Jump to content

Moto Zajednica

el gitara i bas

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Fender squier bullet, nove zice, krem boja / Dean edge 1, pasivni, nove zice, 4 zice.

Stavim danas fotke. 70 jura\150 jura. Zasviram jednom u mesec dana dzaba stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Na šta ćeš zasviras i to jednom mesečno ako prodaš?

 

Ja sam se tako rešio motora, ionako ga vozim 3x godišnje, ali mi falilo posle ta 3x :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Napisao bih nesto u ovoj temi... Malo je off,ali ne da mi mira... Lepo je kad prodas nesto cime trgujes. Pa onda onako lovom protrljas po bradi... Kazes "kotile se legle se..."

Ali koji je usran osecaj kad ljubav prodajes? Ehhh... Uzmes pare,a gledas za kupcem koji odnosi deo tebe. Stezes znojavim šakama papirne novcanice,a u oku suza. .. Jebem ti...

Sto sad ja ovo kazem? Kako preboleti jcm 800 bass series 100w? Glava lampaska i cab sa 4 seleksna...Kako preboleti hb jazz bass fendera? Bas onakav kakav sam trazio godinama. Sunburst '74. Vrat sa velikim oznakama na poljima... Nikako. Jebes novce. Potrosilo se,a u srcu rupa ostala.

I sad pre neko vece sa drugarima sedim. Zamolio sam ih da promenimo temu.

Isto to sam uradio sa Tomosom. I nisam se okanuo dok nisam kupio ponovo. Posle dva'es godina... I ne vozim ga. Ali eto,skinem cep rezervoara da osetim miris mesavine. Mmmmmm...

A ti sad kako ti volja. Tesko ces kupiti ponovo...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Evo i ja malo da offujem temu. Sa 16 godina sam imao tomos apn6, bas gitaru i bend. Zatim se pojavila zelja da kupim Mz 250 ali sam morao da prodam gitaru da dodam za motor i kazem sebi da posle kupovine Mz-a cim skupim kintu kupujem gitaru. Promenio sam nekoliko motora, placao i preko 3soma ali gitaru jos nisam kupio. Da mi je ova pamet sa 16 godina gitaru ne bih prodao. A ti kako resis.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Sve ima svoju sezonu. Dolazi zima, motor ide u garazu a gitara u ruke. Obzirom da i nisu u pitanju neki kvalitetni instrumenti, nadam se da si nameracio nesto sto boljhe zvuci. :):takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

jebemti zivot nemoz covek ni da proda nesto pored ovakvih drugara od kojih neke nazalost nikada nije licno upoznao.....

 

Zato volim ovaj forum, vas divne ljude, nevidjene drugare, korektivni faktor, glas savesti il kako god.

 

Slicna situacija.....upis u advokatsku komoru, 2 iljadarke jura me ceka kao cip za upis, jurnjava oko posla...  svaki dinar sad dobro dodje...

 

A opet onaj osecaj, kad ti drvo klizi kroz ruku, nesto se cuje, stvara novo.......

 

Zato meni zena kaze...sto ne otvoris taj kafic sto zelis godinama, sa namestajem skupljenim sa svih strana i tu sedis s drugarima i njihovim ribicama i uzivas u zivotu........ ;)))))))

 

sad i ja odoh u off :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jok, zena mi je nezno porucila da ce me se odreci ako prodam dzitru ili bas, koje smo oboje isli zajedno da kupimo. Tako da ce biti okaceni u gajbi ili kaficu ako nekad nesto novo uzmem cisto da promenim. Za ficka javljam blagovremeno ;))))

U medjuvremenu lupam bubnjeve. Bicu svastar ali prosto volim sva tri. Zato verovatno nikad necu biti pravi profi muzicar:)

 

Sve se nadam da ce se na bubnju pojaviti ciga kome ime fender nista ne znaci  :na_glavi:  :lol3:  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja