji motor u ovoj klasi mislim da nece napraviti nikad vise,uzitak je 100%,pa ako mi ostane u vlasnistvu,vec vidim oblaganje folijom hidrografik sistemom,udobnije bobanovo sediste punjeno gelom,retrovizori sa migavcima,malo poviseniji vizir...meni je sve to uzivanje,i volim da troskarim posteno zaradjene parice na takve stvari. :)Uh da i upsidedown jedna doobra viljuskica bi dodala tom zadovoljstvu...:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

A mogao bi i da dodas jos jedno 10-ak evrica pa da ugradis DB killer. Ovako, kad prozvizdis pored mene, ucini mi se da da je moj motor ugasen - ne cujem ga  :stabre:   :lol:

I jos nesto: ne slusaj bre Pedju, kakva crna Honda, sta ce ti ti krsevi u zivotu?  :P   :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

A mogao bi i da dodas jos jedno 10-ak evrica pa da ugradis DB killer. Ovako, kad prozvizdis pored mene, ucini mi se da da je moj motor ugasen - ne cujem ga  :stabre:   :lol:

I jos nesto: ne slusaj bre Pedju, kakva crna Honda, sta ce ti ti krsevi u zivotu?  :P   :lol:

Jes mislio na ovaj...:)

post-13797-0-16738400-1445692850.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja