Jump to content

Moto Zajednica

prodajem Kawa GPZ 500s

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

juče preuzeta kawa od Bokilića.

 

drugi motor, ništa ne zveči, ne trese, miran rad, linearno ubrzavanje, drugačiji zvuk...

iskrena preporuka da za nešto novca preporodite svoje mašine.

 

I tako prozborismo još neku, trebalo bi da menjam gume, da se poradi na estetici i plastici... našlo bi se tu toga još, a kawa posle valjda 8 godina bi trebala da se poveća bar na kawu 600ccm. Ja sam se za tih osam godina povećao sa 90 na 120kg, našao visoku dugonogu ženu, tako da gpz nije prioritet za ulaganje.

 

razmišljam se možda o napuštanju gpz-ovaca.

tako da ako je neko zainteresovan da ga pogleda, kupi... za stare forumaše može da se kawa dobije na dan - dva da taj neko ode negde sa njom, provoza se duže... ne bih da bude mrle mi uvalio kawu.

Motor ide opasno dobro, jedna od možda najstartnijih kawa, ko god da je vozio ima samo reči hvale. mislim, sa motora je padano, sve mu landara, ali je prav, ne vuče, ne zanosi... bem li ga, nisam mislio da ovo liči na oglas. I nije samo eto "naglas" razmišljam šta bih.

ajd , neka bude 690 eura.

 

 

motor sam oprao onda, do sada se isprljao.

Slikaću ga danas.

Od sinoć imam problem sa verglanjem, rev i bokilić mi daju savete.

Takav 590eura.

Ako popravim vraćam na 690.

Ionako sam mislio da ga prodam, a sada iskrslo more, pa da pomognem braći Grcima.

A posle mora možda kredit i da se uzme nešto veće.

0641243329. Mrle

 

da, 1990 godište, napred dva diska, prešao (koliko hoćeš, toliko će da piše) po satu 74.000km.

Dosta pisano po forumu  (forumima) u raznim temama o ovom motoru.

 

motor je od 8 do 16h u Kosovskoj, inače u bloku45.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
hvala na savetima, otklonjen problem.
Potrebno je bilo: Šrafciger, kombinirke, WD40 i selotep.
Otvorio, raskačio sve, isprskao, vratio, i evo ga pali na pipanje.
Pošto nije bilo troškova, cena neka ostane 590e.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE

 

juče preuzeta kawa od Bokilića.

 

drugi motor, ništa ne zveči, ne trese, miran rad, linearno ubrzavanje, drugačiji zvuk...

iskrena preporuka da za nešto novca preporodite svoje mašine.

 

I tako prozborismo još neku, trebalo bi da menjam gume, da se poradi na estetici i plastici... našlo bi se tu toga još, a kawa posle valjda 8 godina bi trebala da se poveća bar na kawu 600ccm. Ja sam se za tih osam godina povećao sa 90 na 120kg, našao visoku dugonogu ženu, tako da gpz nije prioritet za ulaganje.

 

razmišljam se možda o napuštanju gpz-ovaca.

tako da ako je neko zainteresovan da ga pogleda, kupi... za stare forumaše može da se kawa dobije na dan - dva da taj neko ode negde sa njom, provoza se duže... ne bih da bude mrle mi uvalio kawu.

Motor ide opasno dobro, jedna od možda najstartnijih kawa, ko god da je vozio ima samo reči hvale. mislim, sa motora je padano, sve mu landara, ali je prav, ne vuče, ne zanosi... bem li ga, nisam mislio da ovo liči na oglas. I nije samo eto "naglas" razmišljam šta bih.

ajd , neka bude 690 eura.

 

 

motor sam oprao onda, do sada se isprljao.

Slikaću ga danas.

Od sinoć imam problem sa verglanjem, rev i bokilić mi daju savete.

Takav 590eura.

Ako popravim vraćam na 690.

Ionako sam mislio da ga prodam, a sada iskrslo more, pa da pomognem braći Grcima.

A posle mora možda kredit i da se uzme nešto veće.

0641243329. Mrle

 

da, 1990 godište, napred dva diska, prešao (koliko hoćeš, toliko će da piše) po satu 74.000km.

Dosta pisano po forumu  (forumima) u raznim temama o ovom motoru.

 

motor je od 8 do 16h u Kosovskoj, inače u bloku45.

 

Gde u Kosovskoj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

tu gde je fotografisan, na uglu sa Palmotićevom.

Danas sam kolima na poslu, jbga klima je klima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

za sada samo zamene za bezimene skutere i bio jedan jamaha skuter, ali sam bio u žurbi i nisam slušao, možda je tu moglo da bude nešto, mada koj će mi skuter, možda da se švrćkam do posla.
I juče bila zamena za Opel suzu 90to godište, benzin-plin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Probao u par prilika gpz-a, odlican motor, menjac lepo radi, fino vuce, lepo se vozi  :)  Onaj ko ga kupi lepo ce se navozati, i to za male pare, bolje manuelni menjac i lep zvuk dvocilindrasa nego skuter automatik prdavac koji realno kosta isto ko i gpz :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Trebalo je da Arakis pogleda malo kawu, ali nismo mogli da se uklopimo sa vremenom. Još sam kawu ostavio nekoliko dana da kisne, pa je valjda povukla vlagu, teže mi pali ujutru (juče i danas), a u nekoj sam priči oko kupovine nove makine, tako da cena ide na 500e.

Da za razliku novi vlasnik može da sredi sve te nedostatke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ima na drugom forumu jedan zzr i cbr...

Hajde neka cena bude 400e fixna. (za delove pa se isplati, a pri tom regularan, registrovan...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

ima na drugom forumu jedan zzr i cbr...

Hajde neka cena bude 400e fixna. (za delove pa se isplati, a pri tom regularan, registrovan...).

U bre, dade ga ti za dzaba bas.. Pa piaggio free kosta vise.. Pretera ga..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Neko nece, neko nije u situaciji. Ja bi uzeo odmah jer sada nemam motor ali nisam u situaciji. Svakako bi mi bilo bolje da uzmem taj motor nego na prolece nekog kineza za te pare. Javice se neko ko razmislio ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

neću nikog da lažem.

motor je bio kao u prvom postu, ta je bila i cena.

Bokilić mi je rekao da ću pri sledećem sređivanju morati da nešto i da uložim u motor.

Možda iglice karbova, nešto vamo, nešto tamo (juče mi je nešto balavio karb, danas je ok)... teže mi pali.

Ovaj motor mi jednostano gabaritno više ne odgovara. Ja bih ga lično rasklopio, prefarbao, utegao plastike, stavio nove gume, pretresao struju...da bih bio miran kao do sada. Dunulo mi da kupim nešto veće, a nemam nešto kinte, tako da neću da ulažem u kawu, već za svaku stavku smanjujem korektno cenu. Mislim da je cifra od 400e sasvim korektna. Ne prodajem vrh mašinu, nego samo motor koji se svaki dan vozi i koji ima nekih boljki, potrebno mu je nešto pažnje i ulaganja. Registrovan je do maja, osam godina je kod mene, pre toga je vlasnik bila Mina...

Ko nađe nešto bolje za 400e, ja plaćam pivo.

 

 

Npr: Htela žena da idemo u Kosovsku Mitrovicu na Bajk rok misiju. Nisam pomišljao da krenem, a pre par godina sam išao.

Posle je pomenula Petrovac na Mlavi, tu sam se dvoumio, ali nismo otišli iz drugih razloga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

neću nikog da lažem.

motor je bio kao u prvom postu, ta je bila i cena.

Bokilić mi je rekao da ću pri sledećem sređivanju morati da nešto i da uložim u motor.

Možda iglice karbova, nešto vamo, nešto tamo (juče mi je nešto balavio karb, danas je ok)... teže mi pali.

Ovaj motor mi jednostano gabaritno više ne odgovara. Ja bih ga lično rasklopio, prefarbao, utegao plastike, stavio nove gume, pretresao struju...da bih bio miran kao do sada. Dunulo mi da kupim nešto veće, a nemam nešto kinte, tako da neću da ulažem u kawu, već za svaku stavku smanjujem korektno cenu. Mislim da je cifra od 400e sasvim korektna. Ne prodajem vrh mašinu, nego samo motor koji se svaki dan vozi i koji ima nekih boljki, potrebno mu je nešto pažnje i ulaganja. Registrovan je do maja, osam godina je kod mene, pre toga je vlasnik bila Mina...

Ko nađe nešto bolje za 400e, ja plaćam pivo.

 

 

Npr: Htela žena da idemo u Kosovsku Mitrovicu na Bajk rok misiju. Nisam pomišljao da krenem, a pre par godina sam išao.

Posle je pomenula Petrovac na Mlavi, tu sam se dvoumio, ali nismo otišli iz drugih razloga.

Konkurises za najpostenijeg i najrealnijeg prodavca na forumu :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja