Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Opstine Lajkovac

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Motocikl: Tomos BT 50s,Yamaha Thundercat 600

Cao svima,moje ime je Milos,imam 23 godine,zivim u Opstini Lajkovac vozim motore od svoje 14-te.Registrovao sam se na ovom forumu iz prostog razloga zato sto sam u dilemi,odlucio sam da kupim ozbiljniji motor jer sve do sada sto sam vozio su bili tomos-i do 50ccm (automatic, atx,bt) ,trenutno vozim BT 50 i ne znam sta dalje...Vozio sam jace motore kao sto su suzuki gsxr 750,yamaha fazer 600,java... ali samo na nekoliko krugova,ni jedan od motora nije bio moj,volim zvuk i izgled "R" ili sport motora kako god,ali me ne privlaci brzina.Ne znam da li da kupim neki od 125 kubika jer nikad nisam vozio i ne znam da li mi je to dovoljno,plasim se da cu se zasititi za mesec dana i sta posle ? Planiram sledece sezone kad napunim 24 godine da polozim za "A" ,da skupim oko 1500e pa da pazarim za taj novac ono sto je najpametnije,enduro ili sport varijantu,a tomos bt cu ostaviti za rezervu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Motocikl: Tomos BT 50s,Yamaha Thundercat 600

Slazem se za enduro ili neki kros ali uglavnom volim taj polozaj sedenja bez obzira sto najmanje vozim off road moram da probam,posto imam samo 70 kg i oko 175cm i sav  sam u misicima do djavola ako je motor preveliki ili pretezak za mene.A to za probu,teski su bajkeri kod mene sto se tice pozajmice na jedan krug,ja sam itekako svestan snage koju mogu da oslobodim odvrtanjem rucice gasa ali dzabe to nije dovoljno i svi imaju strah da cu da napravim stetu.Inace sam vozac B C E  kategorije i volim mehaniku,malo i strahujem sta cu raditi ako se veliki motor pokvari,tomosa sam rasturam,za nesto ozbiljnije se ne bih usudio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja