Jump to content

Moto Zajednica

Interphone F car kit

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Pozz svima.

Prodajem komunikaciju Interphone model Car Kit tj.F4.

Model je namenjen auto skoli - kominikacija izmedju auta i motora na rastojanju od oko 500m.

Eliminisao sam zvucnik i dodao set slusalica pa se komunikacija moze koristiti izmedju dva motora ili vozac-suvozac.

Uz "paket" dajem 4 para slusalica-ko ima vise kaciga instalira slusalice u svaku a po potrebi "seta" uredjaj sa jedne na drugu

Sve je novo,nikad korisceno,baterije tek treba da se formiraju.

Uz set ide i punjac koji se napaja sa 220V .

Ako nekog interesuje (uz dogovor) mogu dati jos jedan punjac pa umesto prikljucnice za 220V prepravi na uticnicu USB pa na 12V/5V.

Sve je novo ali kutiju/fabricko pakovanje nemam.

http://www.interphone.com/documents/10244/72115/ISTRCARKIT.pdf/4defaa79-1d28-4a43-bbaa-99ca5f3ec91b

Evo i detaljnijih info.

Cena 170 evra.

post-3086-0-87944600-1444435766.jpg post-3086-0-98332600-1444435799.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Malo da osvezim temu,,,,

Nimalo ne zaostaje od mladjane F4MC,moze se upariti sa navigacijom,telefonom i drugim uredjajima iz Interphone-a.

odlicna komunikacija.

Oko cene moze i mali dogovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pri komunikaciji Automobil- Motocikl, šta vozač automobila koristi?

Ima li nekakav mikrofon , zvučnik, kako ga uključuje itd. ? Ili mora staviti kacigu na glavu :) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Ali iskljucivo jet kacigu i to bez vizira!onu sa terasicom!!

 

Salu na stranu-posto si ti u tom poslu,a mozda te i zanima uredjaj, evo kako je izgledao u kompletu 

post-3086-0-51163800-1451520918.jpg 

 

Ja sam zvucnik iskoristio za radio stanicu u kamionu a mikrofon je "tu negde".

Ove novije generacije car kit-a imaju u kompletu umesto zvucnika i mikrofona "musicu" kao nekadasnji mobilni (onu na kablu) ili sistem koji koriste sudije na fudbalskim utakmicama(jer je interphone i za njih razmisljao i napravio F5MC sport).

Ali se i to moze srediti -uz dogovor naravno.

mozda u nekom mracnom uglu kuce iscupam jos jedan komplet slusalica,za kuciste zvucnika se pobrine kupac i to je to.

Evo i manual-a 

http://www.interphone.com/documents/10244/72115/ISTRCARKIT.pdf/4defaa79-1d28-4a43-bbaa-99ca5f3ec91b

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Mislim da su nam za "novu sezonu" odredili da komunikacija mora biti takva da su vozačima ruke slobodne, a to bi bila, što se tiče automobila, ova situacija na gornjoj slici. Pokušaću da osmislim kako ova tvoja može da se napakuje kod mene i da dobro vrši funkciju. Dakle mora se rešiti zvučnik ?

Nisam nikada ni jednu komunikaciju koristio pa se nešto i ne razumem. Mi smo uvek koristili radio stanice, kao i BJB redari, ali ako nas teraju da menjamo onda se moramo prilagoditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Ako si zainteresovan potrudicu se da ti je vratim u "fabricko stanje" tj. da umesto dva para slusalica ubacim mikrofon i zvucnik.

Kod BT komunikacije(a to mogu potvrditi i ostali korisnici) ruke su uvek slobodne a razgovor se odvija kao "da sedite za stolom"-mozete jedan drugom da "upadate u rec".

Mislim da u SD i Nisu ima dve auto skole koje koriste komunikaciju kupljenu od mene.....

Za detaljnije info,koga interesuje, mozes/Te me pozvati putem vibera na +393405176203 Nesa ili pp,ovde........ 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Mala napomena-onog trenutka kada postavis slusalice u kacige i auto od auto skole ,a procitao si da u kompletu prodajem sa jos dva para slusalica,njih mozes postaviti u tvoju kacigu i kacigu tvog saputnika tako da u zavisnosti po potrebi, "setas" samo uredjaj - posao ili voznja/slobodno vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja