Jump to content

Moto Zajednica

Kada se zivot promeni u sekundi ili Sve je isto iako je nema

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

nekako mi ovo lici kao deja vu, u stvari tocnije vec procitano " negdje " ok. ako ne tvoj događaj onda je to bio neki drugi ali vrlo slican.

Serdjo imaš respekt s moje strane kao netko tko je doživio sve to i ostao svoj u glavi. svaka cast. slike bolje ne što se mene tice

ali ......  prica ce dobro doci nekima koji misle da se takve price ne događaju pa da se prizemlje.

pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: kolubarski leskovac
  • Motocikl: BMW F650 GS Dakar

vidim ja da cu ''morati'' da postavim i slike...ha, hvala na komentarima...svoju pricu sam ispricao najvise zbog drugih...na ovom sajtu se prica samo o lepim trenucima.Naravno, tako i treba ali ne treba zaboraviti da moze i drugacije...da se nadovezem na Miletov komentar : Nase bajkerske price sve lice jedna na drugu...Pozdrav i hvala sto ste odvojili vreme za citanje :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Tvoja priča je istovremeno i tužna i fascinantna, svakako daje realnu sliku mogućeg scenarija i neverovatnu snagu, kao još kod nekih ljudi koje znam a preživeli su slično i nastavili dalje.

Razumeo sam da nećeš postavljati slike nesreće , ali da će biti slika sa putovanja .

Veliki pozdrav i podrška od >>М@ТОРАЦА<<

p.s. stil pisanja ti je odličan

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda CBF 600S 2004.

Mile, čini mi se da misliš na onog dečka što je i u novinama izlazio. Ne mogu tačno nick-a da se setim. Mislim da je on vozio Kawasaki.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: kolubarski leskovac
  • Motocikl: BMW F650 GS Dakar

Tvoja priča je istovremeno i tužna i fascinantna, svakako daje realnu sliku mogućeg scenarija i neverovatnu snagu, kao još kod nekih ljudi koje znam a preživeli su slično i nastavili dalje.

Razumeo sam da nećeš postavljati slike nesreće , ali da će biti slika sa putovanja .

Veliki pozdrav i podrška od >>М@ТОРАЦА<<

p.s. stil pisanja ti je odličan

pozdrav za vas...Indirektno smo se upoznali na moto skupu u Arandjelovcu ove godine kod MK Knjaz, koji su moji prijatelji...Naravno, tek danas sam provalio kako se postavljaju beleske pa cu, dok sam na poslu, u narednom periodu opisivati svoja putesestvija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Citam ovo na poslu i gutam knedle...svaka cast drug i sve najboljeeee...

takođe, a upravo sam se vratio sa procene štete posle mog lančanog sudara od pre neki dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: kolubarski leskovac
  • Motocikl: BMW F650 GS Dakar

 

Citam ovo na poslu i gutam knedle...svaka cast drug i sve najboljeeee...

takođe, a upravo sam se vratio sa procene štete posle mog lančanog sudara od pre neki dan.

 

e vidis, sa ovim likom, sto me nacinio invalidom, sam se sudio jedno 5 godina i posto nije bio registrovan, ja i dan danas od njega, mesecno dobijam neku sitnu lovu koju ne trosim tokom zime vec skupljam da u sezoni, sa svojim KLEom, sto vise proputujem, kada mi vreme i obaveze dozvole...ovog leta, posto mi je bila riknula masina, a posle popravke, sam napravio jedno 3500 km, sto sam sto sa suprugom....Pozdravljam te i sve najbolje...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Serđo, divim ti se na snazi da ponovo sve proživiš, opisujući nam sve kroz  šta si prošao! Iako smo svi svesni mogućih loših razvoja situacije, nadamo se da se tako nešto neće nama desiti. Kao i skoro uvek, slažem se sa Miletom, ova tvoja priča je izuzetno poučna za usijane glave, da shvate da ne odlučuju samo oni o svojim životima! Tebi dubok naklon na hrabrosti i istrajnosti. Zaista ne znam kako bih rečima opisao divljenje koje osećam prema tebi!  :care:  :care:  :care:   

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

nekako mi ovo lici kao deja vu, u stvari tocnije vec procitano " negdje " 

Sve srećne porodice liče jedna na drugu, svaka nesrećna

porodica, nesrećna je na svoj način.

Lav Tolstoj

U prenesenom smislu.

Stile, uz opasnost da ispadnem glup u društvu, nisam shvatio poruku :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2028 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Као неко са вишком делова у нози,ВЕЛИКО поштовање и једва чекам путописе.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Veliko poštovanje, :care: malo ljudi bi posle takvog incidenta i pomislilo na motor a kamoli uzjahalo isti posle tako kratkog perioda, puno lepih i bezbednih hilometara ti želim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Svaka cast druze,znam taj osecaj kada zelis da sednes ponovo na motor a svi te gledaju kao ludaka,a i taj strah mi je poznat, mene i dalje drzi, a i bolje je tako, jer kad nestane tog straha okacicu kacigu o klin..Sve najbolje..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Znam na koju priču je tvoja sudbina slična, Dule se nije predao i povukao u sebe. Veliki borac kao i ti samo što je on imao teži put oporavka.

Šta reći, nisam pametan kad pročitam ovako nešto, dao sam ti jedan plus a dao bih hiljadu da može. Samo napred i živi ovaj život kako ti hoćeš jer je on kratak i kad se okreneš iza sebe posle 40-50 godina vidiš kako je vreme brzo proletelo a još brže se približava starost. To što te sad ispunjava i čini srećnim ništa ne može kupiti kasnije kad nas godine pregaze. Džaba onda i pare i imanje kad nas snaga izdaje. Tad je kasno za sve. Skidam ti kapu na odluci da ponovo sedneš na dva točka i uživaš u vožnji. To je pravi duh.

 

Pozdrav i sve najbolje ti želim.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Svaka cast na volji da svoj zivot podelis s nekim ljudima koji te potpuno razumeju. Zivot ide dalje. Da mi svoju decu izvedemo na put, a posle je sve lakse. Samo gledaj u buducnost!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Аууу расплака ме ... на помен деце која ти долазе у посету и касније када си дошао кући када се нису одвајали од тебе,сузе саме иду. Љубав је то превелика према мотору... то људи не могу да схвате! Свака част на вољи и истрајности да се избориш са губитком ноге али и са негодовањем твојих најмилијих када си поново почео да возиш. Свако добро од Бога ти желим и пуно километара!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja