Jump to content

Moto Zajednica

MK ISTOK Banja Luka 14.15.16. avgust 2015

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: XT1200Z

Dragi naši bajkeri i bajkerice, prijatelji i prijateljice, pozivamo vas na prvu motorijadu u organizaciji Moto kluba ISTOK koja će se održati 14., 15. i 16. avgusta 2015. godine. Želja nam je da Vam predstavimo, kako naš klub tako i naš grad, u najboljem mogućem svjetlu, pa za tu priliku pripremamo mnogo zanimljivosti i turističkih atrakcija.
Skup će se održavati na atraktivnoj lokaciji pored Gradskog olimpijskog bazena. Za petak i subotu veče planirani su naravno live nastupi rock bendova. Za dnevne aktivnosti pripremamo za svakoga ponešto: rafting na Vrbasu sa sertifikovanim rafting skiperima, vožnja "dajacima", turističke vožnje motociklima okolinom Banja Luke u pratnji članova našeg kluba, defile glavnim ulicama našeg grada i još mnogo toga...
Naravno kamp za sve bajkere, dobra hrana, nezaobilazni banjalučki ćevapi, hladno pivo i vruće hostese, moto igre i još mnogo toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ko god da ode u BL nece se pokajati :D Vjerujem u momke iz MK ISTOK koji su me prosle godine odusevili sa docekom i gostoprimstvom kada je bilo otvaranje sezone. Banja Luka nudi mnogo toga da se vidi i proba. :) Ne znam još da li ću doći ali vjerujem da će susret biti i više nego dobar :D Srećno momci! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Moto klub ”ISTOK” Banja Luka Vas poziva na prvi međunarodni moto skup u Banjaluci, koji će se održati 14.,15. i 16. avgusta 2015. godine pored Gradskog olimpijskog bazena, u krugu bivše fabrike Incel.

Ovog ljeta po prvi put održaće se međunarodni moto skup u Banja Luci u organizaciji Moto kluba Istok iz Banja Luke. Termin i mjesto susreta su dani 14., 15. i 16. avgust pored Gradskog olimpijskog bazena u krugu bivše fabrike Incel, na adresi Veljka Mladjenovića 12. Riječ je o kulminaciji nastojanja članova MK Istok da najveći grad, a po mnogima i najpristupačniji i najljepši u Srpskoj, napokon dobije moto skup kakav i zaslužuje, međunarodnog karaktera, na atraktivnoj lokaciji uz autentične banjalučke proizvode i bendove!

Svi posjetioci imaće priliku da uživaju u gastronomskim delikatesama, od kojih, naravno, izdvajamao čuvene banjalučke ćevape, vruće hostese i uvijek poželjno, savršeno ohlađeno pivo, a kad je riječ o muzičkom programu na tapetu je najbolje što grad na Vrbasu može da ponudi za različite muzičke sladokusce.

Nastupaju:
 SOPOT
 Balkan Express Band
 Spidfrik
 Sunrise
 No Name Band

Bendovi nastupaju u petak, 14. avgusta i u subotu, 15. avgusta, sa početkom od 19 časova, a zvijezde prve večeri biće popularni bend SOPOT, uz kojeg će nastupiti i No Name Band, dok će sve posjetioce u subotu na bini čekati bendovi Spidfrik, Sunrise kao i legende blues i rock etera Banja Luke, Balkan Express Band.
Već je najavljen masovan dolazak motorista iz svih gradova bivše zajedničke države, kao i iz Evrope. Iako ćemo za sve naše goste obezbjediti smještaj u bajk kampu, smještaj se uveliko rezerviše i u banjalučkim hostelima i hotelima, što znači da iako se po prvi put dešava, možemo da očekujemo veliku posjetu i vrhunski moto susret!

Želja nam je da predstavimo, kako naš moto klub – tako i naš grad u najboljem mogućem svjetlu, pa za tu priliku pripremamo mnogo zanimljivosti i turističkih atrakcija, a osim pomenutog izdvajamo turističke vožnje, rafting na rijeci Vrbas i nezaobilazni defile, srce svakog ozbiljnog moto skupa. Obezbijeđen je i besplatan prevoz iz grada, autobuskom linijom koja će saobraćati na relaciji Boska – Motoskup u petak i subotu naveče, od 19h pa nadalje, svakih sat vremena.

Pozivamo sve koji su iz ovih ili onih razloga, a prvenstveno radi dobrog druženja, zainteresovani da dođu i budu naši gosti, te da uživaju u večernjim koncertima, da ne propuste prvi međunarodni moto skup bajkra i bajkerica u Banja Luci. Podržite nas, pridružite nam se i učestvujte u stvaranju legende… Ulaz na motoskup je besplatan za sve!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Kojekude je najlepse da se vozi do Banjaluke iz Vojvodine? Ne preko Crne Gore ili preko Transalpine. Mislim na neku od ovih "normalnih" ruta. 100km tamo-vamo ne igra ulogu. Mozda se sloze neke kockice kako treba,pa eto meni prilike da malko protegnem tockove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Kojekude je najlepse da se vozi do Banjaluke iz Vojvodine? Ne preko Crne Gore ili preko Transalpine. Mislim na neku od ovih "normalnih" ruta. 100km tamo-vamo ne igra ulogu. Mozda se sloze neke kockice kako treba,pa eto meni prilike da malko protegnem tockove...

Moj prijedlog je Bijeljina, Brcko, Samac, Modrica, Podnovlje, Derventa, Prnjavor, Banja Luka :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA

Pa kad več svi idete, dolazim i ja

več rezervirao sobu u Hostel Centar I

 

ko ide kajače se, ko ne ide kajače se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ko bude isao preko Bijeljine obavezno da se javi da se popije neko pivo :D

Ja planiram u petak rano ujutru da krenem iz Svilajnca,u Bijeljinu bih trebao biti oko 10h ujutru.ako nije rano za pivo salji br.na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Pa kad več svi idete, dolazim i ja

več rezervirao sobu u Hostel Centar

 

 

ko ide kajače se, ko ne ide kajače se

Mislim da se ti i ja druze nismo videlo jedno 6-7 godina sigurno,ako ne i vise.eto mesta da popijemo po neko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA

 

Pa kad več svi idete, dolazim i ja

Mislim da se ti i ja druze nismo videlo jedno 6-7 godina sigurno,ako ne i vise.eto mesta da popijemo po neko

 

Tačno! Užice 2007

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR rc36

 

Kojekude je najlepse da se vozi do Banjaluke iz Vojvodine? Ne preko Crne Gore ili preko Transalpine. Mislim na neku od ovih "normalnih" ruta. 100km tamo-vamo ne igra ulogu. Mozda se sloze neke kockice kako treba,pa eto meni prilike da malko protegnem tockove...

Moj prijedlog je Bijeljina, Brcko, Samac, Modrica, Podnovlje, Derventa, Prnjavor, Banja Luka :D

 

 

Podržavam ovu rutu:

  • Bijeljina - Brčko : jako dobar put, deo pored Save je kao pista,
  • Brčko: mislim da policija ima motore
  • Brčko - Šamac : jako dobar put, ima lepih krivina
  • Šamac - Modriča: dobar put, čuvajte se lakat krivine i radara u Miloševcu
  • Modriča - Šešlije: solidan put, pripazite na traktore.

                                 na pravcima posle Podnovlja i Majevca pripazite na kolotrage

Ja na Šešlijama skrećem za Doboj, pa nek dalje neko drugi nastavi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

i?! Ide li ko,ja planiram petak ujutru da krenem,na granici da budem oko 10-11h,ako neko planira u to vreme,nek se javi,ako ne,vidimo se tamo,kad vidite boje M.K. Road Kings Svilajnac,obavezno se javite da se upoznamo i popijemo neko :cirka1:

Takodje ne bi bilo lose ,ako je neko od vas raspolozen da se prijavimo i za rafting Vrbasom,Nikad nisam,a voleo bi da probam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Jeste da nismo od šećera, ali AccuWeather bas ne obecava...

Koliko vidim,stanje se poboljšava. Nadam se da ce biti suvo jer ja vozim u starkama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Nisam još 100% siguran da li ću ići ali bilo bi dobro ako ima nekoga iz BG-a ko bi išao pa da se izdogovaramo da idemo zajedno...ili ko god da prolazi kroz BG. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: XT1200Z

Petak, 14. avgust 2015:

• 12h Otvaranje kampa
• 12h – 20h Doček i smještaj gostiju
• 14h – 18h Upoznavanje gostiju sa gradom i okolinom
• 18h – 20h Zvanično otvaranje moto susreta i druženje sa gostima
• 20h – 02h Muzički program, nastup bendova i zabavne aktivnosti

Subota, 15. Avgust 2015:

• 12h – 18h Turističko – rekreativne vožnje sa članovima kluba MK Istok:
 12h – 14h, Krupa na Vrbasu, Krupski vodopadi, Manastir
 14h – 16h, Etno selo-muzej Ljubačevo
 16h – 18h, Obilazak grada,
 12h – 17h, rafting sa R.K. Buk.
• 18h – 19h Defile svih učesnika Manifestacije ulicama Banja Luke
• 19h – 20h Slobodne aktivnosti, odmor
• 20h – 21h Moto igre (takmičenje u sporoj vožnji, bacanje gume, konopac …)
• 21h – 02h Muzički program, nastup bendova i zabavne aktivnosti

 

Dobro došli!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2347 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pomoć prijatelja.

Da li traže na granici punomoc za upravljanje tuđim vozilom? Drugar je pozajmio makinu,ali nema punonoc. Nema sad ni mogucnosti da je izvadi. Sve ostalo ima. Vozacku,licnu,zeleni karton...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja