Jump to content

Moto Zajednica

KTM 990 adv r

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

prodaje se ktm 990 adv r 2012 god. u odlicnom stanju,motor je na  CG tablice.

 

od dodatne opreme ima :

rolbar
givi maglenke
ktm drzaci kofera
ktm 3 kofera
ktm stitnici rucica(dva para)
sjediste koje posjeduje gel u sebi
neki opasni auspusi icon_mrgreen.gif
i jos neke sitnice

 

(vrijednost opreme je oko 2500e)

motor je presao 20 000km, registrovan je do aprila, zadnja guma nova, prednja 50%, plocice skoro nove, ulje i filteri prije 400 km zamijenjeni. i to bi bilo to.
posto mi nije nikakva frka, i svejedno mi je ocu li ga prodati sjutra ili za godinu dana cijena ce biti 10 000e, ili iskljucivo zamjena za bmw gs 1200

post-15938-0-57043100-1438766988.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Nije uredu sa KTM-a preci na BMW.... 

 

Ispasce da je BMW bog otac sa KTM, sto jeste...

 

Zar nije pametnije HONDA neka ? :D I onda kada ti dosadi HONDA, kupis BMW i skontas da BMW nema dusu, i onda se ubrzo vracas na HONDU, ovako nikada neces znati cari jedne HONDE, ako kupis prvo BMW... Jer ces porediti sa dosta losijim motorom KTM-om...

 

 

Sala na stranu, iako bas i nije sala :D

 

Nego, daj jos koju sliku, vole ljudi da gledaju lepe motore :) 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

hahaha.. a odma  se  pocelo sa  provokacijama :cirka1:

 

kad sam se razocarao u ktm, daj onda  da se  i u bmw  razocaram, pa kud  puklo da puklo.

 

nisam neki ljubitelj posebne  marke, pa da se kunem u neki motor, treba mi motor  za  putovanje koji je  udoban za vozaca  i  suvozaca,da moze i malo makadam da ima abs, grijace i jos  po neke  sitnice.

 

za sad me je to privuklo samo kod bmw kojeg sam probao, radi mene  on moze  biti i tomos  samo da  zadovoljava  moje  kriterijume i to je  to.

 

slike stavljam uskoro, samo da  ga  slikam :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

kad sam se razocarao u ktm...

treba mi motor  za  putovanje koji je  udoban za vozaca  i  suvozaca,da moze i malo makadam da ima abs, grijace i jos  po neke sitnice...

Ovo je motor za "muškarce",to si valjda znao kad si kupovao 990 ☺

Šta te razočaralo,po meni ispunjava sve ove tvoje kriterijume.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

hahah.. on je  vise  za  makadam, nego sto je za nekog  daljeg  puta  asfaltom, prvo je neudoban, sjediste  strmo i suvozac vazda kliza niz njega, ako se stavi srednji kofer  jos  gore  ubija  ga  u ledja, onda  motor  od  10h  nema kazaljku za gorivo, vala su mogli da uloze jos 20e za to :) sto se  tice  agresivne  voznje po losim terenima tu je  odlican, vozi se  kao biciklo. uglavnom me  najvise  nervira  sto je  neudoban, eto neka  bude  to jedini ozbiljniji problem

post-15938-0-45417800-1440448652.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Sprtski je nastrojen sto se tice sedista i zastite od vetra, medjutim probaj da mu ustelujes vesanje na soft. Dobices mnogo meksi motor ako ti to treba. Sediste je prilagodjeno da ga stojeci vozis, i jako je tesko prilagoditi ga za duze ture u dvoje. Kofer mozes dodavanjem jos jednog nosaca da izmaknes unazad koliko hoces, i obezbedis dovoljno mesta za suvozaca. Ja sam napravio dodatak pod uglom za zadnji deo sedista, za suvozaca da ne kliza, a meni napred kozu od jage, i dosta je podnosljivije, al nikad kao na GS-u. Kad sam solo i mogu opusteno da se pomeram na duzim voznjama, dosta je bolje. Al zato na terenu je pravo.

Inace, pogresio si u startu kad si birao motor. To sto tebi treba, nije KTM ADV.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

KTM je  jednostavno za  agresivnu voznju i tako je napravljen, da  vozac  vise  stoji na  njega  i da mu bude sto laksi tokom off road  voznje, zbog  toga  ima  neke druge  mane  koje  si ti kepo donekle sredio. 

 

inace motor sam kupio sasvim slucajno, jer  mi je  ispala  neka  kombinacija. zato ga  i prodajem jer  nije za  mene:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

hahah.. on je  vise  za  makadam, nego sto je za nekog  daljeg  puta  asfaltom, prvo je neudoban, sjediste  strmo i suvozac vazda kliza niz njega, ako se stavi srednji kofer  jos  gore  ubija  ga  u ledja, onda  motor  od  10h  nema kazaljku za gorivo, vala su mogli da uloze jos 20e za to :) sto se  tice  agresivne  voznje po losim terenima tu je  odlican, vozi se  kao biciklo. uglavnom me  najvise  nervira  sto je  neudoban, eto neka  bude  to jedini ozbiljniji problem

Sa ovim gumama nije ni za off, tako da menjaj to pod hitno!!! Ne sluzi ama bas nicemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako se zbog icega u zivotu budem selio u CG, bice to zbog ovog motorina. Plus ce vam brojno stanje biti vece za jos jednu Bud..u. A i to se broji...  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ma, meni je dole tazbina, ali ja pokusavam da se napravim dobar zet, i ne pojavljujem se... :jee:

Poslao sam zence u CG, kod njenih, kao diplomatskog predstavnika. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

hahah... sta  ti imas  da  ides  kad  ce  ona  sve  da  kaze  i objasni , pametno nema sta :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Zato i ne odlazim... Ko zna kako sam nahvaljen u dragoj mi tazbini. :jee:

Sto rece neko, "dok u mene bije srce junacko, necete me dolje vidjeti...". :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja