Jump to content

Moto Zajednica

Honda Dominator NX 650 '96

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

*1996. godiste

*~39k na satu

*25kw po saobracajnoj

*registrovan do 6.2016.

*pre oko 2000km stavljene nove plocice i nov prednji disk

*moze se pogledati svaki dan na trgu Nikole Pasica po dogovoru.

*Motor je u voznom stanju ali ima nekih ulaganja i malo ljubavi oko redovnog odrzavanja koje ja zbog nekih drugih stvari vise nisam u stanju da priustim i to je razlog prodaje.

 

Cena je 1000eur fiksno

063/17 53 102

post-20123-0-12737000-1440611825.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Lanac i lancanici su vec na kraju, i opruge kvacila jer je pomalo pocela da proklizava lamela u petoj, gume su stare pa bi ih trebalo zameniti.. i plastike - rasklimane su.. neko je zbudzio kad sam kupovao motor pa je drzalo, na prvom skidanju su popucale zabice i poisladali neki delovi koji nisu trebali da ispadnu :)

I da, samo stoji 25kw u saobracajnoj, nije blokiran.. kapiram da je uvezen iz ch..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Samo ti nju stavi - okrenućemo je mi - il mi pošalji na pp pa ću je ja okrenuti i postaviti !  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

I dalje je aktuelno, znam da je kraj sezone, ja sam nasao drugi motor pa je ovaj visak. I dalje se vozi svakodnevno, osim kad pada kisa :D

Moze neka zamena za iphone 6 ili neki dobar TV od min 32 inca uz doplatu itd itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Video sam Dominatora,odlican je i verujem da bi je Sale dao povoljno..ko zeli za sebe motor odlicna kupovina..svakako je bolje kupiti ovako nesto i zameniti gume,lanac,lancanike,servis i znas sta imas i od koga...ja pratim pa ako istrci ekstra kes javljam se..  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

post-20123-0-37684400-1456944215.jpg

 

post-20123-0-02410100-1456944370.jpg

 

post-20123-0-34920100-1456944684.jpg

 

post-20123-0-16266500-1456944855.jpg

 

post-20123-0-69713400-1456945052.jpg

 

post-20123-0-77621600-1456945545.jpg

 

 

Motor se trenutno nalazi u Kraljevu, ako ima interesenata koji bi hteli da pogledaju.. Vozi se kad god je lepo vreme tj sunce. Ove godine sam presao oko 180km tu po lokalu.

Promenjene su gume kao sto se moze videti, stavljene su Continental tkc80 koje su 2012. godiste.

Kupljeni su lancanici i ceka se jos samo lanac i da se to zameni, tj ceka se priliv keša viska, do tad mrka kapa :D naravno, ako uskoro ne zamenim lanac, lancanike dajem uz motor. Promenjeno ulje i filter pre 180km, tako da je potencijalni kupac i sa te strane miran.

Zadnji disk i zadnje plocice bu takodje trebalo zameniti.

Ono sto je glavno, a to je taj problem sa petom brzinom, konsultovao sam se sa majstorom i on sumnja da je problem u lamelama vec da je problem sa viljuskom, biracem u menjacu ili tako necem slicnom. Ja vozim bez ubacivanja u petu, negde oko 80kmh on ide bez problema u cetvrtoj.

 

Na jednoj od slika se vidi da je registrovan do kraja aprila, a ne do juna kao sto sam mislio (iskreno bio sam ubedjen da je jun). Takodje se vidi i da je prednja plastika vezana vezicama za bocne jer su zabice popucale, a polovna kosta 40eur plus farbanje pa je to srednjeno low budget varijantom. Ne klima se nista u voznji itd. Vizir je takodje malo izgreban jer se povremeno vozi na laganom off-u.

Motor nije nov, ne treba da se ocekuje da nema nigde korozije, da je sve tip top, vozi se stalno, koristi se, star je 20 godina ipak.

 

I dalje me zanima neka varijanta telefoncic (iphone 6, note 3/4, s5/6...) plus keš pa ako je neko zainteresovan nek se javi..

 

Ps - tablica je izgubljena pre par dana, uskoro cu izvaditi novu pa ce sve biti ok sto se toga tice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

pa lep motor meni se svidZa,jel moze neka zamena tipa kosacica i doplata... :D salim se,imam seat toledo 96.god. plin,klima bla bla,trenutno je u fazi sredjivanja pa registracija,ocu da ga prodam ili menjam za neki mopedic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ne bih auto, imam sluzbeni, a i uskoro bih trebalo da idem u inostranstvo pa mi treba nesto sto moze da se turi u dzep, ili novci ili fon plus novci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

I dalje aktuelna varijanta za zamene itd, to bi mi ustvari i najvise odgovaralo, moze i vise boljih telefona, takodje mislim da bismo mogli napraviti neku varijantu placanja preko racuna ako je nekome tako lakse..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja